Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası
12nci Akşam Maçları
Sakarya 79: 4-Bakas Sigorta İnşaat&Lahnaspor: 1
Hakem: Hamza Seyyar
Sakarya 79: Samet Kadrioğlu, Nazmi Durat, Alper Günaydın, Abdullah Uçarcı, Aşkın Çelik, Ersin Başaran, Coşkun Ürkmez, Sinan Coşkun
Antrenör: Fatih Cica
Bakas Sigorta İnşaat&Lahnaspor: Fatih Özaltın, Bilal Hazar, Eyüp Bolazar, Erhan Eroğlu, Adnan Muslu, Çağlar Koç, Muhammed Kandemir, Murat Türk
Antrenör: Şeref Boz
Goller: Dk.21 Aşkın Çelik, Dk.33 Abdullah Uçarcı, Dk.37-43 Alper Günaydın (Sakarya 79), Dk.27 Adnan Muslu (Bakas Sigorta İnşaat&Lahnaspor)
—
Yıldız Yemek: 3-Beşkardeşler Mobilya: 11
Hakem: Cem Harman
Yıldız Yemek: Zeki Kayar, Mithat Başar, Şemsi Çınar, Aydın Tarım, Ömer Akdeniz, Bülent Uyarım, Fatih Kıstak, Şeyhmus Aluş, Hasan Yıldız
Antrenör: Alaattin Yıldırım
Beşkardeşler Mobilya: Sebahattin Ege, İsmet Durak, Orhan Sert, Münir Uçar, Levent Berber, Fahri Kılıç, Derya Sökmenberk, Cemil Kocacık, İhsan Sezer
Antrenör: Sebahattin Kıyak
Goller: Dk.2-6-8-10 Levent Berber, Dk.13 İhsan Sezer, Dk.20-37 Münir Uçar, Dk.22 Fahri Kılıç, Dk.24-46 Cemil Kocacık, Dk.42 Orhan Sert (Beşkardeşler Mobilya), Dk.25 Ömer Akdeniz, Dk.29-32 Fatih Kıstak (Yıldız Yemek)
—
Gürdal Turizm: 1-Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market: 2
Hakem: Muhammed Basri Batmaz
Gürdal Turizm: Bilal Akçay, Yılmaz Karaaslan, Sinan Kahraman, İsa Müslim, Necdet Atalay, Nejat Eroğlu, Hüseyin Polat, Nevzat Özbay, Salih Orta, Paşa Şahin
Antrenör: Mehmet Yüksel
Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market: Ferruh Bayram, Hayri Keskin, Aykut Okan, Cevat Koç, Yener Ersoy, Erdoğan Talay, Recep Durak, Enver Deniz, Rıfat Deniz
Antrenör: Suat Onar
Goller: Dk.28 Yener Ersoy, Dk.34 Cevat Koç (Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market), Dk.47 Sinan Kahraman (Gürdal Turizm)
—
Ferkas Mühendislik: 1-Enma İnşaat: 2
Hakem: Yiğit İsmail Abdullah
Ferkas Mühendislik: Şerafettin Özdemir, Doğan Konuklar, Alper Yılmaz, Emrah Yılmaz, Engin Tekir, Yakup Karabulut, Nihat Aşık, Osman Aydın, Meriç Akkaya, Orhan Tok
Antrenör: Davut Arslan
Enma İnşaat: Ramazan Keser, Ziya Dursunoğlu, Hüseyin Köse, Mehmet Mısırlıoğlu, Mustafa Faydalı, Murat Sofuoğlu, Abdullah Şen, Hüseyin Ören, Fikret Kaba, Engin Zor, Tuncay Çırak
Antrenör: Bahtiyar Memişcan
Goller: Dk.8 Hüseyin Ören, Dk.42 Tuncay Çırak (Enma İnşaat), Dk.44 Yakup Karabulut (Ferkas Mühendislik)
Sarı Kart: Dk.48 Mehmet Mısırlıoğlu (Enma İnşaat)
—
Çalışkan Otomotiv: 1-Murat Eğitim Sakarya: 4
Hakem: Engin Bıçak
Çalışkan Otomotiv: Adem Sobacı, Nihat Aktaş, Şenol Ulusoy, Ferhat Genç, Yunus Emre Şişman, Yiğit Ayav, Duran Mutlu, Ömer Birgin
Antrenör: Bayram Çolak
Murat Eğitim Sakarya: Volkan Yazıcı, Efkan Akarlar, Kemal Cavnar, Yusuf Taylan, Mesut Tekye, İlyas Asan, Kadir Yıldırım, İskender İşçi, Erkan Çorbacıoğlu
Antrenör: Hürol Hazer
Goller: Dk.7-10 İlyas Asan, Dk.34 Kemal Cavnar, Dk.43 Kadir Yıldırım (Murat Eğitim Sakarya), Dk.29 Ömer Birgin (Çalışkan Otomotiv)
—
GAZİ METAL 31NCİ SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI FİKSTÜRÜ
