SON DAKİKA

EKŞİ’NİN MALİ TABLOSU

Foto Galeri, Sakaryaspor

Kuzeyden – Güneye   Amatör Spor Haftası

Bu haber 17 Ekim 2018 - 11:37 'de eklendi ve Bu haber 146 kez okundu. kez görüntülendi.

Kuzeyden – Güneye   Amatör Spor Haftası

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce düzenlenen Amatör Spor  Haftası etkinlikleri , İlçe Merkezlerinde de çeşitli spor etkinlikleri ile kutlandı.

Amatör Spor Haftası kapsamında Sapanca Atatürk Spor Salonunda Badminton ve Futsal turnuvası düzenlendi. Sapanca’daki Futsal Turnuvasında Küçükler kategorisinde Nazmiye Ö.S. O.O. birinci, Muazzez S.G. O.O. ikinci, Sinan G. O.O. üçüncü olurken, Yıldızlar Kategorisinde Nazmiye S.Ö. O.O. birinci, Sinan G. O.O. ikinci ve Alaçam O.O. üçüncü oldu. Dereceye giren okullara ödüllerini Sapanca Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Uçar ve diğer yöneticiler takdim ettiler.

Amatör Spor Haftası kapsamında Karasu İlçesinde karate, bilardo, futsal, güreş , masa tenisi ve voleybol müsabakaları düzenlendi.

Amatör Spor Haftası kapsamında Kaynarca İlçesinde de çeşitli spor etkinlikleri düzenlendi. Kaynarca’da gerçekleştirilen futsal , dart  ve atletizm Müsabakaları düzenlendi. Amatör Spor Haftası kapsamında düzenlenen müsabakalarda başarılı olan sporculara ödüllerini Kaynarca Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Hilmi Atasever ve ilçe protokolü takdim etti.

Amatör Spor Haftası kapsamında Akyazı İlçesinde de voleybol , Hendek İlçesinde karate, boks ve muay thai müsabakaları, Kocaali ilçesinde atletizm, masa tenisi, güreş , futbol, voleybol,  özel eğitim öğrencileri ile birlikte spor faaliyetleri düzenlendi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.