featured

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 32’nci Akşam Maçları

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası
32’nci Akşam Maçları

Vien Yapı&İHL Mezunları: 5-Türk Yapı&bardakpazari.com.: 9
Hakem: Hakan Adlı
Vien Yapı&İHL Mezunları: Fahrettin Demiryandı, Selim Topçu, Ertan Özcan, Hakan Alkan, Metin Öztürk, Celil Güner, Özkan Kar, Furkan Soydan, Muhammet Candan
Antrenör: Muhittin Çelik
Türk Yapı&bardakpazari.com.: Erkan Aşık, Fevzi Uzel, Erdoğan Yavuz, Levent Ayaz, Halil Karaaslan, Ahmet Kurt, Mesut Yılmaz, Volkan Bakan, Volkan Yava, Ömer Dandan, Orhan Ergün
Antrenör: Adnan Altıntaş
Goller: Dk.4 Erdoğan Yavuz, Dk.13-38 Ahmet Kurt, Dk.18-33-45 Mesut Yılmaz, Dk.19 Volkan Bakan, Dk.34 Volkan Yava, Dk.51 Orhan Ergün (Türk Yapı&bardakpazari.com.), Dk.19-23 Furkan Soydan, Dk.46 Ertan Özcan, Dk.47 Hakan Alkan, Dk.50 Celil Güner (Vien Yapı&İHL Mezunları)

Aydınlı Ticaret: 13-Serkan Aydın Saç Ekimi: 10
Hakem: Furkan Alayıldız
Aydınlı Ticaret: Hasan Hüseyin Kan, Ömer Gündostu, Cengiz Reis, Arif Hasekioğlu, Ahmet Şentürk, Semih Topçuoğlu, Hakan Özgönül, Ceyhun Sarı, Mustafa Agah Şen
Antrenör: İsmail Bakkal
Serkan Aydın Saç Ekimi: Hasan Çatan, Muhammed Erman, Kadir Öztürk, Ünsal Dağhan, Engin İmamoğlu, Yasin Çatalbaş, İsmail Erdem, Nail Dağhan
Antrenör: Kazım Morinho
Goller: Dk.5-50 İsmail Erdem, Dk.9-18-41-42 Yasin Çatalbaş, Dk.11-39 Nail Dağhan, Dk.46-48 Engin İmamoğlu (Serkan Aydın Saç Ekimi), Dk.6-13-18-43-49 Cengiz Reis, Dk.7 Ceyhun Sarı, Dk.14 Ömer Gündostu, Dk.22-24-38-45 Mustafa Agah Şen, Dk.32 Ahmet Şentürk, Dk.36 Arif Hasekioğlu (Aydınlı Ticaret)

İstanbul Doğuş Gold-Urgancıoğlu Pamukova (İPTAL)
Hakem: Murat Bay
NOT: Saat 22.00’de başlaması gereken bu karşılaşma, her iki takımın da mazeret bildirerek sahaya gelmemesi üzerine iptal edilmiştir.

Berk Yapı Akyazıspor: 2-Limas Grup: 5
Hakem: Muhammet Kantaroğlu
Berk Yapı Akyazıspor: Mesut Özkan, Şükrü Kara, Sadettin Dağlı, Yusuf Demirbaş, Muammer Hikmet, Hasan Sabri Yılmaz, Recai Eker, Mustafa Yavuz, Fahrettin Berk, Adnan Öztürk
Antrenör: Celal Çevik
Limas Grup: Recep Kocacık, Metin Öztürk, İdris Kaymak, Soner Çalışkan, Selahattin Arslan, Beyler Gökçe, Murat Tunçlar, Serkan Kunduz
Antrenör: Enis Tort
Goller: Dk.4-43-50 Serkan Kunduz, Dk.36 Beyler Gökçe, Dk.43 Selahattin Arslan (Limas Grup), Dk.6 Fahrettin Berk, Dk.45 Muammer Hikmet (Berk Yapı Akyazıspor)

