SÖĞÜTLÜ LİDERİ DEVİRDİ 1-0

SÖĞÜTLÜ LİDERİ DEVİRDİ 1-0

Söğütlü Stadında oynanan Süper Amatör A Grubu karşılaşması gergin başladı, gergin bir şekilde sona erdi. Maçın 6. Dakikasında meyedana gelen taç atışında Yardımcı hakem Hasan Şatır taç atışını Kalaycıspor lehine gösterdi ama maçın hakemi Yunus Eren insiyatif bende diyerek taç atışını Söğütlüspor’a verdi. Taç atışı sonrası Kalaycıspor savunması duraklayınca Söğütlüspor Yiğit’la golü bulunca ortalık karıştı ve bu gerginlik maçın sonuna kadar devam etti. Maç boyunca her iki takım da gol pozisyonları buldular ama gole çeviremeyince maç ta 6. Dakikada Yiğit’ın kaydettiği golle 1-0 Söğütlüspor’un galibiyeti ile sona erdi.

  SÖĞÜTLÜSPOR – KALAYCISPOR: 1-0

SAHA : Sögütlü

HAKEMLER :Yunus Eren, Hasan Sağlam, M. Aytekin Ataberk

SÖĞÜTLÜSPOR: Aykut  ** Yasin ** Oğuz ** Yasin Bozkurt ** Selahattin ** Burak ** Emre ** ( Y.Emre **)   Yunus Berat ** Mustafa** ( H.Samet **) Erdi ** ( Kerem **)  Yiğit ***

ANTRENÖR: Fevzi Çapkınlar

KALAYCISPOR:  Beytullah ** Ensar ** Uğur ** ( Samet **) Yıldıray ** Erdi ** Yunus ** ( Ali **) Ensar kk ( Emre **) Gürkan ** Burak ** Usame ** Mert **

ANTRENÖR: Abdullah İleli

GOL: dk 6 Yiğit ( Söğütlü)

KIRMIZIKART: Dk 84  Ensar (kalaycıspor)

IMG_5667 IMG_5668 IMG_5675 IMG_5684 IMG_5694 IMG_5710 IMG_5717 IMG_5719 IMG_5729 ititraz (1) ititraz (2) ititraz (3) kalaycıspor (4) sögütlü kalaycı ens (10) sögütlü kalaycı ens (11) sögütlüspor (4)

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!