featured

Pamukova1968 ilk hazırlık maçında göz doldurdu 3-1

Pamukova1968 ilk hazırlık maçında göz doldurdu 3-1

Süper Amatör Kümede mücadele eden Pamukova 1968, yeni transferleri ile SakaryasporU19 takımı ile yaptığı karşılaşmayı 3-1 kazanırken, karşılaşma öncesi Belediye Başkanı Cevat Keser futbolcularla bir raya geldi..

Sakarya Süper Amatör Kümede mücadele eden ve yeni sezon öncesi çalışmalarına günde çift idman ile devam eden Pamukova1968 sezon öncesi ilk hazırlık maçını SakarysporU19 takımı ile yaptı. Pamukova Atatürk Stadında oynanan hazırlık karşılaşmasını Berk’in 2 ve Özgür’ün golleri ile 3-1 kazanan Pamukova1968 yeni sezon öncesi oynadığı futbol ile göz doldurdu.

Karşılama öncesi Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser Pamukova1968 Spor futbolcuları ve teknik heyeti ile bir araya gelerek yeni sezon öncesi  başarılar dileyip takım hakkında Antrenör Mehmet Atmaca dan bilgi aldı. Keser ayrıca yeni yapılan ve çimlendirilmesi biten futbol sahasını da inceledi.

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!