featured

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 4’ncü Akşam Maçları

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası
4’ncü Akşam Maçları

ASKF: 1 -Limas Grup: 12
Hakem: Beytullah Yiğit
Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu: Zeki Dönmez, Cavit Yılmaz, Recep Hırca, Mehmet Sarı, Nusret Türkmen, Ali Palas, Recep Odabaş, Orhan Muslu, Mehmet Çolakoğlu, Hasan Zandolu
Antrenör: Hayri Çolakoğlu
Limas Grup: Recep Kocacık, Erdem Baykan, Metin Öztürk, İdris Kaymak, Soner Çalışkan, Hakan Ergünoğlu, Selahattin Arslan, Beyler Gökçe, Mehmet Gök, Serkan Kunduz
Antrenör: Enis Tort
Goller: Dk.23 Ali Palas (ASKF), Dk.4-8-37-45 Beyler Gökçe, Dk.11-15-30 Selahattin Arslan, Dk.25 Hakan Ergünoğlu, Dk.35-43-46 Soner Çalışkan, Dk.49 Serkan Kunduz (Limas Grup)

Sakarya Murat Eğitim Kurumları: 6-Cihanoğullari Tel Çit Sanayi: 7
Hakem: Berkan Sercan Dertli
Sakarya Murat Eğitim Kurumları: Muharrem Dardağan, Batuhan Severcan, Ferhat Asan, Ali Durak, Gökhan Çelikaslan, Osman Sağır, Cihat Özkılıç, Kadir Yıldırım, Hakan Nalbantoğlu
Antrenör: Efkan Akarlar
Cihanoğulları Tel Çit Sanayi: Samet Kadrioğlu, Metin Kurnazer, Yasin Özten, Şenol Abanoz, Olcay Uzun, Hüseyin Şahin, Cihan Yanova, Serhat Cengiz, Ramazan Dağlı
Antrenör: Emrah Akkuş
Goller: Dk.2-11-17-42 Cihat Özkılıç, Dk.27 Ali Durak, Dk.45 Kadir Yıldırım (Sakarya Murat Eğitim Kurumları), Dk.13-30-47 Şenol Abanoz, Dk.18-52 Olcay Uzun, Dk.32 Yasin Özten, Dk.39 Metin Kurnazer (Cihanoğullari Tel Çit Sanayi)

Türk Metal Sendikası: 1-Ada Eser Yapı: 4
Hakem: Süleyman Hilmi Metin
Türk Metal Sendikası: Eser Bakırcı, Murat Tortop, Gökhan Gülçiçek, Kadir Murat Şen, Saffet Özdemir, Gökhan Yıldız, Şenol Karatay, Emre Akkuş, Kemal Demir, Gürkan Bostan
Antrenör: Özcan Tanıl
Ada Eser Yapı: Şerafettin Özdemir, Enis Tort, Hamza Duman, Eyüp Berk, Serkan Gümüşel, Mehmet Öztürk, Serkan Şişman, Semih Alankaya
Antrenör: Serkan Gümüşel
Goller: Dk.1 Emre Akkuş (Türk Metal Sendikası), Dk.21-30 Mehmet Öztürk, Dk.44-48 Serkan Şişman (Ada Eser Yapı)

Dindaroğlu Group: 9-Sakarya Emniyet: 4
Hakem: Alperen İnanır
Dindaroğlu Group: Erman Hasekioğlu, Seydi Ahmet Karagöz, Fadıl Güve, Emrah Kahya, Ferdi İyem, Çağlar Olgaç, Soner İyem, Yasin Şimşek, Erdem Koç, Hakan Nalbant, Turgay Aktaş, Sedat Bezci
Antrenör: Emin Dindaroğlu
Sakarya Emniyet: Osman Selçuk Söyler, Yunus Aygün, Musa Özyürek, Tuncay Güler, Cevdet Demirbaş, Mahmut Kumbaşlı, Ergin Say, Yüksel Hira, Ercan Yaman,
Antrenör: Erdal Kökçek
Goller: Dk.16 Emrah Kahya, Dk.24 Erdem Koç, Dk.29 Turgay Aktaş, Dk.35 (Pen.)-39-43 Yasin Şimşek, Dk.36 Hakan Nalbant, Dk.41 Soner İyem, Dk.44 Sedat Bezci (Dindaroğlu Group), Dk.11-24-26-37 Mahmut Kumbaşlı (Sakarya Emniyet)

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası Fikstürü
3 Temmuz 2022 Pazar
Saat 20.00 Topçuoğlu Koltuk-Sakarya Doğal Taş Dünyası (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 21.00 Kocaali Abatay Yapı-Urgancıoğlu Pamukova (Genç Olgunlar E Grubu)
Saat 22.00 EGAS Mühendislik-Türk Yapı&Bardakpazari.com (Olgunlar Kategorisi A Grubu)
Saat 23.00 Kılıçoğlu Otomotiv-Sakarya F.K.Turab Makine (Olgunlar B Grubu)
4 Temmuz 2022 Pazartesi
Saat 20.00 SBM Yupies Sun Solar-Özada Sigorta (Genç Olgunlar B Grubu)
Saat 21.00 İzrek A.Ş.-Sakarya Bil Koleji (Genç Olgunlar C Grubu)
Saat 22.00 Bies Cafe-Arslan İnşaat (Genç Olgunlar D Grubu)
Saat 23.00 Ak-Belde A.Ş.-Türkoğlu Ticaret (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
5 Temmuz 2022 Salı
Saat 20.00 Yaymak Makine Bosna-Erenler Olgunlar&Recep Acar 2.El Ticaret (Olgunlar B Grubu)
Saat 21.00 Vien Yapı&İHL Mezunları-Hendek Sarılar Fındık (Olgunlar A Grubu)
Saat 22.00 Taraklı Kazım Usta-İstanbul Doğuş Gold (Genç Olgunlar E Grubu)
Saat 23.00 Serkan Aydın Saç Ekimi-Cihanoğulları Tel Çit Sanayii (Gençler A Grubu)

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!