Gazi Metal 28nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 26ncı Akşam Maçları
SAFAMDER: 1-Bosna Er Yapı: 19
Hakem: Behlül Kocacık
SAFAMDER: Bahattin Çakar, Hakan Deniz, Ekrem Aslan, Bülent Kılıç, Kemal Demirci, Serdar Eliyok, Ergün Özgür
Antrenör: Yok
Bosna Er Yapı: Engin İrdem, Abdurrahman Çağaltay, Musa Avcı, Haluk Yılmaz, Serkan Gümüşel, Murat Bayram, Ertan Duman
Antrenör: Suat Onar
Goller: Dk.4-17-30-38-44-45-47-48-49-50 Serkan Gümüşel, Dk.6-32 Ertan Duman, Dk.21-26 Haluk Yılmaz, Dk.29 Abdurrahman Çağaltay, Dk.36-37-38-40 Murat Bayram (Bosna Er Yapı), Dk.32 Bülent Kılıç (SAFAMDER)
Çiftçi Kardeşler: 6-Doğukan Tekstil: 2
Hakem: Suat Güz
Çiftçi Kardeşler: Recep Durak, Saffet Kaplan, Nevzat İlter, Fevzi Açıkgöz, Murat Vatansever, Hüseyin Kolaylı, Ahmet Kemiksizoğlu, Seyit Tarım, Cahit Gürkaynak, Tuncay Gülay, Yener Ersoy
Antrenör: Adnan Durak
Doğukan Tekstil: Yaşar Yılmaz, Sait Okur, Erol Yıldırım, Bülent Kasım, Adnan Öztürk, Ali Abanoz, Vedat Uysal, Yaşar Altuntaş, Muammer Fidan
Antrenör: Necmettin Berk
Goller: Dk.2 Yener Ersoy, Dk.8 Tuncay Gülay, Dk.12 Hüseyin Kolaylı, Dk.32 Seyit Tarım, Dk.43-47 Murat Vatansever (Çiftçi Kardeşler), Dk.15 Yaşar Altuntaş, Dk.42 Muammer Fidan (Doğukan Tekstil)
Adaçağ İnşaat Coşkunspor: 9-Yıldız Yemek: 4
Hakem: Hasan Uzel
Adaçağ İnşaat Coşkunspor: Numan Gülsevin, Mehmet Özbilgin, Asım Dorak, İmdat Kum, Ferdi Tapşın, Erol Tolga, Tamer Arancı, Yıldıray Saka, Bülent Tuğcu
Antrenör: Kenan Mumcu
Yıldız Yemek: Selami Demir, Recep Yılmaz, İsa Müslim, Aydın Tarım, Hasan Yıldız, Orhan Muslu, Sebahattin Orhan, Abdullah Şentürk
Antrenör: Şenol Tıknaz
Goller: Dk.3-32 Sebahattin Orhan, Dk.21 Orhan Muslu, Dk.38 Hasan Yıldız (Yıldız Yemek), Dk.5-20-33-45-47 Erol Tolga, Dk.12-46 Ferdi Tapşın, Dk.15 Sebahattin Orhan (K.Kalesine), Dk.24 Tamer Arancı (Adaçağ İnşaat Coşkunspor)
Sarı Kartlar: Dk.15 Erol Tolga (Adaçağ İnşaat Coşkunspor), Dk.42 Recep Yılmaz (Yıldız Yemek)
Kayarlar Grup: 3-Akyazıspor: 0
Hakem: Uğur Semizoğlu
NOT: Saat 23.00’te başlaması gereken bu karşılaşma, Akyazıspor takımından Nail Kahveci’nin, 1 resmi maç cezalı olmasına rağmen, bu müsabakada oynamakta ısrar etmesi ve sahadan çıkmaması üzerine, Statü gereği, Hakem Uğur Semizoğlu tarafından tatil edilmiştir. Kayarlar Grup, maçtan 3-0 hükmen galip ayrılmıştır.
—
Turnuvanın Programı
12 Ağustos Cuma
Saat 20.00 Eski Reji-Hendek Cadde Market (Gençler)
Saat 21.00 Gazi Metal Karasuspor-Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu (Olgunlar)
Saat 22.00 Başak Traktör-Toy Aydınlatma (Gençler)
Saat 23.00 Akyazı ANC Mobilya-Uzman Kimya (Gençler)
13 Ağustos Cumartesi
Saat 20.00 Lider Reno&-Zenginler İnşaat-Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon (Gençler)
Saat 21.00 Ada Çit Sistemleri-Seyidoğulları Kuruyemiş (Gençler)
Saat 22.00 Detay Harita İnşaat-Umut Oto (Olgunlar)
Saat 23.00 Bosna Pırıldar Market&Er Yapı-Süel Yapı&Beyaz Köşk (Olgunlar)
14 Ağustos Pazar
Saat 20.00 Kaynarca Ali Yoldaş Kuruyemiş-Kahve Dükkanı (Gençler)
Saat 21.00 Suev İnşaat-Oto Aydeniz (Olgunlar)
Saat 22.00 Dominspor Malzemeleri-Sapanca 1837 Mido Botanik (Olgunlar)
Saat 23.00 Milli Eğitim-Emre Demircioğlu İnşaat (Gençler)
15 Ağustos Pazartesi
Saat 20.00 İz Reklam&İmparator Turizm-Kocaali Murat Duman Emlak (Gençler)
Saat 21.00 Altınhan AVM-UMPA Gıda (Gençler)
Saat 22.00 Doğukan Tekstil-Kayarlar Grup (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 23.00 Remax Hür-Çiftçi Kardeşler (Tecrübeli Olgunlar)
16 Ağustos Salı
Saat 20.00 Akyazıspor-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 21.00 Turyap&Aydınlı Ticaret-Çapa Eşarpları (Gençler)
Saat 22.00 Bosna Er Yapı-Uzman Kimya (Gençler)
Saat 23.00 Merkez Oto-SAFAMDER (Gençler
17 Ağustos Çarşamba
Saat 19.30 Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon-Toy Aydınlatma (Gençler)
Saat 20.30 Hendek Cadde Market-Lider Reno&Zenginler İnşaat (Gençler)
Saat 21.30 Sevgi Polikliniği-Eski Reji (Gençler)
Saat 22.30 Kayarlar Grup-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar-20.dakikadan itibaren)
Saat 23.00 Karasu Doğalgaz&Mermer-Gebze Master (Olgunlar)
İLK TUR SONU
—