ŞAMPİYON TAKIMDAN BAŞKAN İRFAN PÜSKÜLLÜ’YE KUPALI ZİYARET

featured

ŞAMPİYON TAKIMDAN BAŞKAN İRFAN PÜSKÜLLÜ’YE KUPALI ZİYARET

U15 Erkekler Grekoromen Güreş Türkiye Şampiyonasında Türkiye Şampiyonu olan Hendek Olimpik Spor Kulübü Sporcularını, Teknik Heyetini ve Kulüp Başkanını makamında ağırlayan Başkan İrfan Püsküllü, “Gençlerimizin başarıları bizleri gururlandırıyor, çok da mutlu ediyor. Sporcularımızı ve antrenörlerimizi başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Sizinle gurur duyuyoruz” diyerek hediye takdim etti.

MAKAMINDA AĞIRLADI

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü 18-20 Nisan 2024 tarihlerinde, Sivas Taha Akgül Spor Salonu’nda gerçekleşen Cenk İldem U15 Erkekler Grekoromen Güreş Türkiye Şampiyonasında takım halinde Türkiye Şampiyonu olan Hendek Olimpik Spor Kulübü Sporcularını, Hendek Belediye Başkanlığı makamında misafir etti. Ziyarette U15 Erkekler Kategorisinde 1.ler Kerem Derman, Barış Soylu, Zınar Çiftçi, 3.ler Ali Emir Kaş, Eren Cin, Furkan Öden’in yanı sıra Antrenörler Sefer Sarı, Zafer Başar, Yunus Özel, Ali Rıza Albayrak, Diyetisyen İsmail Çıldıran ve Kulüp Başkanı Feyzullah Köstereli yer aldı. Spora verdiği önem doğrultusunda Hendek’teki tüm spor branşlarına desteklerinin tam olduğunu ifade eden Başkan İrfan Püsküllü, U15 Erkekler Grekoromen Güreş Türkiye Şampiyonasında elde ettikleri başarılar nedeniyle sporcularını tebrik ederek şampiyonlara teker teker hediye takdim etti.

BAŞKAN İRFAN PÜSKÜLLÜ: DEĞERLERİMİZE SAHİP ÇIKMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Hendek’i Türkiye Şampiyonasında başarıyla temsil eden Hendek Olimpik Spor Kulübü sporcularının ziyaretinden büyük mutluluk duyduğunu belirten Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü sözlerinde şu ifadelere yer verdi; “Başta spor kulübümüzün başkanı olmak üzere değerli antrenörlerimizi, sporcularımızı yetiştiren ve bugünlere getiren kıymetli ailelerimizi ve tüm sporcularımızı elde ettikleri başarılardan dolayı ayrı ayrı tebrik ediyorum. Sporcularımızın bu başarıları bizleri gururlandırıyor. Öncelikle kentimizi başarıyla temsil ederek kupayla döndüğünüz için tüm Hendek halkı adına minnettarız. İlçemizin spor kenti kimliğini güçlendirmek için çalışmalarımızı artırarak sürdüreceğiz Sporun ve sporcunun her zaman yanındayız. Tebrikler çocuklar” dedi.

Başkan Püsküllü ayrıca 15 – 18 Mayıs tarihleri arasında Bulgaristan’da yapılacak olan Avrupa Şampiyonasına katılarak Hem ülkemizi hem de Hendek’imizi temsil edecek olan 62 Kg’da A. Emir Koç, 57 Kg’da Furkan Öden, 44 Kg’da Zinar Çiftçi, 41 Kg’da Eren Cin ve Barış Soylu, 38 Kg’da Kerem Derma’ya şimdiden başarılar diledi.

Giriş Yap

Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!