Harmanlık kaçamadı 1-1

featured

 

 

Harmanlık kaçamadı 1-1

Stad Erenler Atatürk

Hakemler O.Yiğit karpuz, A.Samed,Ayhan Bağca

Harmanlıkspor  Buğra ,Erdi, Hakkı, Ahmet,Bilal, Kayra, Arda ( Arda Şahin ) Bilal, Umit, A.Kadir, Selami,

Antrenör Teyfik Tetik

Sakarya Caddesi  Furkan, Selahattin, Alper,Mustafa,Yiğit,Yusuf ,Muhammed, Hasan Can, Çemil, Mustafa,Onur

Antrenör  Melih Uzunözmen

Goller Dk 57 Arda Şahin ( Harmanlıkspor ) 1-0 Dk 77 Hasan Can 1-1

Süper Amatör Kümede başlangıç zili Erenlerde Harmanlıkspor ile Sakarya Caddesi arasında oynanan maçla çaldı. Musabaka öncesi, SüperAmatör kümenin oynandığı her sahada olduğu gibi Erenlerde de, karşılaşma öncesinde  ASKF nin takım kaptanlarına , teknik damlara ve Hakemlere  çiçek vermesiyle başladı. 2023-2024 sezonuna başlangıç gününde Çiçekler Futbol İl temsilcisi, Tezcan demir, Kulüpler Birliği Başkanı Hüseyin Boz,TÜFADSakarya şubesi Başkanı Tamer ilacan tarafından verildi.

ÖNCE HARMANLIK SONRA CADDE ATTI

Erenlerde yoğun yağmurla başlayan Süper futbol gününde, oyunun genelinde daha çok pozisyon üreten Harmanlıksporun arayı açmasına Sakarya Caddesi kalecisi Furkan’ın kurtarışları dur dedi. İlk yarısı 0-0 biten oyunda Harmanlıkspor 57 dakikada Ardanın yerine oyuna giren Arda Şahinle 1-0 öne geçti Sakarya caddesi geriye düştüğü maçın içinden bir puanı frikikten Hasan Canın attığı golle kurtardı ve karşılaşma ikinci yarıda atılan karşılıklı gollerle 1-1 berabere bitti.

Foto 1 Süper Amatör kümede Erenler  Süper lige Harmanlık-Sakarya Caddesi maçıyla merhaba derken musabaka öncesi takım kaptanlarına  ASKF nin hazırladığı program doğrultusunda  ,Hakemlere ,Teknik damlara çiçek verildi.

Giriş Yap

Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!