featured

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 5’nci Akşam Maçları

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası
5’nci Akşam Maçları

Sakarya Doğal Taş Dünyası: 2-Topçuoğlu Koltuk: 6
Hakem: Furkan Gökdemir
Sakarya Doğal Taş Dünyası: Ercan Uyanık, Burak Kıyak, Halil İbrahim Göl, Yavuz Şanlı, Ümit Yıldırım, Ahmet Şentürk, Şaban Çalışkan, Musa Volkan Keser, Ozan Ulutaş
Antrenör: Semih Şenoğul
Topçuoğlu Koltuk: Engin Bostancı, Volkan Karaca, İsmail Yersüren, Musa Avcı, Yusuf Öden, Mehmet Özcan, Gürkan Kiraz, İsmail Topçuoğlu, Alptuğ Kazıcıoğlu
Antrenör: İbrahim Topçuoğlu
Goller: Dk.4-37 Şaban Çalışkan (Sakarya Doğal Taş Dünyası). Dk.4 Musa Avcı, Dk.43-43 İsmail Topçuoğlu, Dk.46-51 Yusuf Öden, Dk.51 Mehmet Özcan (Topçuoğlu Koltuk)

Urgancıoğlu Pamukova: 4-Kocaali Abatay Yapı: 4
Hakem: Furkan Sercan Dertli
Urgancıoğlu Pamukova: Yasin Sahin, Abdurrahman Cağaltay, Fahri Budak, Samet Köse, İdris Var, Tahsin Öz, Gökhan Tokat, Mustafa İskender Kotan, Beytullah Özmen
Antrenör: Selçuk Aral
Kocaali Abatay Yapı: Kani Genç, Nizamettin Kemal Metin, Uğur Tarakçı, Barış Turgut, Murat Şahin, Yavuz Çangır, Aytaç Lütfü Ayhan, Yakup Yılmaz, Sercan Özçelik
Antrenör: Yasin Macuncu
Goller: Dk.1 Samet Köse, Dk.14 Tahsin Öz, Dk.40 İdris Var, Dk.46 Fahri Budak (Urgancıoğlu Pamukova), Dk.8-45 Murat Şahin, Dk.21 Aytaç Lütfü Ayhan, Dk.42-Barış Turgut (Kocaali Abatay Yapı)

EGAS Mühendislik: 2 -Türk Yapı&bardakpazari.com.: 6
Hakem: Bedirhan Gökdemir
EGAS Mühendislik: Hakan Aydın, Erkan Durgut, Aydın Manav, Salim Demir, Deniz Yılmaz, Ali Küçük, Muhammet İskender, Ersin Türker, Şerafettin Beyaz
Antrenör: Oğuz Bayramoğlu
Türk Yapı&bardakpazari.com.: Bilal Göktuna, Fevzi Uzel, Erdoğan Yavuz, Ahmet Kurt, Mesut Yılmaz, Volkan Bakan, Volkan Yava, Ömer Dandan, Orhan Ergün,
Antrenör: Adnan Altıntaş
Goller: Dk.13 Erkan Durgut, Dk.19 Ersin Türker (EGAS Mühendislik), Dk.7-19 Mesut Yılmaz, Dk.10-39 Volkan Yava, Dk.15-46 Volkan Bakan (Türk Yapı& bardakpazari.com)

Sakarya F.K. Turab Makine: 2-Kılıçoğlu Otomotiv: 3
Hakem: Furkan Alayıldız
Sakarya Futbol Kulübü&Turab Makine: Adem Çolak, Fatih Pırıldar, Serkan Aytaç, Serkan Karagöz, Aydın Özmert, Hakan Sezvan, Çetin Serter, Nadir Kurt, Sezgin Cumhur, Nihat Aktaş, Zekeriya Akkuş, Abdullah Doğan
Antrenör: Birol Yavuz
Kılıçoğlu Otomotiv: Adem Sobacı, Tamer Güler, Hüda Cemil Kılıç, Hayati Bekar, Kazım Kamışoğlu, Yılmaz Arslan, Ferdi Tüfekçi, Hakan Öncü, Kadir Mestanlı, Nedim Çavuş, Serkan Bilgeç
Antrenör: Erkan Turgay
Goller: Dk.16-47 Aydın Özmert (Sakarya F.K. Turab Makine). Dk.22 Hayati Bekar, Dk.27 Hüda Cemil Kılıç, Dk.30 Yılmaz Arslan (Kılıçoğlu Otomotiv)

[00:18, 04.07.2022] apocan: Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası Fikstürü
4 Temmuz 2022 Pazartesi
Saat 20.00 SBM Yupies Sun Solar-Özada Sigorta (Genç Olgunlar B Grubu)
Saat 21.00 İzrek A.Ş.-Sakarya Bil Koleji (Genç Olgunlar C Grubu)
Saat 22.00 Bies Cafe-Arslan İnşaat (Genç Olgunlar D Grubu)
Saat 23.00 Ak-Belde A.Ş.-Türkoğlu Ticaret (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
5 Temmuz 2022 Salı
Saat 20.00 Yaymak Makine Bosna-Erenler Olgunlar&Recep Acar 2.El Ticaret (Olgunlar B Grubu)
Saat 21.00 Vien Yapı&İHL Mezunları-Hendek Sarılar Fındık (Olgunlar A Grubu)
Saat 22.00 Taraklı Kazım Usta-İstanbul Doğuş Gold (Genç Olgunlar E Grubu)
Saat 23.00 Serkan Aydın Saç Ekimi-Cihanoğulları Tel Çit Sanayii (Gençler A Grubu)

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!