featured

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 31’inci Akşam Maçları

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası
31’inci Akşam Maçları

Arslan İnşaat: 9-Dindaroğlu Group: 4
Hakem: Muhammet Emin Çelik
Arslan İnşaat: Burhan Varol, Onur Püskül, Serdar Hamarat, Selçuk Yıldız, M.Mert Marangoz, Orhan Çakır, Fatih Demirci
Antrenör: Cafer Erdoğan
Dindaroğlu Group: Erman Hasekioğlu, Fadıl Güve, Ferdi İyem, Soner İyem, Sedat Bezci, Yasin Şimşek
Antrenör: Emin Dindaroğlu
Goller: Dk.4-31-36-44 Selçuk Yıldız, Dk.17-33 Orhan Çakır, Dk.26-27 M.Mert Marangoz, Dk.49 Onur Püskül (Arslan İnşaat), Dk.6-14-Sedat Bezci, Dk.7 Soner İyem,, Dk.9 Yasin Şimşek (Dindaroğlu Group)

Towerlift Asansör: 4-Kocaali Abatay Yapı: 6
Hakem: Görkem Cesur
Towerlift Asansör: Erdal Şakar, Kurban Öntürk, Egemen Gürşimşek, Ömer Ediş, Mesut Aka, Birkan Komonovali, Serkan Şakar
Antrenör: Serkan Şakar
Kocaali Abatay Yapı: Dağhan Arnslan, Yasin Emecan, Barış Turgut , Murat Şahin, Yavuz Çangır, Aytaç Lütfü Ayhan, Yakup Yılmaz
Antrenör: Yasin Macuncu
Goller: Dk.5 Mesut Aka, Dk.11 Ömer Ediş, Dk.37 Serkan Şakar, Dk.49 Birkan Komonovali (Towerlift Asansör), Dk.7-12-38 Murat Şahin, Dk.21-53 Barış Turgut, Dk.41 Aytaç Lütfü Ayhan (Kocaali Abatay Yapı)

Sakarya Yarenler: 10-Erenler Olgunlar Recep Acar 2. El Tic.: 3
Hakem: Serhat Dönmez
Sakarya Yarenler: Kazım Şamil Bilgin, Mücahit Topaloğlu, Recep Levent Alkan, Cevat İpşiroğlu, Levent Gündüz, Mustafa Çabuk, Osman Tandoğan, Adem Tandoğan, İrfan Şimşek, İsmail Emre Demircioğlu
Antrenör: Güngör Öztürk
Erenler Olgunlar Recep Acar 2. El Ticaret: Mustafa Arslan, Hasan Çakır , Engin Uğurkan, Murat Eren, Ersoy Yıldırım, Muharrem Suel, Engin Yılmaz,
Antrenör: Muharrem Suel
Goller: Dk.4-35 Levent Gündüz, Dk.6-30-34-44-47 Mustafa Çabuk, Dk.9-30 Adem Tandoğan, Dk.16 Cevat İpşiroğlu (Sakarya Yarenler), Dk.15-48 Engin Uğurkan, Dk.17 Muharrem Suel (Erenler Olgunlar Recep Acar 2. El Tic.)

Gün İnşaat: 8-Ak Belde A.Ş.: 4
Hakem: Muhammet Kantaroğlu
Gün İnşaat: Ender Özdemir, Ali Alyüz, Yavuz Öztürk, Çetin Tunçat, Derya Mehmet Sökmenberk, Özcan Sönmez, Metin Söyler, Nail Kurt, Cengiz Yazıcı, Vedat Tapan, Yusuf Diril
Antrenör: Naim Çınar
Ak Belde A.Ş.: İrfan Genç, Serdar Gürkan, Nihat İçyüz, Mustafa Sağlam, Ömer Uluköylü, Mustafa Hikmet, Serkan Kopya, Hüseyin Kalyoncu
Antrenör: Ömer Uluköylü
Goller: Dk.1 Serkan Kopya, Dk.18 Nihat İçyüz, Dk.27 Mustafa Sağlam, Dk.50 (Pen.) Nihat İçyüz (Ak Belde AŞ.), Dk.2-37-42 Yusuf Diril, Dk.16-17-20-45 Derya Mehmet Sökmenberk, Dk.48 Nail Kurt (Gün İnşaat)

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası Fikstürü
8 Ağustos 2022 Pazartesi
Saat 20.00 Vien Yapı&İHL Mezunları-Türkyapı&bardakpazari.com. (Olgunlar A Grubu)
Saat 21.00 Aydınlı Ticaret-Serkan Aydın Saç Ekimi (Genç Olgunlar Kategorisi A Grubu)
Saat 22.00 İstanbul Doğuş Gold-Urgancıoğlu Pamukova (Genç Olgunlar Kategorisi E Grubu)
Saat 23.00 Berk Yapı Akyazıspor-Limas Grup (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
İLK TUR SONU

