featured

Kuş ve Şimşek sevindirdi

Kuş ve Şimşek sevindirdi

Ebrar  Kuş (2), İlhan Berk Şimşek (3) Halis Demir Kick Boks Türkiye Şampiyonsın da aldığı derece ile sevindirdi.

20/26 Temmuz tarihlerinde Niğde’de gerçekleşen, Şehit Astsubay Kıdemli Başçavuş Halis Demir Türkiye Büyükler, Gençler, Yıldızlar Kick Boks Şampiyonası’nda; Gençler kategorisinde Ebrar  Kuş ikinci, İlhan Berk Şimşek üçüncü oldu.

Şen Samuray ve Erenler Halk Eğitim Müdürlüğü  Kick Bokscuları, Ebrar Kuş (2), İlhan Berk Şimşek ; Niğde/Halis Demir Üniversitesi Spor Salonunda  gerçekleşen Türkiye Kick Boks Şampiyonasında zorlu rakiplerini eleyerek aldıkları derecelerle camiayı mutlu etti.

M illi Takım için şans yakaladı

Niğde/Halis Demir Üniversitesi Spor Salonunda  gerçekleşen Türkiye Kick Boks Şampiyonasında  çıktığı müsabakalar sonrasında performanslarından dolayı Fatih Yüksel,  Muhammed Emin Baydın  Milli Takım seçmeleri için davet aldı.

3/5 Ağustos tarihinde Samsunda yapılacak olan Milli Takım elemelerine katılacak olan Yüksel ve Baydın ayyıldızlı  forması giymek istediklerini belirtti.

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!