SON DAKİKA

Liderlik

Köşe Yazıları

Duran top, uçan kafa..

Köşe Yazıları

Bayrampaşa: 0 Sakaryaspor: 1

Foto Galeri, Sakaryaspor

Açılmasın aralar..

Köşe Yazıları

olgunlar futbol turnuvası kuraları çekildi

Bu haber 20 Haziran 2018 - 9:59 'de eklendi ve Bu haber 384 kez okundu. kez görüntülendi.

Bu yıl Gazi Metal Fabrikasının Sponsorluğunda, Merhum Ali Abanoz’un adıyla düzenlenecek olan 30ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvasının grupları, elektronik ortamda yapılan kura çekimi ile belli olmuştur. 3 kategoride toplam 52 takımın katılımıyla, 20 Haziran Çarşamba akşamı başlayacak olan Turnuvamız ile ilgili önemli detaylar şöyle;

Eğitime katkı: Turnuvamız daha önce olduğu gibi yine eğitime katkı amacıyla, Ticaret Meslek Lisesi Spor Kulübü Derneğince düzenlenecektir.

İnternet Sitesi: Turnuvamız ile ilgili tüm bilgilendirmeler, www.sakaryaolgunlarturnuvasi.com adlı internet sitesi üzerinden takip edilebilecektir. Bu sitemizde, maçların anlık bilgileri, takımların (Futbolcular) tanıtımları, disiplin cezaları, fikstür, puan tabloları gibi tüm bilgilere ulaşılabilecek, maçlar canlı olarak izlenebilecektir.

Yaş Grupları: Bu yıl da Gençler, Olgunlar ve Tecrübeli Olgunlar olmak üzere 3 kategoride gerçekleşecek olan turnuvadaki yaş grupları; Genç Olgunlar Kategorisi: 34-41 yaş (1984-1977 Doğumlular), Olgunlar Kategorisi: 42-48 yaş (1976-1970 Doğumlular), Tecrübeli Olgunlar Kategorisi: 49 yaş ve üstü (1969 Doğumlular ve üstü) şeklindedir. (Yaş belirlenirken, ay ve gün hesabı yapılmayacaktır)

Açılış Programı: 20 Haziran Çarşamba Saat 20.30’da Saygı Duruşu, İstiklal Marşının okunması ve konuşmalar, halk oyunları gösterisi. Saat 21.00 Şöhretler Müsabakası (Hakan Ünsal, Tuncay Şanlı, İbrahima Yattara, Nihat Kahveci, Serdar Kulbilge, Hasan Kabze, Emre Aşık, Hamit Altıntop, Mert Korkmaz, Ahmet Dursun, Veysel Beşik, Mahmut Hanefi Erdoğdu, Murat Hacıoğlu, Anıl Abanoz, Semavi Uzun, Abdurrahman Dereli ve Mehmet Akyüz gibi ünlü isimler, gösteri maçında forma giyeceklerdir. Maçta ekiplerin başında Coşkun Demirbakan ile Erol Kolcu bulunacaktır.), Saat 22.00 Ertaş Harita-Hendek M.T.A.L., Saat 23.00 Orta Nakliyat Sapakspor-Tayyip Kaba İnşaat&Er Yapı.

Turnuvanın Grupları:

Genç Olgunlar Kategorisi (34 Takım)

A Grubu:

1-Ada Lider

2-BAİ Yapı

3-Barres Lazer

4-Çiftçi Kardeşler

5-İzrek Automotive Labels

6-Şeker Mahallesi Kılıç Kıraathanesi

7-Kuyudibi Savaşspor Taş Grup

8-SAFAMDER

9-Sapanca Mustafa Mercan İnşaat

B Grubu:

1-Bies Cafe Serdivan

2-ENMA İnşaat

3-Eriş FK

4-Ertaş Harita

5-Hendek M.T.A.L.

6-Samsung Tele Market

7-Teknik Damper

8-Topçuoğlu Koltuk

C Grubu:

1-Akçamlar Oto

2-Akın Koç Un Fabrikası

3-Ertaş Gayrimenkul

4-Ferkas Mühendislik

5-Masal İnşaat

6-Mavi Yapı

7-Suzuki Adaşen Otomotiv&Sevim Kozmetik

8-Türk Yapı&Kaya Ahşap

9-Uzman Kimya

D Grubu:

1-Adapazarı Tuğra OSGB&Büztaş Beton

2-Değirmencik Yağmur Halı Yıkama

3-EST Ada Çapa Eşarpları

4-Hendekspor

5-Sakarya Otomotiv

6-Sakarya Spor Adamları Derneği

7-Uluss İnşaat

8-UMPA Gıda

Olgunlar Kategorisi (11 Takım)

1-Akyazı Samastı İnşaat

2-Beyaz Köşk

3-ÇİMPA Gıda

4-Deniz Fren Bosna Pırıldar Market

5-Derman Süt Ürünleri

6-Gündoğdu Elektrik&Ogün Bağlantı

7-Orta Nakliyat Sapakspor

8-Sakarya Milli Eğitim Müdürlüğü

9-Selçuk Borinli Mobilya

10-Tayyip Kaba İnşaat&Er Yapı

11-Umut Oto

Tecrübeli Olgunlar Kategorisi (7 Takım)

1-Beş Kardeşler Mobilya

2-Hamarat Kuyumculuk

3-Kurtuluş Gayrimenkul

4-Marmara İnan İzolasyon

5-Remax Hür

6-TOYOTA

7-Yaymak Makine

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.