1.AMATÖR KÜME 12 HAFTA MAÇ PROGRAMI
06.01.2018 CUMARTESİ
Akyazı Suni 15:00 Akyazıakınspor Pazarköyeğitimspor
Kazımpaşa 15:00 Kazımpaşabırlık Spor Taşkısığıköyüspor
Sapanca 15:00 Hacımercanspor Çaybaşıfuadıyespor
Mekece 15:00 Hayreddınspor Sakaryacaddesispor
Yuvalıdere 15:00 Yuvalıderespor Geyvespor
07.01.2018 PAZAR
Çamlıca 15:00 Çamlıcabeldespor Çaybaşıbekırpaşaspor
Taraklı Suni 15:00 Taraklıspor Kuzulukspor
Kocaali Suni 17:00 Kocaalisahilspor Hızırtepeözenspor
Akyazı Suni 18:00 Akyazıgücüspor Altınderespor
Karasu Suni 13:00 Karasu Azızıye Spor Kızılkaya Spor
Sapanca 15:00 Akçayspor Harmanlıkspor
Kuzuluk Suni 13:00 Karapürçekspor Harbiş Spor
Kaynarca Suni 15:00 Kaynarcaspor Hacıkışlaspor
Sinanoğlu 13:00 Sinanoğluspor Yıldırımspor
Akyazı Suni 14:00 Akyazıçınarlık Gençlıkspor Harunustaspor
Mekece 15:00 Şeyhvarmazspor Karaçamspor
Kazimiye 15:00 Kazimiyespor Çaykışlaspor
Erenler Suni 15:00 Ferizlispor Sakaryatekspor
Karasu Suni 15:00 Karasukültür Gençlikspor Hanlıköyspor
Taşburun 15:00 Fırtınagençler Birliğispor Yenikentfıratspor
Akyazı Suni 16:00 Akyazıspor Taşburunspor
13.HAFTA
13.01.2018 CUMARTESİ
Taşburun 15:00 Taşburunspor Şeyhvarmazspor
Erenler Suni 16:00 Sakartatekspor Fırtınagnç.Bir.Spor
Hanlıköy 15:00 Hanlıköyspor Ferizlispor
Erenler Suni 18:00 Çaykışlaspor Karasukültürgnç.Spor
Arifiye Beld.Komp. 15:00 Karaçamspor Kazimiyespor
Erenler Suni 20.00 Yenikentfıratspor Akyazıspor
14.01.2018 PAZAR
Hacıkışla 15.00 Hacıkışlaspor Karasuazızıyespor
Geyve 15:00 Kızılkayaspor Sinanoğluspor
Akyazı Suni 16.00 Harunustaspor Kaynarcaspor
Erenler Suni 16.00 Harmanlıkspor Akyazıçınarlıkgençlık Spor
Erenler Suni 18:00 Yıldırımspor Karapürçekspor
Erenler Suni 20:00 Harbiş Spor Akçayspor
Erenler Suni 14:00 Hızırtepeözenspor Taraklıspor
Emirler 15.00 Çaybaşıbekırpaşa Spor Sapancaesentepegöl Spor
Bayat 15.00 Bayat Spor Çamlıcabeldespor
Kuzuluk Suni 15.00 Kuzulukspor Akyazıgücüspor
Erenler Suni 12:00 Sakaryacaddesı Spor Hacımercanspor
Geyve 13:00 Geyvespor Hayreddınspor
Hendek Suni 15:00 Yeşilyutbeldespor Yuvalıderespor
Taşkısığı 15.00 Taşkısığıköyüspor Akyazıakınspor
Arifiye Kalaycı Suni 15.00 Çaybaşıfuadıyespor Kazımpaşabırlıkspor