Hendekspor Kongreye Gidiyor

featured

Hendekspor’da Başkan Adil Karabulutun istifası sonrası Seçimli Olağanüstü Genel Kurul Kararı alındığı öğrenildi.

Yönetim Kurulu’ndan Murat Kaya kararı Hendekspor Kulübünden yapılan açıklamada, “Kulübümüzün Başkanı Adil Karabulut’un istifasının ardından toplanan yönetim kurulumuz aldığı kararla As Başkanımız Murat Kaya’nın kulübümüzün yeni başkanı olması konusunda oy birliğine varılmıştır” ifadelerine yer verildi.

Genel Kurul kararı

Hendekspor Kulübünden yapılan komgre kararı açıklamasında, “Yönetim kurulumuz kulüp başkanımız Murat Kaya başkanlığında toplanarak seçimli olağanüstü genel kurul kararı almıştır. Genel kurulumuz 29.06.2022 tarihinde saat 18:00 da Hendek belediyesi nikah ve kongre salonunda gerçekleşecektir. Çoğunluk sağlanamaması durumunda 06.07.2022 tarihinde saat 18:00 da aynı yerde yapılacaktır” ifadelerine yer verildi.

Başka aday çıkacak mı?

Seçimli Kongre kararı ile birlikte Kongre gününde Hendekspor Başkanlığı işin farklı aday veya adayların çıkıp çıkmayacağı ise merakla bekleniyor.

 

Giriş Yap

Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!