GENÇ OLGUNLAR KATEGORİSİ İKİNCİ TUR EŞLEŞMELERİ
A GRUBU (15 Maç)
–A GRUBU BİRİNCİSİ-C GRUBU BİRİNCİSİ
(Aydınlı Ticaret-Sakarya Bil Koleji)
–C GRUBU BİRİNCİSİ-A GRUBU ÜÇÜNCÜSÜ
(Sakarya Bil Koleji-BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset)
—E GRUBU BİRİNCİSİ-B GRUBU İKİNCİSİ
(Kocaali Abatay Yapı-Ada Eser Yapı)
—D GRUBU İKİNCİSİ-A GRUBU ÜÇÜNCÜSÜ
(Kuyudibi Savaşspor&Taş Grup-BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset)
—A GRUBU BİRİNCİSİ-E GRUBU BİRİNCİSİ
(Aydınlı Ticaret-Kocaali Abatay Yapı)
—C GRUBU BİRİNCİSİ-B GRUBU İKİNCİSİ
(Sakarya Bil Koleji-Ada Eser yapı)
—E GRUBU BİRİNCİSİ-D GRUBU İKİNCİSİ
(Kocaali Abatay Yapı-Kuyudibi Savaşspor&Taş Grup)
—B GRUBU İKİNCİSİ-A GRUBU ÜÇÜNCÜSÜ
(Ada Eser Yapı-BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset)
—A GRUBU BİRİNCİSİ-B GRUBU İKİNCİSİ
(Aydınlı Ticaret-Ada Eser Yapı)
—C GRUBU BİRİNCİSİ-D GRUBU İKİNCİSİ
(Sakarya Bil Koleji-Kuyudibi Savaşspor& Grup)
—E GRUBU BİRİNCİSİ-A GRUBU ÜÇÜNCÜSÜ
(Kocaali Abatay Yapı-BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset)
—B GRUBU İKİNCİSİ-D GRUBU İKİNCİSİ
(Ada Eser Yapı-Kuyudibi Savaşspor&Taş Grup)
—A GRUBU BİRİNCİSİ-A GRUBU ÜÇÜNCÜSÜ
(Aydınlı Ticaret-BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset)
—C GRUBU BİRİNCİSİ-E GRUBU BİRİNCİSİ
(Sakarya Bil Koleji-Kocaali Abatay Yapı)
—A GRUBU BİRİNCİSİ-D GRUBU İKİNCİSİ
(Aydınlı Ticaret-Kuyudibi Savaşspor-Taş Grup)
B GRUBU (15 Maç)
—B GRUBU BİRİNCİSİ-D GRUBU BİRİNCİSİ
(Narin Simit-Arslan İnşaat)
—A GRUBU İKİNCİSİ-C GRUBU İKİNCİSİ
(Topçuoğlu Koltuk-İzrek A.Ş.)
—E GRUBU İKİNCİSİ-EN İYİ ÜÇÜNCÜ
(Towerlift Asansör-Türk Metal Sendikası)
—B GRUBU BİRİNCİSİ-A GRUBU İKİNCİSİ
(Narin Simit-Topçuoğlu Koltuk)
—D GRUBU BİRİNCİSİ-E GRUBU İKİNCİSİ
(Arlan İnşaat- Towerlift Asansör)
–D GRUBU BİRİNCİSİ-C GRUBU İKİNCİSİ
(Arslan İnşaat-İzrek A.Ş.)
—B GRUBU BİRİNCİSİ-EN İYİ ÜÇÜNCÜ
(Narin Simit-Türk Metal Sendikası)
—A GRUBU İKİNCİSİ-E GRUBU İKİNCİSİ
(Topçuoğlu Koltuk- Towerlift Asansör)
—D GRUBU BİRİNCİSİ-A GRUBU İKİNCİSİ
(Arslan İnşaat-Topçuoğlu Koltuk)
—D GRUBU BİRİNCİSİ-EN İYİ ÜÇÜNCÜ
(Arslan İnşaat-Türk Metal Sendikası)
—B GRUBU BİRİNCİSİ-E GRUBU İKİNCİSİ
(Narin Simit- Towerlift Asansör)
—C GRUBU İKİNCİSİ-EN İYİ ÜÇÜNCÜ
(İzrek A,Ş.-Türk Metal Sendikası)
—B GRUBU BİRİNCİSİ-C GRUBU İKİNCİSİ
(Narin Simit-İzrek A,Ş.)
—A GRUBU İKİNCİSİ-EN İYİ ÜÇÜNCÜ
(Topçuoğlu Koltuk-Türk Metal Sendikası)
—C GRUBU İKİNCİSİ-E GRUBU İKİNCİSİ
(İzrek A.Ş.- Towerlift Asansör)
YARI FİNAL
A Grubu Birincisi-B Grubu İkincisi
A Grubu İkincisi-B Grubu Birincisi
FİNAL
Mağluplar (Üçüncülük Kupası Maçı)
Galipler (Şampiyonluk Kupası Maçı)

OLGUNLAR KATEGORİSİ ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERİ
—A GRUBU BİRİNCİSİ-B GRUBU DÖRDÜNCÜSÜ
(Sakarya F.K.&Cumhur Çelik-Sakarya Yarenler)
—A GRUBU İKİNCİSİ-B GRUBU ÜÇÜNCÜSÜ
(Hendek Sarılar Fındık-Sakarya F.K.&Turab Makine)
—A GRUBU ÜÇÜNCÜSÜ-B GRUBU İKİNCİSİ
(Türk Yapı&bardakpazari.com-Yaymak Makine Bosna)
—A GRUBU DÖRDÜNCÜSÜ-B GRUBU BİRİNCİSİ
(Egas Mühendislik-Kılıçoğlu Otomotiv)
YARI FİNAL
A 1-B 4 Galibi ile A 2-B 3 Galibi
A 3-B 2 Galibi ile A 4-B 1 Galibi
FİNAL
Mağluplar (Üçüncülük Kupası Maçı)
Galipler (Şampiyonluk Kupası Maçı)

TECRÜBELİ OLGUNLAR KATEGORİSİ EŞLEŞMELERİ
YARI FİNAL
—GRUP BİRİNCİSİ-GRUP DÖRDÜNCÜSÜ
(Limas Grup-Ak Belde A.Ş.)
GRUP İKİNCİSİ-GRUP ÜÇÜNCÜSÜ
(Gün İnşaat-Berk Yapı Akyazıspor)
FİNAL
MAĞLUPLAR (Üçüncülük Kupası Maçı)
GALİPLER (Şampiyonluk Kupası Maçı)

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!