Koca Töngelden komşuya iki atış 2-0
Süper lig A grubunda iddalı kadro kurarak şampiyonluk hesapı ile lige başlayan Kocatöngel Harmanlık yenilgisini unutturup ikide iki yaparak grubunda yukarılara tırmanmaya başladı. Usame gibi,Furkan gibi,Sinan gibi geçmişte Adapazarıspor ve çeşitli Süper lig takımlarının formalarını giyen oyuncu grupu ile Koca töngel Cumartesi maç öncesi beraber resim verdiği komşusu Hacıkışlayı 2-0 yendi. Erenler 2 nolu sahada ilk yarısı 0-0 biten maçta Kocatöngel ikinci yarı başlar başlamaz 47 dakikada Sinanla 1-0 öne geçti. 55 Dakikada Hacıkışlada Sercanın kırmızı kart gördüğü mücadelede Kocatöngel 72 dakikada Furkanın attığı golle üç puanı 2-0 la evine taşıdı.Musabakayı Murat baş ,Mustafa Bal , Fatih Cuhadar hakem üçlüsü yönetti.