SAKARYA’LI SPORCULAR HIRVATİSTAN’DA FARK YARATTI

Uluslararası Zagreb Yarışları (Croatia Open), 9-10 Nisan tarihlerinde Hırvatistan’ın Zagreb kentinde yapıldı.

1984 yılından bu yana düzenli olarak gerçekleştirilen Uluslararası Zagreb Yarışları (Croatia Open), 9-10 Nisan tarihlerinde Hırvatistan’ın Zagreb kentinde yapıldı. Türkiye Genç ve Yıldız Kürek Milli Takımları, Zagreb’teki ise yarışlarda 12 sporcu ile mücadele etti.

Bu yıl 38.’si düzenlenen yarışlarda Türkiye Kürek Milli Takımı, toplam 12 sporcu ile genç ve yıldız kategorilerinde on dört farklı yarışa çıktı. Kürek Milli Takımı Baş Antrenörü Nebojsa İlic ve Milli Takım Antrenörleri Tarık Saytan, Gökhan Dalgıç, Sühely Yılmaz ve Taner Demir’in öncülüğünde yarışlara katılan sporcular ve yarıştıkları kategoriler ise şu şekilde.

Yıldız Kadınlar:

Tek çifte – Derensu Kutluata

İki çifte – Damla Sungunapa – Merve Yeşilmen

Yıldız Erkekler:

Tek çifte – Mehmet Emin Sarıoğlu

Tek çifte – Enes Akdaş

İki tek – Yasin Şen – Eren Akbaş

İki çifte – Enes Akdaş – Mehmet Emin Sarıoğlu

Genç Kadınlar:

Tek çifte – Derensu Kutluata

 

Sakarya ve Türkiye’yi temsilen Sakarya’lı Milli Takım antrenörlerimiz Tarık Saytan ve Süheyl Yılmaz’ın da Milli takımda yer aldığı müsabakada, TOHM Sakarya Sporcularımızdan Yasin Şen – Eren Akbaş Yıldız Erkeklerde 2- Altın Madalya, Genç Erkeklerde de 4- Altın Madalya kazanarak Sakarya’mızı ve Türkiye’yi gururlandılar.

 

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü TOHM Koordinatörü Feyzullah Köstereli “ Bu başarılı sonuçlar da desteklerini bizlerden esirgemeyen Sayın il müdürümüz Arif Özsoy’a ve Spor Şube Müdürümüz Özgür Aygün’e teşekkür ediyor sporcu ve antrenörlerimizi tebrik ediyorum.” Açıklamalarını yaptı.

Giriş Yap

Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!