featured

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 36’ncı Akşam Maçları

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası
36’ncı Akşam Maçları

Türk Yapı&bardakpazari.com.: 3-Yaymak Makina Bosna: 6
Hakem: Cem Harman
Türk Yapı&bardakpazari.com.: Bilal Göktuna, Fevzi Uzel, Halil Karaaslan, Ahmet Kurt, Mesut Yılmaz, Volkan Bakan, Soner Neliker, Ahmet Birinci, Ömer Dandan
Antrenör: Adnan Altıntaş
Yaymak Makina Bosna: Engin İrdem, Özcan Tanıl, Berat Ferik, Ferdi Aksakal, Şenol Kargün, Tuna Koçoğlu, Yasin Usta, Engin Esmer
Antrenör: Suat Onar
Goller: Dk.6-18-52 Ferdi Aksakal, Dk.15 Engin Esmer, Dk.24-44 Yasin Usta (Yaymak Makina Bosna), Dk.25-40-Mesut Yılmaz, Dk.36 Ahmet Birinci (Türk Yapı& bardakpazari.com.)

BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset: 5-Ada Eser Yapı: 5
Hakem: Furkan Kocayıldız
BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset: İlhan Sezgin (K. Kart), Sercan Yılmaz, Erhan Taşçıkar, Gökhan Aslan, Duran Mutlu, Ferhat Genç, Özer Yavuz
Antrenör: Yücel Yayla
Ada Eser Yapı: Hüseyin Çatan, Enis Tort, Hamza Duman (K.Kart), Eyüp Berk, Haluk Yılmaz, Serkan Şişman, Serkan Gümüşel, Semih Alankaya
Antrenör: Serkan Gümüşel
Goller: Dk.6-49 Enis Tort, Dk.20-34 Hamza Duman, Dk.38 Serkan Şişman (Ada Eser Yapı), Dk.7-14-36 Ferhat Genç, Dk.22-28 Erhan Taşçıkar (BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset)
Kırmızı Kartlar: Dk.49 İlhan Sezgin (BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset), Dk.50 Hamza Duman (Ada Eser Yapı)

Türk Metal Sendikası: 4-Narin Simit: 3
Hakem: Tayfun Güz
Türk Metal Sendikası: Kemal Demir, Murat Tortop, Tuncay Yılmaz, Kadir Murat Şen, Gökhan Yıldız, Emre Akkuş, Şenol Karatay
Antrenör: Özcan Tanıl
Narin Simit: Coşkun Yılmaz, Emrah Başak, Emrah Narin, Erkan Sevil, Burak Baş, Burak Sarıca, İrfan Can, Serdar Uysal, Erkan Uzunboy
Antrenör: Berkan Köroğlu
Goller: Dk.12 Erkan Uzunboy, Dk.25 İrfan Can, Dk.50 Burak Baş (Narin Simit), Dk.25-33 Gökhan Yıldız, Dk.39-41 Tuncay Yılmaz (Türk Metal Sendikası)

Gazi Metal 32’nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvasında
İKİNCİ TUR FİKSTÜRÜ
15 Ağustos 2022 Pazartesi
Saat 20.30 İzrek A.Ş.-Topçuoğlu Koltuk (Genç Olgunlar A Kategorisi)
Saat 21.30 Limas Grup-Ak Belde A.Ş. (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.30 Sakarya Bil Koleji- Kuyudibisavaşspor&Taş Grup (Genç Olgunlar A Grubu)
16 Ağustos 2022 Salı
Saat 20.30 Narin Simit-Towerlift Asansör (Genç Olgunlar Kategorisi B Grubu)
Saat 21.30 Kocaali Abatay Yapı-Ada Eser Yapı (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 22.30 Aydınlı Ticaret-BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset (Genç Olgunlar A Grubu)
17 Ağustos 2022 Çarşamba
Saat 20.30 Topçuoğlu Koltuk-Türk Metal Sendikası (Genç Olgunlar Kategorisi A Grubu)
Saat 21.30 Gün İnşaat-Berk Yapı Akyazıspor (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.30 Arslan İnşaat-İzrek A.Ş. (Genç Olgunlar Kategorisi A Grubu)
18 Ağustos Perşembe
Saat 20.30 (ÖZEL MAÇ-ÖZEL MAÇ-ÖZEL MAÇ)
Saat 21.30 Sakarya Bil Koleji-Kocaali Abatay Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi A Grubu)
Saat 22.30 Ada Eser Yapı-Kuyudibi Savaşspor&Taş Grup (Genç Olgunlar A Grubu)
19 Ağustos 2022 Cuma
Saat 20.30 Topçuoğlu Koltuk-Towerlift Asansör (Genç Olgunlar Kategorisi B Grubu)
Saat 21.30 (A 1/B 4 Galibi)-(A /2-B /3 Galibi) (Olgunlar Kategorisi Çeyrek Final)
Saat 22.30 Narin Simit-İzrek A.Ş. (Genç Olgunlar Kategorisi A Grubu)
20 Ağustos 2022 Cumartesi
Saat 20.30 Türk Metal Sendikası-Arslan İnşaat (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 21.30 (A/2-B/2 Galibi)-(A/4-B/1 Galibi) (Olgunlar Kategorisi Çeyrek Final)
Saat 22.30 Aydınlı Ticaret-Kuyudibi Savaşspor&Taş Grup (Genç Olgunlar A Grubu)
21 Ağustos 2022 Pazar
Saat 20.30 Sakarya Bil Koleji-BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 21.30 İzrek A.Ş.-Towerlift Asansör (Genç Olgunlar Kategorisi A Grubu)
Saat 22.30 (ÖZEL MAÇ-ÖZEL MAÇ-ÖZEL MAÇ)
22 Ağustos 2022 Pazartesi
Saat 20.30 Aydınlı Ticaret-Ada Eser Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi A Grubu)
Saat 21.30 Kuyudibisavaşspor&Taş Grup-Kocaali Abatay Yapı (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 22.30 Arslan İnşaat-Topçuoğlu Koltuk (Genç Olgunlar Kategorisi B Grubu)
NOT: Fikstürdeki sıkışma sebebiyle 23 Ağustos 2022 Salı günü turnuvamızda maç yapılmayacaktır.
24 Ağustos 2022 Çarşamba
Saat 20.00 Towerlift Asansör-Türk Metal Sendikası (Genç Olgunlar Kategorisi B Grubu)
Saat 21.00 Aydınlı Ticaret-Sakarya Bil Koleji (Genç Olgunlar Kategorisi A Grubu)
Saat 22.00 Arslan İnşaat-Narin Simit (Genç Olgunlar Kategorisi A Grubu)
Saat 23.00 Kocaali Abatay Yapı-BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset (Genç Olgunlar A Grubu)
DUYURU: İkinci turda takımların her gün, üst üste maç yapmamaları için yeni program uygulanmıştır. İkinci turda bazı akşamlar üç, bazı akşamlar iki maç yapılacaktır.

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!