Amatör futbolda alt yapı yaş geruplarında bu sezon başarılı günler yaşayan Harmanlıkspor U15 lerde ikinci turu gördü. Yeşil Beyazlılar Kütahyadagrup aşamasında Manisa Ynys Emreyi 2-1,Eskişehir DSİ sporu 2-0 yenerek Kütahyada grup finaline adını yazdırdı. UŞAK...
U15 Playoff Kuraları Çekildi. sakara Hüseyin kama amatör evinde Kura çekimine ASKF Başkanı Yaşar Zımba, İl Tertip Kurul üyeleri Futbol il temsilcisi Tezcan Demir, TÜFAF Başkanı Tamer İlaçan, Erenler ilçe müdürü Özcan Çelikten, ASKF Yöneticileri...
TEKSPORDA ESKİŞEHİRDE U 15 lerde diğer temsilcimiz Teksporda Eskişehirde dün ilk maçını oynadı. Bozüyük Vitra ile oynayan temsilcimiz Tekspor bu maçı kazanırsa bu gün dinlenecek, Cumartesi Grup birinciliği maçına çıkacak. Tekspor kaybederse ilk gün dinlenen...
Karasu bu gün sahne alıyor Sakarya’nın Türkiye U 15 ler ligine gönderdiği iki ekipten biri olan Karasuspor Edirne’de ilk günü bay geçtikten sonra 09-06 2023 cuma gün sahada olacak. Temsilcimizin grubunda yer alan İstanbul Dolayobaspor...