SON DAKİKA

Sakaryada seminer rüzgarı

Bu haber 27 Mart 2019 - 19:23 'de eklendi ve Bu haber 107 kez okundu. kez görüntülendi.

Sakaryada seminer rüzgarı
Sakarya Hakemliği tarihinde ilk kez MHK nın düzenlediği bir seminere ev sahipliği yaptı. Bölgesel seminerde yaklaşık 80 yakın hakem ligin sonlarına doğru klasmanlarında maç almak adına Kondiksiyon testinde şartları yerine getirmek adına koşmak zorunda oldukları kondiksiyon testinde büyük efor sarf ettiler. Sakarya’nın Uluslararası ölçümlerdeki atletizim pistinde yapılan kondiksiyon testine MHK nın iki numaralı ismi 2 Bölge sorumlusu Mustafa Çulcuda katıldı. Sakarya’nın klasman hakemleri içinde iki vire vardı. Daha öncede koşamayan Utku Kocaer ve Sinem Çetin yine koşamadılar ve klasman düştüler.
GÜNÜN YILDIZI AHMET KEMİKSİZ
Atletizm pistinde başlayan gün Çark Mesireye yakın yerde olan Köfteci İsmail’de yenilen yemekle noktalanırken burada duygusal ve neşeli anlar yaşandı. ASKF Başkanı ve TFF Sakarya Bölge müdür ününde katıldığı yemekte kısa bir süre önce görevinden kendi isteği ile ayrılan eski İHK Başkanı Ahmet Kemiksizoğluna MHK Başkan yardımcısı ve 2 bölge sorumlusu Mustafa Çulcu kendisine Derneğin hazırlattığı plaketi verdi. O anda Ahmet Kemiksiz oğlunun duygulandığı gözlerden kaçmadı. Bu süreçte MHK Başkan yardımcısı Mustafa Culcu ve İHK Başkanı Şükrü Özkan Ahmet Kemiksizoğluna yaptığı hizmetlerden ötürü teşekkür ettiler.
ALKIŞLAR DERNEĞE
Sakaryada bir ilk gerçekleşirken bu süreçte TFFHGD Sakarya Şubesi yönetimi bu süreçte gösterdiği hizmet ,katılımcılardan alkış aldı. MHK Üyesi Mustafa Çulcu ,, yaptığı konuşmada şunları söyledi. Ben Sakaryaya uzak değil çok yakınım. Buradaki gelişmelere yakinen şahidim. Bu gün Sakarya’da görev yapan arkadaşlarımız genç olabilirler, ancak onlar bulundukları alandaki hizmet anlayışı çabuk adapte olacak yapıdalar. Ben onlara güveniyorum sizde güvenin dedi. Mustafa Çulcu Sakaryada ilk kez gerçekleşen Seminer mevcut şartlar içinde mükemmel geçmiştir. Bu konuda Dernek yönetimini, İHK yetkililerini yürekten kutlarım. Çulcu son sözleri içinde Sakarya artık yıl içi seminerler için her an düşüneceğimiz il olmuştur dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

2 ADET YORUM YAPILDI
duygu can31 Mart 2019 / 08:42

Sevgili Ö. fotoğraflara baktığımda D. adında bir hiç bir maça çıkmayan sadece vizesi olan bir bayan görmekteyiz. Bu bayan hangi görevde sizle birlikte yemek yiyor? Ahmet KEMİKSİZOĞLU na neden plaket verildi? Ne konuştunuz ve neden görevi size bıraktı? Yoksa duyumlara göre büyükşehirde spor kısmında görevemi getirilecek. La fontenin masallarını hakemlere yedireceğinizimi sanıyorsunuz. Asıl soruya gelelim Bu kadar şahşaya gerek varmı? Siz gövde ggösteresi yapacaksınız diye hakemlerin maç baş ıaldıkları 3 kuruş parayı böyle saçma sapan şeylerle harcamanız dogal mı? Size bir tavsiye veriyorum Bu dünyaya kimse çivi çakamamıştır sizlerde toprak olacaksınız arkanızdan güzel kelimeler söyletin. google da kul hakkı için bir çok açıklama var okuyup çevremize anlatmamız bütün insanlık için güzel olacaktır. Ş. sana hiç bir söz söylemiyorum neden mi bunun cevabını hakemlere söylediğin sözler için vicdanınla baş başa bırakıyorum. evlatların varmı senin? o cocuklarında bir ailesi var. sen evladının göz yaşının akmasını istermisin? Söyediğin tüm kelimeler gerekli yerlere gönderilecektir bundan emin olabilrisin. artık m.abin düşünsün ben ne yaptım diye.

NAZIM EFENDİ31 Mart 2019 / 11:17

Ömer bey lütfen şu nazım efendiye sorarmısınız hangi vasıfla oraya gitmiş. Neden heryemekte hakemlerin yanında oluyor. Kendini nasıl hakem hocası olarak görüyor. hangi hakem ona saygı duyuyor, onu seviyor. onu sevmesi için neden yok zaten de kendisinden duymak istiyorum. Lütfen kendisine yemek yeme adabınıda hatırlatırmısınız. Oturfuğu yerden bağırarak garson benim tatlım nerede demek nasıl bir cümle kurmadır. Zaten yazmayı çok iyi beceremiyor yıllardır kullanılan kondisyon kelimesini KONDİKSİYON :):):) ile değiştirdi. Yazılarını keyifle, gülerek okuyoruz. Zaten bir kaç kişiden başka okuyanda yok. Bak nazım efendi senin adına yazılar yazdım seni yücelttim sanma sen şimdi böyle anlarsın. Unutmadan AYPEK in selamı var sana. Ne zaman yanına uğrarsın haber ver bende geleceğim. Senin adına besteler yazacağım nazım efendi. unutmadan sana bir şey sormak istiyorum düşündümde yok yok sormayacağım sen kendi dünyanda kendinle yaşa. Ömer bey bunu yayınlama sakın, üzülür mazallah namazlarında okuyacağı dualar karışır felan 🙂