1.AMATÖR MERKEZ-1 GRUBU 12.11.2021 CUMA
Harbişspor — 32evlerspor Arifiyekalaycı Suni Saat:20:00
Sakaryaakademikspor — Sakaryaadafk Arifiyekalaycı Sunisaat:18:00
Beşköprüspor — Büyükyanıkspor Karaman Suni Çim Saat:20:00
- Amatör Merkez-2 Grubu Cuma
Sakaryaçarkspor — Ozanlargücüspor Saat:18:00
Taşlıkidmanyurduspor — Gölkentspor Erenler Atatürk 1 Nolu Sahasaat:20:00
Yıldırımspor — Turnalıtelligölspor Erenler Atatürk-2 Nolu Saha Saat:20:0
- Amatör Merkez-3 Grubu 13.11.2021 Cumartesi
Akartepespor — Söğütlükalespor Söğütlü Saat:14:00
Sakaryaeğitimspor — Acıelmalıkspor Erenler Atatürk 1 Nolu Saha 17:00
Yazlıkspor — Kaynarcaspor Karaman Suni Çim 16:30
- Amatör Merkez-4 Grubu 14.11.2021 Pazar
Sakaryakaradenizspor — Çaykışlaspor Erenler Atatürk-2 Nolu Saha Saat:19:00
Kazımpaşabeldespor — Arifiyeatılganspor Karaman Suni Çim Saat:14:00
Taşkısığıköyüspor — Budaklarspor Karaman Suni Çim Saat:16:30
- Amatör Merkez-5 Grubu
Maltepegençlikspor — Sapancakurtköyspor Erenler Atatürk 1 Nolu Saha Saat:18:00
Çaybaşıfuadiyespor — Sakaryagücüspor Saha Yok 1. Hafta –
Sapancaakademispor — Ferizlispor2011 Hacımercan Suni Saat:18:00
- Amatör Akyazı-1 Grubu
Taşburunspor — Hasanbeyspor Akyazı Suni Saat:18:00
Erdoğduspor — Askuzulukspor Akyazı Suni Saat:20:00
- Amatör Akyazı-2 Grubu
Yuvalakspor — Kumköprüspor Akyazı Suni 18:00
Eskibedilspor — Akyazıkaradenizspor Akyazı Suni 20:00
- Amatör Akyazı-3 Grubu
Fırtınagençlerbirliğispor — Küçücekbeldespor Karapürçek Saat:14:00
Gazellerspor — Çatalköprüspor Akyazı Suni 1. Saat:16:30
- Amatör Akyazı-4 Grubu
Pazarköyeğitimspor — Sakaryakuyudibispor Akyazı Sunisaat:20:00
Hacıfazlıoğluspor — Akyazıyenicamispor Akyazı Suni Saat:18:00
- Amatör Geyve-Pamukova-Sapanca
Kemaliyespor — Kızılkayaspor Pamukova 13:00
Bayatspor — 1957mekecespor Pamukova 15:30
Boğazköyspor — Hayreddinspor Arifiyekalaycı Suni Saat:18:00
- Amatör Hendek Grubu14.11.2021 Pazar
Akovabarışspor — Hendekdikmenspor Akova Sahası Saat:14:00
Hendekgençlikspor — Çamlıcabeldespor Hendek Suni Saat:15:30
- Amatör Karasu Grubu Pazar
Kızılcıkspor — Darıçayırıbeldespor Karasu Suni Saat:13:00
Kuruderespor — Yuvalıderespor Karasu Sunisaat:15:30
Kuyumculuspor — Limanderespor Suni Saat:14:00