featured

OLİMPİYAT 3.’SÜ AKYÜZLÜ  YÜZÜMÜZÜ GÜLDÜRDÜ

OLİMPİYAT 3.’SÜ AKYÜZLÜ  YÜZÜMÜZÜ GÜLDÜRDÜ

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, Olimpiyat 3.’sü olan Rümeysa Akyüzlü ve beraberindekileri ağırladı.

OLİMPİYAT ÜÇÜNCÜSÜ OLDULAR

Samsun’daki Olimpiyatlarda  hem kilosunda,  hem de takım halinde 3. Olan Milli Karateci Rümeysa Akyüzlü, Hendek İlçe Spor Müdürü Süleyman Akıcı, Hendek Karate Kulübü Başkanı İsmet Hane, Hendek Belediyesi Karate takımı Antrenörü Nurkan Kayacık ile birlikte, Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel’i ziyaret etti.

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel;  Olimpiyat 3.’sü olan Rümeysa Akyüzlü’nün , başarısını bizler ile paylaşmasına sevindik. Kendisini tekrar kutluyoruz. Ülkemizin ve ilimizin adını , Olimpiyatlarda en iyi şekilde duyuran Rümeysa kardeşimizle ne kadar övünsek azdır “ dedi.  Samsun’da düzenlenen 23. İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunlarında (Deaflympics) Hendek Belediyesi Karate Takımından Milli Sporcu Rümeysa Akyüzlü , Büyük Bayanlar 61 kg.’da , İran’lı rakibini yenerek adını yarı finale yazdırmış, yarı finalde ise Ukrayna’lı rakibine yenilerek Olimpiyat 3.’sü olmuştu. Akyüzlü , Bayanlar Karate Milli Takımı ile de takım halinde Olimpiyat 3.’sü olmuştu

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!