SON DAKİKA

Sakaryaspor tam gaz 2-0

Foto Galeri, Sakaryaspor

SAKARYASPOR: 1-NİĞDESPOR: 0

Foto Galeri, Sakaryaspor

MANİSA SPOR-SAKARYASPOR:3-4

Foto Galeri, Sakaryaspor

KOBAŞ YÜZME’DE YENİ BİR YILDIZ DAHA DOĞUYOR

Bu haber 01 Haziran 2017 - 23:52 'de eklendi ve Bu haber 1.026 kez okundu. kez görüntülendi.

KOBAŞ YÜZME’DE YENİ BİR YILDIZ DAHA DOĞUYOR

MEB’in 24 ve 25 Mayıs tarihlerinde düzenlediği 9-10 yaş kategorisinde İl Minikler Yüzme Müsabakasında Kobaş Yüzme Kulübü’nün sporcusu Aysima Nur Sivrikaya, adeta bir yıldız gibi parladı. Aynı yarışmada 3 altın ve 1 bronz madalya alan Sivrikaya; Atatürk İlköğretim Okulu’nu en güzel şekilde temsil etti.

MADALYA ÜZERİNE MADALYA

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 24 – 25 Mayıs Sakarya Olimpik Yüzme Havuzu’nda düzenlenen 9-10 Yaş Kategorisinde;  İl Minikler Yüzme Müsabakasında Kobaş Yüzme Kulübü’nün sporcusu Aysima Nur Sivrikaya, adeta bir yıldız gibi parladı. Aynı yarışmada 3 altın ve 1 bronz madalya alan Sivrikaya; Atatürk İlköğretim Okulu’nu en güzel şekilde temsil etti. Aysima Nur Sivrikaya’nın müsabakada; 50 Metre Kelebek’te Altın Madalya, 100 Metre Kelebek’te Altın madalya, 100 Metre Serbest’te Altın Madalya ve 50 Metre Serbest’te ise Bronz Madalya kazandı.

AY YILDIZLI FORMAYI GİYECEK

Kobaş Yüzme Kulübü’nün Basın Sorumlusu Tuğba Yaşar; kulüplerin ilk meyvelerini verdiğini bundan sonra da birçok Aysima’ların aynı yolda ilerlediğini dile getirdi. Baş Antrenör Onur Kılıç ise “Bu sporcum küçük yaşta kendini ispat etmiştir. Aysima Nur Sivrikaya, ileride ay yıldız formasını giyeceğine de inanıyorum. Aynı zamanda önümüzdeki günlerde 11-12 yaş gruplarında Türkiye finalleri yapılacaktır. Bu yarışmaya katılabilecek sporcularımızda mevcuttur. Onlardan da çok iyi performanslar beklemekteyiz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.