Genç yetenekler bu turnuvada buluşacak

featured

Genç yetenekler bu turnuvada buluşacak

Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı ile Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen ‘Sokak Basketbolu Turnuvası’ kayıtları 29 Ağustos Çarşamba günü sona eriyor.

 

Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘Sokak Basketbolu Turnuvası’ kayıtları 29 Ağustos Çarşamba günü sona eriyor. 31 Ağustos ve 2 Eylül tarihleri arasında Kent Park’ta gerçekleştirilecek turnuvada 4 farklı kategoride yarışacak olan takımlar birbirinden değerli ödülleri kazanmak için yarışacaklar.

 

Bizzat gelerek başvurmaları gerekiyor

Kayıtların tüm hızıyla devam ettiğini söyleyen Gençlik Hizmetleri Şube Müdürü Yusuf Ertuğrul Erdem, “31 Ağustos ve 2 Eylül tarihleri arasında Kent Park’ta düzenleyeceğimiz ‘Sokak Basketbolu Turnuvası’ kayıtlarında son gün 29 Ağustos Çarşamba. Kayıtlar için basketbol severlerin takımlarını oluşturup Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Çözüm Masası’na bizzat gelerek başvuruda bulunması gerekiyor. Kıyasıya mücadelelere sahne olacak turnuvada birbirinden değerli sürpriz ödüller sahipleri ile buluşacak. 3 gün sürecek basketbol şenliğine tüm sporseverleri davet ediyoruz” dedi.

 

3 asil bir 1 yedekten oluşacak takımlar için turnuva kategorileri şu şekilde;

 

Yıldızlar (12-14 yaş) Kadın-Erkek

 

Gençler (15-17 yaş) Kadın-Erkek

 

Büyükler (18-25 yaş) Erkek

 

Masterler (26 yaş ve üzeri ) Erkek

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!