Yüzme’de Rakip Tanımadık

Abone Ol
Daha Fazla

Yüzme’de Rakip Tanımadık

Anadolu Yıldızlar Ligi Yüzme Grup Müsabakalarında İlimizi Edirne’de temsil eden Sakarya Yüzme İl Karması Kız ve erkek takımı hem kızlarda hem de erkekler birinci olarak yarı final grubuna yükseldi.

9 İlin Katıldığı AnaLig yarışlarında 13-14 Yaş arası kızlarda Sakarya Yüzme Karması 268 puanla birinci olurken, İstanbul Anadolu Yakası 164 puanla ikinci, Tekirdağ 138 puanla üçüncü, Çanakkale 114 puanla dördüncü, Yalova 113 puanla beşinci oldu.

Erkeklerde de Sakarya Yüzme Karması 250 puanla birinci, Tekirdağ 224 puanla ikinci, Bursa 179 puanla üçüncü, İstanbul Avrupa 168 puanla dördüncü, Kocaeli 113 puanla beşinci oldu.

Sakarya Yüzme Havuzunda antrenmanlarına devam eden Sakarya Yüzme İl Karması Kız ve erkek takımı, Edirne’den birincilikle ayrılarak Anadolu Yıldızlar Liginde Yarı Final Grubuna yükselmenin sevincini yaşadı. AnaLig’de Yarı Final Müsabakaları, 27-28 Nisan 2019 Tarihleri arasında Tekirdağ, Kayseri, Sinop ve Elazığ İllerinde düzenlenecek.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel; “Edirne’de düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi Yüzme Grup müsabakalarında Kızlar ve Erkeklerde 1. olarak yarı finale katılmaya hak kazanan ekibimizi kutluyorum” dedi.

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!