KUZEYİN GENÇLERİ HEDEFE ULAŞTI..

featured

KUZEYİN GENÇLERİ HEDEFE ULAŞTI..

Karasuspor U 18 Takımı Türkiye Şampiyonasında Sakaryayı temsil etmeye hak kazandı.

Mahmut Hanefi ve Selçuk Çakmak’ın Alt Yapı sorumlusu oldukları Karasuspor alt yapıda geleceğin gençlerini kazanmaya başladı.

Sezon başında koydukları hedeflere bir bir ulaşan Karasuspor Alt yapı Sorumlusu Mahmut Hanefi;

Bizler de zamanın da hocalarımızın ve yöneticilerin bize vermiş oldukları desteklerle profesyonel futbolcu olduk. Şimdi sıra bizde. Gençlerimizin en güzel yerlerde futbolcu olmaları için elimizden geleni yapıyoruz.

Bu vesileyle başta Karasuspor Kulüp Başkanımız Yüksel Mazlum, Tuncay Şeker, Başkan Yardımcısı Emre Filizfidanoğlu, Asbaşkan; Cihat Ekşi, Asbaşkan; Onur Aslan, Yönetici; Semih Bayrak olmak üzere, Alt Yapı Antrenörümüz Aytaç Erdem Önal, İlhan Kaygusuz ve Kaleci antrenörümüz Recep Eşkin’e ve tüm futbolcu kardeşlerimize teşekkür ederim.

Karasuspor Kulüp Başkanı Yüksel Mazlum;

” Hedefimiz Karasuspor da forma giyecek gençlerimizin sayılarını çoğaltmaktı. Doğru yolda olduğumuzu görmek harika. Bu yolculukta başarılı olan yöneticilerimizi, antrenörlerimizi ve alın terlerini son damlasına kadar akıtan gençlerimizi kutluyorum.” dedi..

Giriş Yap

Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!