featured

Uğur Kobaş Avrupa Karate federasyonu hakem kurul üyeliğine atandı.

Sakarya spor camiası adına müthiş haber…..

Sakarya’da Spor adına böylesine bir atama ilk…

Uğur Kobaş Avrupa Karate federasyonu hakem kurul üyeliğine atandı.

ilimiz Avrupa ve Dünya hakemi Uğur Kobaş 52 üye ülkesi bulunan Avrupa Karate federasyonu hakem kurulu üyeliğine atandı. Atama görevi 10.05.2016 tarihinde Kobaş’a tebliğ edildi. Türkiye Karate federasyonu başkanı Esat Delihasan ve yönetim kurulunun destek ve önerisi, Avrupa Karate federasyonu yönetim kurulu kararı ile bu göreve atanan Kobaş Türkiye’den bu göreve gelen üçüncü kişi. Avrupa Karate federasyonu hakem kurulunun Uğur Kobaş’ın üyeliği ile birlikte  başkanlığını Slovenya’lı, başkan yardımcılığını Almanya, üyeliklerini İtalyan, Norveç, Avusturya, İspanyol, Sırbistan ülkelerinden üyeler yaparken, onursal üye Hollanda,  kurul sekreterliğini İsveç, yardımcılığını Fransız hakem yapıyor.

Uğur Kobaş “Bu göreve atanarak bir hayalim gerçekleşti. Aldığım bu görev Türk Karatesinin gücünü ve ülkemin gücünü gösteriyor. Bu göreve layık olmaya çalışacağım. Atanma sürecinde güçlü bir şekilde şahsıma destek olan Türkiye Karate federasyonu başkanı Esat Delihasan, Başkan vekili Meydan Kobaş ve yönetim kurulu üyesi Orhan Bayraktar’a teşekkür ediyorum.

İlimiz spor kamuoyu başta olmak üzere ilimizdeki herkesin getirildiğim bu görevde şahsıma destek olacağını düşüyorum. Bu benim şahsi başarım değil, bu başarı ilimiz spor kamuoyunun bana olan destek ve güvenin eseri. Göreve bundan sonra yapılacak ilk Avrupa şampiyonasında başlayacağım. dedi

IMG_6498

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!