Kadın futboluna iş dünyasının desteği sürüyor!

featured

Kadın futboluna iş dünyasının desteği sürüyor!

‘Kadına yönelik şiddete hayır ’sloganıyla kadın futbolunu ekranlara taşıyan ‘Şöhret-ler Sahada ’programının ana sponsoru COLORTEK Türkiye, ülkemizde sosyal so-rumluluk projelerinin önemine vurgularken, bu projelere olan desteklerinin ileriki dö-nemlerde de devam edeceğini açıkladı.

 

Geçtiğimiz sezon ‘kadına yönelik şiddete hayır ’sloganıyla TV 8,5 ekranlarında yayınlanan ‘Şöhret-ler Sahada ’programının ana sponsoru COLORTEK Türkiye’nin Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Özruh, programa destek vermeye devam edeceklerini açıkladı. Sosyal sorumluluk projelerinin öne-mine değinen Özruh, “Futbol sayesinde kadına yönelik şiddeti gündeme getirerek toplumsal hassa-siyetleri diri tutmayı hedefliyoruz” dedi.

 

“Kadına şiddet bir gün son bulacak”

Yapımcılığı Uludüz Medya tarafından üstlenilen programa pek çok ünlü ismin destek verdiğini ha-tırlatan Cengiz Özruh, “2020 yılında COLORTEK Türkiye ailesi olarak Görkem Uludüz ile birlikte başlattığımız sosyal sorumluluk projelerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Bundan sonra da bu desteğimiz sürecek. İnanıyorum ki, bu tür projeler sayesinde kadına şiddet bir gün son bulacak” diye konuştu

Giriş Yap

Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!