featured

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 37’nci Akşam Maçları

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası
37’nci Akşam Maçları

İzrek A.Ş.: 10-Topçuoğlu Koltuk: 5
Hakem: Mert Elbahadır
İzrek A.Ş.: Sertan Saral, Yasin Çelik, Serdar Pamuklar, Cemalettin Parlak, Engin Öztonga, Burak Uzuner, Yaşar Aydın, Serkan İrdem, Ahmet Kara, Ayhan Kalyoncu
Antrenör: Mustafa Yıldırım
Topçuoğlu Koltuk: Şafak Topçuoğlu, Zülfü Toraman, Hayri Vatansever, Volkan Karaca, Beyti Aydın, Musa Avcı, Yusuf Öden, Mehmet Özcan, Gürkan Kiraz, İsmail Topçuoğlu, Alptuğ Kazıcıoğlu, Hilmi Kısa
Antrenör: İbrahim Topçuoğlu
Goller: Dk.1-46-47-49-52 Engin Öztonga, Dk.20-25 Serdar Pamuklar, Dk.26-44 Yasin Çelik, Dk.37 Ayhan Kalyoncu (İzrek A.Ş), Dk.8-13 Alptuğ Kazıcıoğlu, Dk.11-35-42 İsmail Topçuoğlu (Topçuoğlu Koltuk)

Limas Grup: 7-Ak Belde A.Ş.: 6
Hakem: Sedat Yılmaz
Limas Grup: Recep Kocacık, Soner Çalışkan, İdris Kaymak, Metin Öztürk, Erdem Baykan, Murat Tunçlar, Selahattin Arslan, Beyler Gökçe, Serkan Kunduz
Antrenör: Enis Tort
Ak Belde A.Ş.: İrfan Genç, İsmail Gül, Serdar Gürkan, Nihat İçyüz, Mustafa Sağlam, Ömer Uluköylü, Mustafa Hikmet, Adnan Rençber, Serkan Kopya, Hüseyin Kalyoncu
Antrenör: Ömer Uluköylü
Goller: Dk.3-26-38 Selahattin Arslan, Dk.9 Mustafa Sağlam (K.Kalesine), Dk.13 Beyler Gökçe, Dk.30 Serkan Kunduz, Dk.44 Murat Tunçlar (Limas Grup), Dk.6 Mustafa Sağlam, Dk.11-28 Serdar Gürkan, Dk.27-47 Nihat İçyüz, Dk.49 Mustafa Hikmet (Ak Belde A.Ş.)

Kuyudibisavaşspor Taş Grup: 4-Sakarya Bil Koleji: 5
Hakem: Önder Demir
Kuyudibisavaşspor Taş Grup: Selçuk Bektaş, Erhan Atmaca, Enes Buruşoğlu, Kemal Yazıcı, Atilla Güngör, Enes Ayvacı, Tuncay Uyar, Berat Çömlekçioğlu, Özgür Sürekçi, Ayhan İlhan, Fikri Yılmaz
Antrenör: Yıldırım Çelik
Sakarya Bil Koleji: Emre Arslan, Sabri Kuvancı, Serhat Karakayalar, Oğuzhan Altınkaya, İbrahim Yılmaz, Aydın Taşkın, Murat Tiryaki, Gökhan Şahin
Antrenör: Seyhun Sarı
Goller: Dk.7-46 Gökhan Şahin, Dk.16-24 Aydın Taşkın, Dk.38 Murat Tiryaki (Sakarya Bil Koleji), Dk.9 Özgür Sürekçi, Dk.28-30 Enes Buruşoğlu, Dk.44 Berat Çömlekçioğlu (Kuyudibisavaşspor Taş Grup)

Gazi Metal 32’nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvasında
İKİNCİ TUR FİKSTÜRÜ
16 Ağustos 2022 Salı
Saat 20.30 Narin Simit-Towerlift Asansör (Genç Olgunlar Kategorisi B Grubu)
Saat 21.30 Kocaali Abatay Yapı-Ada Eser Yapı (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 22.30 Aydınlı Ticaret-BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset (Genç Olgunlar A Grubu)
17 Ağustos 2022 Çarşamba
Saat 20.30 Topçuoğlu Koltuk-Türk Metal Sendikası (Genç Olgunlar Kategorisi A Grubu)
Saat 21.30 Gün İnşaat-Berk Yapı Akyazıspor (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi-Yarı Final)
Saat 22.30 Arslan İnşaat-İzrek A.Ş. (Genç Olgunlar Kategorisi A Grubu)
18 Ağustos Perşembe
Saat 20.30 (ÖZEL MAÇ-ÖZEL MAÇ-ÖZEL MAÇ)
Saat 21.30 Sakarya Bil Koleji-Kocaali Abatay Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi A Grubu)
Saat 22.30 Ada Eser Yapı-Kuyudibi Savaşspor&Taş Grup (Genç Olgunlar A Grubu)
19 Ağustos 2022 Cuma
Saat 20.30 Topçuoğlu Koltuk-Towerlift Asansör (Genç Olgunlar Kategorisi B Grubu)
Saat 21.30 Sakarya F.K.&Cumhur Çelik-Hendek Sarılar Fındık (Olgunlar Kategorisi Çeyrek Final)
Saat 22.30 Narin Simit-İzrek A.Ş. (Genç Olgunlar Kategorisi A Grubu)
20 Ağustos 2022 Cumartesi
Saat 20.30 Türk Metal Sendikası-Arslan İnşaat (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 21.30 Yaymak Makine Bosna-Kılıçoğlu Otomotiv (Olgunlar Kategorisi Çeyrek Final)
Saat 22.30 Aydınlı Ticaret-Kuyudibi Savaşspor&Taş Grup (Genç Olgunlar A Grubu)
21 Ağustos 2022 Pazar
Saat 20.30 Sakarya Bil Koleji-BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 21.30 İzrek A.Ş.-Towerlift Asansör (Genç Olgunlar Kategorisi A Grubu)
Saat 22.30 (ÖZEL MAÇ-ÖZEL MAÇ-ÖZEL MAÇ)
22 Ağustos 2022 Pazartesi
Saat 20.30 Aydınlı Ticaret-Ada Eser Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi A Grubu)
Saat 21.30 Kuyudibisavaşspor&Taş Grup-Kocaali Abatay Yapı (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 22.30 Arslan İnşaat-Topçuoğlu Koltuk (Genç Olgunlar Kategorisi B Grubu)
NOT: Fikstürdeki sıkışma sebebiyle 23 Ağustos 2022 Salı günü turnuvamızda maç yapılmayacaktır.
24 Ağustos 2022 Çarşamba
Saat 20.00 Towerlift Asansör-Türk Metal Sendikası (Genç Olgunlar Kategorisi B Grubu)
Saat 21.00 Aydınlı Ticaret-Sakarya Bil Koleji (Genç Olgunlar Kategorisi A Grubu)
Saat 22.00 Arslan İnşaat-Narin Simit (Genç Olgunlar Kategorisi A Grubu)
Saat 23.00 Kocaali Abatay Yapı-BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset (Genç Olgunlar A Grubu)
DUYURU: İkinci turda takımların her gün, üst üste maç yapmamaları için yeni program uygulanmıştır. İkinci turda bazı akşamlar üç, bazı akşamlar iki maç yapılacaktır.

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!