29 Haziran 2019 Cumartesi
Saat 19.30 Kebapçı Bey-Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı (Olgunlar Kategorisi)
Saat 20.30 Milli Eğitim-STA Spor Kompleksi (Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.30 Akyazı Konak İnşaat-Yılmazlar İnşaat (Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.30 Cumhur Çelik-Uzman Kimya (Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.30 Sakarya Masterlar-Sakarya Bahçeşehir Koleji (Olgunlar Kategorisi)
30 Haziran 2019 Pazar
Saat 19.30 Ferizli Gücü-Kaçmazlar Dişli Sanayi Ada Üçel (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 20.30 Eser Okulu Bahçıvanspor-Kılıçoğlu Otomotiv (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.30 Bayrak Ağaç-Eriş Yem (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.30 Kaya Ahşap&Türk Yapı-Delta Teknik (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.30 Çiftçi Kardeşler-Çemsan A.Ş. (Genç Olgunlar Kategorisi)
1 Temmuz 2019 Pazartesi
Saat 19.30 Adapazarı Belediyesi-Sivişoğlu Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 20.30 İzrek Automotive Labels-Bes Aydınlar Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.30 Kayar Sucuk-İnci Mutfak (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.30 Sakarya Efe Tur-Bozbeyler&Güneşlerspor (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.30 Ada Eser Yapı-Milli Eğitim (Genç Olgunlar Kategorisi)
2 Temmuz 2019 Salı
Saat 19.30 Akyazı Konak İnşaat-Sakarya Bahçeşehir Koleji (Olgunlar Kategorisi)
Saat 20.30 Yılmazlar İnşaat-Milli Eğitim (Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.30 STA Spor Kompleksi-Cumhur Çelik (Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.30 Uzman Kimya-Kebapçıbey (Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.30 Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı-Sakarya Masterlar Derneği (Olgunlar)
3 Temmuz 2019 Çarşamba
Saat 19.30 Enma İnşaat-Murat Eğitim Sakarya (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 20.30 Marmara İnan İzolasyon-Gün İnşaat (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.30 Sakarya 79-Çalışkan Otomotiv (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.30 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.30 Bakas Sigorta İnşaat&Lahnaspor-Ferkas Mühendislik (Genç Olgunlar)
4 Temmuz 2019 Perşembe
Saat 19.30 Ankara Ofis Yem&Kuyudibi Savaşspor-Topçuoğlu Koltuk (Genç Olgunlar)
Saat 20.30 Delta Teknik-Ada Lider (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.30 Ferizli Gücü-Eser Okulu Bahçıvanspor (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.30 Çiftçi Kardeşler-Kaya Ahşap&Türk Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.30 Eriş Yem-Çemsan A.Ş. (Genç Olgunlar Kategorisi)
5 Temmuz 2019 Cuma
Saat 20.30 Adapazarı Belediyesi-Ada Eser Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.30 İnci Mutfak-Tekoplus (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.30 Kayar Sucuk-Gürtırspor (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.30 Sivişoğlu Yapı-Sakarya Efe Tur (Genç Olgunlar Kategorisi)
—