Trendyol 1. Lig Haftanın Maçları - Trendyol 1. Lig Puan Durumu TFF 3.Lig 2.Grup Haftanın Maçları - TFF 3.Lig 2.Grup Puan Durumu

SAKARYADA O BÖLÜM NEDEN YOK ?

featured

SAKARYADA O BÖLÜM NEDEN YOK?

Rahmetli Adapazarı belediye başkanı Ünal Ozan zamanında karaağaç caddesinde o günün Sartlarında hizmet veren konservatuar yıllar önce kapatıldı o  günden sonra şehir bu konuda mahsun kaldı..Yenetekli gençler ya izmite yada İstanbul’a gitmek zorunda kaldı. Sakarya’da Büyükşehir belediyesi bu bölümü açmaya yetkili biraz araştırdım. Bir çok belediyenin konservatur bölümü var. Büyükşehir belediyeleri Bale ve Hat bölümleri için 4 yıl, Çocuk Resim ve Dini Musiki bölümleri için 2 yıl, diğer bölümler içinse 3 yıl eğitim veriliyor. Başkanımız Ekrem Yüce bu konuda ne düşünür bilmiyorum ama merak ediyorum. İlk gördüğüm zaman kendisine soracağım.. Eski reji sokağında ve çark caddesine giden sokaklarda o kaldırım taşları mantar taş diyorlar bir çoğu kırık dökük ,özellikle okula giden çocuklar ve yaşlılar kırık ve havada duran taşlar yüzünden düşme tehlikesi geçiriyorlar. Belediyenin acilen bu taşları bakıma alması gerek. Arabayla kaldırıma çıkıp taşları kıran kişilere de ceza kesilmeli..

Giriş Yap

Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!