featured

Olgunlar Kategorisi Yaymak Makine Bosna şampiyon:

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası   48’inci Akşam Maçları

      Hendek Sarılar Fındık: 2-Kılıçoğlu Otomotiv: 1

Hakemler: Muhammet Emin Arıcı, Serhat Dönmez, Berat İnekçioğlu

Hendek Sarılar Fındık: Coşkun Barutçu, Erhan Turunç, Mesut Canlı, Bahadır Erol, Recep Anılmış, Yusuf Dural, Hüseyin Çalman, İdris Demir, Özgür Canbulat

Antrenör: Ender Cevahirci

Kılıçoğlu Otomotiv: Ferdi Tüfekçi, Sezai Çapa, Hüda Cemil Kılıç, Hayati Bekar, Kazım Kamışoğlu, Hakan Öncü, Kadir Mestanlı

Antrenör: Erkan Turgay

Goller: Dk.5 Hayati Bekar (Kılıçoğlu Otomotiv), Dk.34 Yusuf Dural, Dk.39 Özgür Canbulat (Hendek Sarılar Fındık)

Sakarya F.K.&Cumhur Çelik: 1 ( 5)-Yaymak Makina Bosna: 1 (6)

Hakem: Sinan Bilgin, Berat İnekçioğlu, Serhat Dönmez

Sakarya F.K.&Cumhur Çelik: Şener Dönmez, Mustafa Suiçmez, Cem Korkmaz, Ali İhsan Tarım, Orhan Tok, Ümit Serter Keskin, Fatih Faruşoğlu, Murat Akdeniz, Adil Yazıcı, Birol Yavuz

Antrenör: Çetin Serter

Yaymak Makina Bosna: Engin İrdem, Ferruh Bayram, Özcan Tanıl, Berat Ferik, Ferdi Aksakal, Tuna Koçoğlu, Yasin Usta, Engin Esmer, Akan Mıhçı, Şenol Kargün

Antrenör: Suat Onar

Goller: Dk.30 Yasin Usta (Yaymak Makina Bosna), Dk.33 Cem Korkmaz (Sakarya F.K.&Cumhur Çelik)

Penaltılar: Yaymak Makine Bosna: Ferdi Aksakal (Gol), Engin Esmer (Gol), Yasin Usta (Gol), Şenol Kargün (Gol), Tuna Koçoğlu (Gol)

Sakarya F.K.&Cumhur Çelik: Fatih Faruşoğlu (Gol), Cem Korkmaz (Gol), Orhan Tok (Aut), Murat Akdeniz (Gol), Şener Dönmez (Gol)

Olgunlar Kategorisi Ödül Listesi

—En Az Gol Yiyen Kaleci: Şener Dönmez (Sakarya F.K&Cumhur Çelik) Ödülünü ASKF Başkan Yardımcısı Hasan Zandolu verdi.

—Gol Kralı: Cem Korkmaz (Sakarya F.K.&Cumhur Çelik-29 gol): Ödülünü Gazi Metal Mali İşler Sorumlusu Gani Erdoğan verdi.

—En Değerli Oyuncu: Ferdi Aksakal (Yaymak makine Bosna) Ödülünü Tertip Komitesi üyesi Orhan Muslu verdi.

—Fair-Play Ödülü: Faruk Sarman (Hendek Sarılar Fındık): Ödülünü Gençlik ve Spor Erenler İlçe Müdürü Özcan Çelikten verdi.

—Dördüncü takım: Kılıçoğu Otomotiv (Ödülünü ASKF Başkan Vekili Neşet Çakır verdi)

—Üçüncü takım: Hendek Sarılar Fındık (Ödülünü Sakarya Amatör Futbolcular Derneği Başkanı Ömer Bektaş verdi)

—İkinci takım: Sakarya F.K.&Cumhur Çelik (Ödülünü Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Şube Müdürü Onur Üre verdi)

—Birinci takım: Yaymak Makine Bosna (Ödülünü ASKF ve Tertip Komitesi Başkanı Yaşar Zımba verdi)

Gazi Metal 32’nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvasında

TURNUVA FİKSTÜRÜ

31 Ağustos 2022 Çarşamba

Genç Olgunlar Kategorisinde Final Akşamı

Saat 21.00 Towerlift Asansör-Kuyudibisavaşspor Taş Grup (Üçüncülük Maçı)

Saat 22.00 Aydınlı Ticaret-İzrek A.Ş. (Şampiyonluk Maçı)

Saat 23.00 ÖDÜL TÖRENİ

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!