featured

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 43’üncü Akşam Maçları

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası
43’üncü Akşam Maçları

Sakarya Bil Koleji: 5-BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset: 2
Hakem: Zeki Erdem Yen
Sakarya Bil Koleji: Önder Tiryaki, Serhat Karakayalar, Oğuzhan Altınkaya, Serkan Akyol, İbrahim Yılmaz, Murat Tiryaki, Kürşad Kaan Habalı
Antrenör: Seyhun Sarı
BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset: İlhan Sezgin, Turgay Koçkar, Erhan Taşçıkar, Erkan Turgay, Duran Mutlu, İsmet Yüzücü, Özer Yavuz, Ferhat Genç
Antrenör: Yücel Yayla
Goller: Dk.2-25 Murat Tiryaki, Dk.5-36 İbrahim Yılmaz, Dk.47 Oğuzhan Altınkaya (Sakarya Bil Koleji), Dk.3 Ferhat Genç, Dk.34 Turgay Koçkar (BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset)

İzrek A.Ş.: 6-Towerlift Asansör: 4
Hakem: Berat İnekçioğlu
İzrek A.Ş.: Yunus Emre Karaarslan, Yasin Çelik, Serdar Pamuklar, Cemalettin Parlak, Engin Öztonga, Burak Uzuner, Yaşar Aydın, Serkan İrdem, Ayhan Kalyoncu, Levent Demiray
Antrenör: Mustafa Yıldırım
Towerlift Asansör: Erdal Şakar, Adil Onur Dönmez, Ömer Ediş, Mesut Aka, Birkan Komonovali, Kasım Abaş, Serkan Şakar, Aykut Akbaş
Antrenör: Serkan Şakar
Goller: Dk.6-16 Engin Öztonga, Dk.11 Adil Onur Dönmez (K.Kalesine), Dk.14 Yaşar Aydın, Dk.15 Yasin Çelik, Dk.38 Ayhan Kalyoncu (İzrek A.Ş.), Dk.16 Ömer Ediş, Dk.21-37 Aykut Akbaş, Dk.27 Kasım Abaş (Towerlift Asansör)

Gazi Metal 32’nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvasında
İKİNCİ TUR FİKSTÜRÜ
22 Ağustos 2022 Pazartesi
Saat 20.30 Aydınlı Ticaret-Ada Eser Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi A Grubu)
Saat 21.30 Kuyudibisavaşspor&Taş Grup-Kocaali Abatay Yapı (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 22.30 Arslan İnşaat-Topçuoğlu Koltuk (Genç Olgunlar Kategorisi B Grubu)
NOT: Fikstürdeki sıkışma sebebiyle 23 Ağustos 2022 Salı günü turnuvamızda maç yapılmayacaktır.
24 Ağustos 2022 Çarşamba
Saat 20.00 Arslan İnşaat-Narin Simit (Genç Olgunlar Kategorisi A Grubu)
(NOT: Bu maçın sonrasında Turnuvamızın sembol ismi Sadık Ceylan’ın doğum günü yapılacak. Ayrıca aynı akşam İzrek A.Ş. tarafından tüm taraftarlarımıza aşure ikramı olacak.)
Saat 21.00 Aydınlı Ticaret-Sakarya Bil Koleji (Genç Olgunlar Kategorisi A Grubu)
Saat 22.00 Towerlift Asansör-Türk Metal Sendikası (Genç Olgunlar Kategorisi B Grubu)
Saat 23.00 Kocaali Abatay Yapı-BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset (Genç Olgunlar A Grubu)
DUYURU: İkinci turda takımların her gün, üst üste maç yapmamaları için yeni program uygulanmıştır. İkinci turda bazı akşamlar üç, bazı akşamlar iki maç yapılacaktır.

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!