featured

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 46’ncı Akşam Maçları

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası
46’ncı Akşam Maçları

Aydınlı Ticaret: 10-Towerlift Asansör: 4
Hakem: Furkan Kocayıldız
Aydınlı Ticaret: Mustafa Yılmaz, Ömer Gündostu, Cengiz Reis, Arif Hasekioğlu, Semih Topçuoğlu, Mustafa Agah Şen, Hasan Hüseyin Kan, Anıl Abanoz
Antrenör: İsmail Bakkal
Towerlift Asansör: Erdal Şakar, Kurban Öntürk, Egemen Gürşimşek, Adil Onur Dönmez, Ömer Ediş, Mesut Aka, Kasım Abaş, Erkan Vani, Serkan Şakar
Antrenör: Serkan Şakar
Goller: Dk.1 Semih Topçuoğlu, Dk.3-15 Cengiz Reis, Dk.21-27 Anıl Abanoz, Dk.31-36-44-48 Mustafa Agah Şen, Dk.49 Arif Hasekioğlu (Aydınlı Ticaret), Dk.6-40-51 Kasım Abaş, Dk.32 Erkan Vani (Towerlift Asansör)

İzrek A.Ş.: 8- Kuyudibisavaşspor Taş Grup: 4
Hakem: Furkan Kocayıldız
İzrek A.Ş.: Muharrem Kasa, Yasin Çelik, Serdar Pamuklar, Cemalettin Parlak, Engin Öztonga, Ümit Tale, Yaşar Aydın, Ayhan Kalyoncu, Ahmet Kara
Antrenör: Mustafa Yıldırım
Kuyudibisavaşspor Taş Grup: Selçuk Bektaş, Erhan Atmaca, Enes Buruşoğlu, Kemal Yazıcı, Atilla Güngör, Enes Ayvacı, Kerem Eren, Özgür Sürekçi, Ayhan İlhan
Antrenör: Yıldırım Çelik
Goller: Dk.5-46-50 Engin Öztonga, Dk.9 Ayhan Kalyoncu, Dk.11 Serdar Pamuklar, Dk.23-32-43 Yasin Çelik (İzrek A.Ş.). Dk.15-35 Enes Ayvacı, Dk.18 Özgür Sürekçi, Dk.30 Erhan Atmaca (Kuyudibisavaşspor Taş Grup)

Gazi Metal 32’nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvasında
TURNUVA FİKSTÜRÜ
26 Ağustos 2022 Cuma
Genç Olgunlar Kategorisinde Yarı Final Akşamı
Saat 21.00 Aydınlı Ticaret-Towerlift Asansör
Saat 22.00 Kuyudibisavaşspor&Taş Grup-İzrek A.Ş.
27 Ağustos 2022 Cumartesi
Tecrübeli Olgunlar Kategorisinde Final Akşamı
Saat 21.00 Ak Belde A.Ş.-Gün İnşaat (Üçüncülük Maçı)
Saat 22.00 Limas Grup-Berk Yapı Akyazıspor (Şampiyonluk Maçı)
Saat 23.00 ÖDÜL TÖRENİ
28 Ağustos 2022 Pazar
Olgunlar Kategorisinde Final Akşamı
Saat 21.00 Hendek Sarılar Fındık-Kılıçoğlu Otomotiv (Üçüncülük maçı)
Saat 22.00 Sakarya F.K.&Cumhur Çelik-Yaymak Makine Bosna (Şampiyonluk Maçı)
Saat 23.00 ÖDÜL TÖRENİ
NOT: 29 Ağustos Pazartesi akşamı Sakaryaspor maçı oynanacağından, 30 Ağustos’ta da Zafer Bayramı etkinlikleri yapılacağından dolayı Turnuvamıza iki gün ara verilecek)
31 Ağustos 2022 Çarşamba
Genç Olgunlar Kategorisinde Final Akşamı
Saat 21.00 Towerlift Asansör-Kuyudibisavaşspor Taş Grup (Üçüncülük Maçı)
Saat 22.00 Aydınlı Ticaret-İzrek A.Ş. (Şampiyonluk Maçı)
Saat 23.00 ÖDÜL TÖRENİ

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!