Olgunlar Futbol Turnuvası 33ncü Akşam Maçları

Bu haber 596 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Gazi Metal 28nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası  33ncü Akşam Maçları

Hendek Cadde Market: 2-İz Reklam&İmparator Turizm: 5

Hakem: Engin Bıçak

Hendek Cadde Market: Yusuf Aygun, Çetin Akpınar, Fatih Altınay, Can Dağlıoğlu, Ahmet Kurt, Erdoğan Çakır, Mesut İsen, Erdem Demir

Antrenör: Hakan Tezer

İz Reklam&İmparator Turizm: Kerim Kılıçaslan, Kenan Topçu, Özcan Tanıl, Osman Gencer, Ali Uzuner, Yasin Usta, Cemalettin Parlak, Ömer Ateş, Şadi Çolak, Ahmet Kara

Antrenör: Kürşad Kaan Habalı

Goller: Dk.10-36 Ömer Ateş, Dk.13 Ali Uzuner, Dk.20 Kenan Topçu, Dk.41 (K.Kalesine) Ahmet Kurt (İz Reklam&İmparator Turizm), Dk.18 Ahmet Kurt, Dk.24 Erdem Demir (Hendek Cadde Market)

Kahve Dükkanı: 0-Turyap&Aydınlı Ticaret: 10

Hakem: Gökhan Tezgel

Kahve Dükkanı: Cihan Şeybak, Yasin Doğrucan, Volkan Bakan, Emre Akkuş, Yunus Emre Şişman, Yiğit Ayav, Metin Surmaz

Antrenör: Akın Sayıl

Turyap&Aydınlı Ticaret: Fatih Kosovalı, Cengiz Reis, Ceyhun Erdem Azgı, Öner Gündostu, Talip Toprak, Fatih Sarı, Bora Marangoz, Hasan Tunçel, Yasin Çelik, Güven Avcı

Antrenör: Turan Varkan

Goller: Dk.9-16-45-49 Cengiz Reis, Dk.15-23 Bora Marangoz, Dk.30-31-42 Yasin Çelik, Dk.38 Hasan Tunçel (Turyap&Aydınlı Ticaret)

Akın Koç Un Fabrikaları: 2-Toy Aydınlatma: 4

Hakem: Mehmet Akıncık****

Akın Koç Un Fabrikaları: Özhan Pehlivan, Kenan Güneş, Hüseyin Akın, Sabri Kovancı, Tansu Okan, Ceyhun Güzel, İsmail Hakkı Buruş, Emin Koç, Tuncay Budakin

Antrenör: Nusret Türkmen

Toy Aydınlatma: Muharrem Dardağan, Gökhan Kalender, Sinan Özalp, Yavuz Çangır, Fehmi Demirci, Erdal Narin, Arif Sucuoğlu, Eyüp Berk, Haluk Yılmaz, Hasan Öztürk

Antrenör: Ahmet Kara

Goller: Dk.11 Eyüp Berk, Dk.16 Arif Sucuoğlu, Dk.34 Haluk Yılmaz, Dk.50 Erdal Narin (Toy Aydınlatma), Dk.29 Tuncay Budakin, Dk.49 Emin Koç (Akın Koç Un Fabrikaları)

Sarı Kartlar: Dk.39 Fehmi Demirci (Toy Aydınlatma), Dk.49 İsmail Hakkı Buruş (Akın Koç Un Fabrikaları)

Merkez Oto: 2-Sapanca 1837: 3

Hakem: Burak Olcar

Merkez Oto: Güngör İçer, Osman Gümüştaş, Ertugan Özkan (K.Kart), Tekin Yılmazkaya, Muzaffer Aydınlı, Mehmet Gümüştaş, Birol Yavuz, Ramazan Küçük

Antrenör: Şahin Celep

Sapanca 1837: Hüseyin Fındıkçı, Efkan Akarlar, Kadir Şen, Erhan Tanta, Kemal Cavnar, Serkan Koçak, Yusuf Taylan, Savaş Başar

Antrenör: Buğra Cebeci

Goller: Dk.4 Efkan Akarlar, Dk.21 Kemal Cavnar, Dk.50 Serkan Koçak (Sapanca 1837), Dk.5-20 Mehmet Gümüştaş (Merkez Oto)

Sarı Kartlar: Dk.29 Mehmet Gümüştaş, Dk.32 Muzaffer Aydınlı, Dk.40 Ertugan Özkan (Merkez Oto), Dk.32 Erhan Tanta, Dk.50+5 Efkan Akarlar (Sapanca 1837)

Kırmızı Kart: Dk.42 Ertugan Özkan (Merkez Oto)

Genç Olgunlar Kategorisinde İkinci Tur (Çeyrek Final) Grupları 

1nci Grup

1-(A1) İz Reklam&İmparator Turizm

2-(B2) Akyazı ANC Mobilya

3-(C3) Hendek Cadde Market

2nci Grup

1-(B1) Turyap&Aydınlı Ticaret

2-(C2) Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon

3-(D3) Kahve Dükkanı

3ncü Grup

1-(C1) Toy Aydınlatma

2-(D2) Seyyidoğulları Kuruyemiş

3-(A3) Akın Koç Un Fabrikaları

4ncü Grup

1-(D1) Sapanca 1837

2-(A2) Emre Demircioğlu İnşaat

3-(B3) Merkez Oto

Olgunlar Kategorisinde İkinci Tur (Çeyrek Final) Grupları

1nci Grup

1-(A1) Akyazı Dostlar

2-(B2) Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu

3-(C3) Oto Aydeniz

2nci Grup

1-(B1) Gazi Metal Karasuspor

2-(C2) Detay Harita İnşaat

3-(A3) FAMEC Raylı Sistemler

3ncü Grup

1-‘C1) Suev İnşaat

2-(A2) Gebze Master

3-(B3) Bosna Pırıldar Market&Er Yapı

Tecrübeli Olgunlar Kategorisinde Yarı Finale Yükselen Takımlar

1-Remax Hür

2-Çiftçi Kardeşler

3-Kayarlar Grup

4-Doğukan Tekstil

Turnuvanın Programı

20 Ağustos Cumartesi

Saat 20.00 Akyazı Dostlar-Oto Aydeniz (Olgunlar)

Saat 21.00 Gazi Metal Karasuspor-FAMEC Raylı Sistemler (Olgunlar)

Saat 22.00 Suev İnşaat-Bosna Pırıldar Market&Er Yapı (Olgunlar)

21 Ağustos Pazar

Saat 20.00 Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon ile Turyap&Aydınlı Ticaret-Kahve Dükkanı Maçının Mağlubu (Gençler)

Saat 21.00 Seyyidoğulları Kuruyemiş ile Toy Aydınlatma-Akın Koç Un Fabrikaları Maçının Mağlubu (Gençler)

Saat 22.00 Emre Demircioğlu İnşaat ile Sapanca 1837-Merkez Oto Maçının Mağlubu (Gençler)

Saat 23.00 Akyazı ANC Mobilya ile İz Reklam&İmparator Turizm-Hendek Cadde Market Maçının Mağlubu (Gençler)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.