SON DAKİKA

Serik Belediyespor-Sakaryaspor: 0-3

Foto Galeri, Sakaryaspor

Başkan Esat Delihasan Sakarya’da

Bu haber 25 Haziran 2020 - 17:43 'de eklendi ve Bu haber 250 kez okundu. kez görüntülendi.

Başkan Esat Delihasan Sakarya’da

Davet üzerine Türkiye Karate federasyonu başkanı Esat Delihasan bir dizi temaslarda bulunmak için Sakarya’ya geldi..

Sabah Hendek ilçemizde yapılan törene katılan başkan Esat Delihasan, öğleden sonraki yoğun programına, ilk olarak Sakarya Büyükşehir belediyesi Ekrem Karaberberler tesislerine giderek SBB Spor Kulüp başkanı Cevat Ekşi, daire başkanı İlhan Şerif Aykaç’ı ziyaret ederek, Ekşi ve Aykaç’a  yeni atandıkları görevlerinde başarılar diledi.

Esat Delihasan’a ev sahipliğini kulüp başkanı Cevat Ekşi yaparken, ziyarete Karate federasyonu başkan vekili Meydan Kobaş, Sakarya ASKF başkan yardımcısı Necmettin Koçak, Uğur Kobaş, il temsilcisi Hikmet Şaha eşlik etti.

Sonrasında Ziyarete İl Emniyet Müdürümüz Fatih Kaya’da katıldı.

Federasyon başkanı Esat Delihasan, Sakarya il emniyet müdürü Fatih Kaya, Karate federasyonu başkan vekili Meydan Kobaş, Sakarya ASKF başkan Vekili Recep Odabaş, SBB Spor kulüp başkanı Cevat Ekşi, Gençlik Spor daire başkanı İlhan Şerif Aykaç, ASKF yöneticileri Necmettin Koçak, Uğur Kobaş, il temsilcisi Hikmet Şaha, Karate kulüp temsilcileri, antrenör ve hakemlerden oluşan bir heyet ile Orman Park da bir araya gelerek camianın istekleri, önerileri ve sorunlarını dinledi.

Ziyaretlerin tüm bölümlerinde Başkan Esat Delihasan ile birlikte A Milli takımlar teknik direktörü Murat Delihasan’da hazır bulundu.

Sakarya Büyükşehir belediye başkanı Ekrem Yüce Orman parkta yapılan programa katılarak, “Başkan Esat Delihasan

ve Karate branşına destek olduklarını, olimpiyat şampiyonluklarını beklediklerini söyledi. Başkan Esat Delihasan’ın Başkanım sizinle her zaman yönetimde çalışmak isteriz! sözüne istinaden Başkan Ekrem Yüce’nin sizin yönetiminize girebilirim, yazın, sizinle her zaman çalışırız, demesi günün en çok ilgi çeken cümleleri oldu.

Karateci İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya “ Esat Başkan, Meydan hoca ve burada bulunan bir çok kişi ile yılların arkadaşlığı var aramızda. Benim iki camiam var Emniyet ve Karate camiası. Bu iki camiyanın bir ferdi olmaktan ve Sakarya’da çalışıyor olmaktan gurur duyuyorum. Dedi.

 

Kulüp başkanı Cevat Ekşi “Karate camiası ilimizin en başarılı branşlarından biri. Sakarya Büyükşehir Belediyesi olarak Ekrem Yüce başkanımın talimatları gereğince Tüm branşların başarılı olması için elimizden gelen tüm desteği yapıyoruz. Karate branşı bize çok yakın branşların başında geliyor. Federasyon başkanı Esat Delihasan’ın yanında olarak başarılı olması için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.

Ekrem Yüce başkanım bir söz söyledi ise onun üstüne biz söz söylemeyiz.

Özellikle ASKF başkanım Yaşar Zımba’ya da teşekkür ederim. Nerede spor adına bir faaliyet varsa hep yanımızda. Onun ilimize kattığı değer tartışılamaz. Dedi.

 

Karate federasyonu başkan vekili Meydan Kobaş “ Mevcut federasyon başkanı Esat Delihasan ile uzun yıllardır beraber çalışıyoruz. Olimpiyat hedefleri doğrultusunda çok güzel başarılara imza attık. Hakemlerimiz dünyanın zirvesinde, antrenörlerimiz ülkelerin transfer gündeminde, sporcularımız diğer sporcuların korkulu rüyası. Bu başarıların devamı için Esat Delihasan başkanlığında yola devam etmemiz elzemdir. Önümüzdeki Süreçte ve Olimpiyatlarda federasyonun ve sporcuların başarısı, antrenör ve hakemlerin gelişimi için Sakarya Karate’sinin çok büyük çoğunluğu olarak yeniden Esat Delihasan ile birlikte haraket edeceğiz. Dedi.

 

Programda Katılanlara Sakarya Büyükşehir belediye başkanı Ekrem Yüce tarafından Dezenfekte, maskeden oluşan hediyelikleri takdim edildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.