Hendekdereköyspor’dan coşkulu şampiyonluk kutlaması.

featured

Sakarya’yı önümüzdeki sezon Bölgesel Amatör Lig’de temsil edecek olan Hendek Dereköyspor şampiyonluğu düzenlediği gece ile kutladı.

Süper Amatör Play-off’u ikinci tamamlayan ve rdından Baraj açında Erenlerspor’u eleyerek adını Bölgesel Amatör Lig’e yazdıran Hendek Dereköyspor, şampiyonluğu Yönetim, Teknik Heyet, Futbolcular ve Taraftarları ile birlikte kutladı. Coşkulu kutlamaya Dereköy meydanı önünde başlayan taraftarlar, Hendekdereköyspor Başkanı Yusuf Çulhaoğlu ‘Şampiyon Hendekdereköyspor’ sloganları ile karşıladı…

GENİŞ KATILIM
Şampiyonluk gecesine yoğun katılım Yöresel sanatçılar Erkan Yeşilyurt, Şeref Akgün, Bayram İslam ve Ömer Katı’nın sahne aldığı Şampiyonluk gecesine Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis üyeleri, Siyasi Parti İlçe Başkan ve Yöneticileri, ASKF Yönetimi, Spor Kulübü Başkanları, Yöneticiler, Antrenörler, Dereköyspor Kulüp Başkanı, Yönetimi, Teknik Heyet, Sporcular, Aileleri ve Dereköyspor’lu taraftar katıldı.

Çulhaoğlu, duygularını şöyle ifade etti.

“En büyük destekçimiz Dereköy Dereköy hemşerilerimize sizlerin nezdinde teşekkür ediyorum. Burada bir tarihe şahitlik ettik. Başkanımıza ve yöneticilerimize şükranlarımı iletiyor, sporcularımızın yüreklerine, bileklerine ve ayaklarına sağlık Dereköy hedeflerine adım adım ilerlemeye devam ediyor.”

“Tarihimizden aldığımız bu onur ve güç ile daha güçlü yarınlara ve daha büyük zaferlere kavuşacağımıza yürekten inanıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle Kulübümüze hizmet etmiş Kıymetli başkanlarımıza, yöneticilerimize, antrenörlerimize ve kulüp çalışanlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.”

PLAKET VE TİŞÖRT

Konuşmaların ardından Hendek Dereköyspor’a verdikleri desteklerden dolayı İrfan Zandolu, Yalçın Yayla, Hasan Zandolu ve Pınar Demir’e plaket takdim edilmesinin ardından taraftarlar yöresel sanatçıların ezgileri eşliğinde gecenin geç saatlerine kadar gönüllerince eğlenerek şampiyonluğun tadını çıkarttılar. Kemençe Bayram İslam, Kemençe Ömer Katı, Sanatçı Erkan Yeşilyurt ve Şeref Akgün’ün katılımlarıyla müthiş bir gece oldu. Karadeniz oyun havaları ve marşlar eşliğinde şampiyonluk coşkusu yaşanan günde, kutlamalar uzun süre devam etti.

Haber : Zafer Omay

Giriş Yap

Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!