featured

Tecrübeli Olgunlar Kategorisi şampiyon Berk Yapı Akyazıspor

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası  47’nci Akşam Maç

Ak Belde A.Ş.: 9-Gün İnşaat: 7

Hakemler: Bedirhan Gökdemir, Berkay Aykın, Muhammet Emin Çelik

Ak Belde A.Ş.: Mustafa Hikmet, Serdar Gürkan, Nihat İçyüz, Mustafa Sağlam, Ömer Uluköylü, Ahmet Yiğit, Adnan Rençber, Serkan Kopya

Antrenör: Ömer Uluköylü

Gün İnşaat: Ender Özdemir, Ali Alyüz, Yavuz Öztürk, Özcan Sönmez, Metin Söyler, Nail Kurt, Cengiz Yazıcı, Yusuf Diril

Antrenör: Naim Çınar

Goller: Dk.4-36 Nihat İçyüz, Dk.6 Ömer Uluköylü, Dk.9-40 Serkan Kopya, Dk.22-31 Serdar Gürkan, Dk.23 Mustafa Sağlam, Dk.47 (K.Kalesine) Ali Alyüz (Ak Belde A.Ş.), Dk.7-28-38 Nail Kurt, Dk.8-9-15 Özcan Sönmez, Dk.11 Metin Söyler (Gün İnşaat)

Limas Grup: 2-Berk Yapı Akyazıspor: 3

Hakem: Kerem Şenneyli, Muhammet Emin Çelik, Berkay Aykın

Limas Grup: Recep Kocacık, İdris Kaymak, Metin Öztürk (K. Kart), Erdem Baykan, Murat Tunçlar, Selahattin Arslan, Beyler Gökçe, Serkan Kunduz, Serkan Kunduz

Antrenör: Enis Tort

Berk Yapı Akyazıspor: Mesut Özkan, Şükrü Kara, Osman Berk, Sadettin Dağlı, Yusuf Demirbaş, Muammer Hikmet, Hasan Sabri Yılmaz, Recai Eker, Mustafa Yavuz, Fahrettin Berk, Hasan Altuntaş

Antrenör: Celal Çevik

Goller: Dk.1 Fahrettin Berk, Dk.33 Sadettin Dağlı, Dk.49 Recai Eker (Berk Yapı Akyazıspor), Dk.30 Beyler Gökçe, Dk.50+1 Murat Tunçlar (Limas Grup)

Kırmızı Kart: Dk.11 Metin Öztürk (Limas Grup)

Tecrübeli Olgunlar Kategorisi Ödül Listesi

Gol Kralı: Selahattin Arslan (Limas Grup: 13 Gol: Ödülünü Turnuva Genel Koordinatörümüz Şamil Bilgin verdi.

—En Değerli Oyuncu: Nihat İçyüz (Ak Belde A.Ş.): Ödülünü Ak Parti Erenler İlçe Başkanı Erdal Köse verdi

—Fair-Play Ödülü: Aydın Alkan (Türkoğlu Ticaret): Ödülünü ASKF Lisans sorumlusu Yıldız Sarıoğlu verdi.

—Dördüncü takım Gün İnşaat’ın Gazi Metal Fabrikası Mali İşler Müdürü Gani Erdoğan verdi.

—Üçüncü takım Ak Belde A.Ş.’nin ödülünü ASKF Başkanı ve Turnuva Tertip Komitesi Başkanı Yaşar Zımba verdi.

—İkinci takım Limas Grup takımının ödülünü Cumhuriyet Savcısı Murat Caner Çimtaş verdi.

En Az Gol Yiyen Kaleci: Recep Kocacık (Limas Grup): Ödülünü AK Parti Erenler İlçe Başkanı Erdal Köse verdi.

—Birinci takım Berk Yapı Akyazıspor ödülünü AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Erol Aydın verdi.

Gazi Metal 32’nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvasında

TURNUVA FİKSTÜRÜ

27 Ağustos 2022 Cumartesi

Tecrübeli Olgunlar Kategorisinde Final Akşamı

Saat 21.00 Ak Belde A.Ş.-Gün İnşaat (Üçüncülük Maçı)

Saat 22.00 Limas Grup-Berk Yapı Akyazıspor (Şampiyonluk Maçı)

Saat 23.00 ÖDÜL TÖRENİ

28 Ağustos 2022 Pazar

Olgunlar Kategorisinde Final Akşamı

Saat 21.00 Hendek Sarılar Fındık-Kılıçoğlu Otomotiv (Üçüncülük maçı)

Saat 22.00 Sakarya F.K.&Cumhur Çelik-Yaymak Makine Bosna (Şampiyonluk Maçı)

Saat 23.00 ÖDÜL TÖRENİ

NOT: 29 Ağustos Pazartesi akşamı Sakaryaspor maçı oynanacağından, 30 Ağustos’ta da Zafer Bayramı etkinlikleri yapılacağından dolayı Turnuvamıza iki gün ara verilecek)

31 Ağustos 2022 Çarşamba

Genç Olgunlar Kategorisinde Final Akşamı

Saat 21.00 Towerlift Asansör-Kuyudibisavaşspor Taş Grup (Üçüncülük Maçı)

Saat 22.00 Aydınlı Ticaret-İzrek A.Ş. (Şampiyonluk Maçı)

Saat 23.00 ÖDÜL TÖRENİ

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!