SON DAKİKA

Uygun gitti

Bu haber 19 Temmuz 2019 - 20:23 'de eklendi ve Bu haber 198 kez okundu. kez görüntülendi.

Uygun gitti

 Sakaryaspor yönetimi aracılığıyla açıklama yapan Bülent Uygun transfere yasaklı altı dosyanın parasını ödeyip İbrahim Nalbant yönetiminden desteğini çektiğini açıkladı.

 İbrahim Nalbant yönetimine verdiği destek ile gündeme gelen Sakaryalı ünlü teknik adam Bülent Uygun yaptığı yazılı açıklama ile geri planda kalmak istediğini açıkladı.

Kongre sürecinin başından beri İbrahim Nalbant ve ekibine maddi manevi destek veren Sakaryalı ünlü teknik adam Bülent Uygun dün yaptığı yazılı açıklama ile yaşanan süreçte yönetimin kendisi üzerinden yapılan eleştiriler yüzünden yıpranmamasını istediği için geri planda kalmayı tercih ettiğini açıkladı.

 Bülent Uygun’un

şok açıklaması;

 

“Değerli Sakaryaspor taraftarları gerçekleri görebilen formayı armayı menfaatsiz sevenler sayın Başkan İbrahim Nalbant benim yüzümden zor duruma düşüyor. Bundan dolayı başkanın kendisi olmadığını söylentisi çıkarıp kulüp yönetemediğinin yazılması vs vs art niyetli söylemler hakarete varan yorumlar sanki geri plan da kalıyor imajı başkanımızı yıpratmakta ve üzmekte moralini de bozuyordu. Bende bundan dolayı İbrahim başkan yıpranmaması için Sakaryaspor üzerinden sanki onu değersizleşme algısı yapılmaması için üstüme düşen gerekenleri yapıp  yönetimle hiç bir bağım kalmadığını bildirmek istiyorum.

Yönetime giren arkadaşlar da tahaaüt ettiği rakamları kendileri verecektir. Her platformda Sakaryalı olduğumu göğsümü gererek söyledim. Sakarya’nın da menfaatine olan bazıların menfaatine olmayan bilerek veya  bilmeyerek haber yapanların senaryosundan dolayı bize yanlış yorumlayanlar gerçekleri bilmelidir. Gerçeklerin ise bizim çimento fabrikası ile enerji santrali kuracağımız zaman özellikle Sakaryaspor kimsenin umurunda değilken ben maddi destek olsun diye işin içine soktum, çimento fabrikasının ÇET raporları uygunken her sene 5 milyon doları Sakaryaspor verilme Maddesi koydurmuş enerji santraline de kazanılan paranın 4’te 1 belediyeye 4’te 1’i Sakaryaspor verilmesi maddesi koydurmuştum şuan ki stat yapılması ile alakalı ekstradan da Sakaryalı gençlerin yetiştirilmesi için altyapı tesisi kurulması için çizdirdiğim projeleri Sayın Cumhurbaşkanımıza sunmuştum. Anlayacağınız.

 

Sakarya Sakaryaspor aşkı Arap çöllerinde dolar gölgesinde olmamıştı. Bizim Sakaryaspor aşkımız Amigo Ahmet amca ile başlayan deplasmanlarda 1 baba hindi tezahüratlarıyla karşılıksız koşulsuz desteklemekle olmuştur.

 

Bende şimdi; Beykan Şimşek’e 72 Bin TL, Sezer Badur’a 74  Bin TL, Metehan Yılmaz’a 47 bin TL, Özgür Kedikli’ye 11 bin TL, Gökhan Kök’e 39 bin TL, Arif Şahin’e 81 bin TL. Dosyalarını avukatım transfer yasaklarını kaldırmak için avukatlarıyla pazarlık yapıp parasını kendim verip kaldırıyorum. Sakaryaspor menfaatsiz karşılıksız sevenlere arma forma aşkı olanlara büyük Sakaryaspor taraftarına hediyemdir. Allah’a emanet olun saygılarımla”

***

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.