GENÇ OLGUNLAR KATEGORİSİ İKİNCİ TUR EŞLEŞMELERİ
A GRUBU (15 Maç)
–A GRUBU BİRİNCİSİ-C GRUBU BİRİNCİSİ
(Aydınlı Ticaret-Sakarya Bil Koleji)
–C GRUBU BİRİNCİSİ-A GRUBU ÜÇÜNCÜSÜ
(Sakarya Bil Koleji-BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset)
—E GRUBU BİRİNCİSİ-B GRUBU İKİNCİSİ
(Kocaali Abatay Yapı-Ada Eser Yapı)
—D GRUBU İKİNCİSİ-A GRUBU ÜÇÜNCÜSÜ
(Kuyudibi Savaşspor&Taş Grup-BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset)
—A GRUBU BİRİNCİSİ-E GRUBU BİRİNCİSİ
(Aydınlı Ticaret-Kocaali Abatay Yapı)
—C GRUBU BİRİNCİSİ-B GRUBU İKİNCİSİ
(Sakarya Bil Koleji-Ada Eser yapı)
—E GRUBU BİRİNCİSİ-D GRUBU İKİNCİSİ
(Kocaali Abatay Yapı-Kuyudibi Savaşspor&Taş Grup)
—B GRUBU İKİNCİSİ-A GRUBU ÜÇÜNCÜSÜ
(Ada Eser Yapı-BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset)
—A GRUBU BİRİNCİSİ-B GRUBU İKİNCİSİ
(Aydınlı Ticaret-Ada Eser Yapı)
—C GRUBU BİRİNCİSİ-D GRUBU İKİNCİSİ
(Sakarya Bil Koleji-Kuyudibi Savaşspor& Grup)
—E GRUBU BİRİNCİSİ-A GRUBU ÜÇÜNCÜSÜ
(Kocaali Abatay Yapı-BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset)
—B GRUBU İKİNCİSİ-D GRUBU İKİNCİSİ
(Ada Eser Yapı-Kuyudibi Savaşspor&Taş Grup)
—A GRUBU BİRİNCİSİ-A GRUBU ÜÇÜNCÜSÜ
(Aydınlı Ticaret-BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset)
—C GRUBU BİRİNCİSİ-E GRUBU BİRİNCİSİ
(Sakarya Bil Koleji-Kocaali Abatay Yapı)
—A GRUBU BİRİNCİSİ-D GRUBU İKİNCİSİ
(Aydınlı Ticaret-Kuyudibi Savaşspor-Taş Grup)
B GRUBU (15 Maç)
—B GRUBU BİRİNCİSİ-D GRUBU BİRİNCİSİ
(Narin Simit-Arslan İnşaat)
—A GRUBU İKİNCİSİ-C GRUBU İKİNCİSİ
(Topçuoğlu Koltuk-İzrek A.Ş.)
—E GRUBU İKİNCİSİ-EN İYİ ÜÇÜNCÜ
(Towerlift Asansör-Türk Metal Sendikası)
—B GRUBU BİRİNCİSİ-A GRUBU İKİNCİSİ
(Narin Simit-Topçuoğlu Koltuk)
—D GRUBU BİRİNCİSİ-E GRUBU İKİNCİSİ
(Arlan İnşaat- Towerlift Asansör)
–D GRUBU BİRİNCİSİ-C GRUBU İKİNCİSİ
(Arslan İnşaat-İzrek A.Ş.)
—B GRUBU BİRİNCİSİ-EN İYİ ÜÇÜNCÜ
(Narin Simit-Türk Metal Sendikası)
—A GRUBU İKİNCİSİ-E GRUBU İKİNCİSİ
(Topçuoğlu Koltuk- Towerlift Asansör)
—D GRUBU BİRİNCİSİ-C GRUBU İKİNCİSİ
(Arslan İnşaat-İzrek A.Ş.)
—D GRUBU BİRİNCİSİ-EN İYİ ÜÇÜNCÜ
(Arslan İnşaat-Türk Metal Sendikası)
—B GRUBU BİRİNCİSİ-E GRUBU İKİNCİSİ
(Narin Simit- Towerlift Asansör)
—C GRUBU İKİNCİSİ-EN İYİ ÜÇÜNCÜ
(İzrek A,Ş.-Türk Metal Sendikası)
—B GRUBU BİRİNCİSİ-C GRUBU İKİNCİSİ
(Narin Simit-İzrek A,Ş.)
—A GRUBU İKİNCİSİ-EN İYİ ÜÇÜNCÜ
(Topçuoğlu Koltuk-Türk Metal Sendikası)
—C GRUBU İKİNCİSİ-E GRUBU İKİNCİSİ
(İzrek A.Ş.- Towerlift Asansör)
YARI FİNAL
A Grubu Birincisi-B Grubu İkincisi
A Grubu İkincisi-B Grubu Birincisi
FİNAL
Mağluplar (Üçüncülük Kupası Maçı)
Galipler (Şampiyonluk Kupası Maçı)

OLGUNLAR KATEGORİSİ ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERİ
—A GRUBU BİRİNCİSİ-B GRUBU DÖRDÜNCÜSÜ
(Sakarya F.K.&Cumhur Çelik-Sakarya Yarenler)
—A GRUBU İKİNCİSİ-B GRUBU ÜÇÜNCÜSÜ
(Hendek Sarılar Fındık-Sakarya F.K.&Turab Makine)
—A GRUBU ÜÇÜNCÜSÜ-B GRUBU İKİNCİSİ
(……………………………..-Yaymak Makine Bosna)
—A GRUBU DÖRDÜNCÜSÜ-B GRUBU BİRİNCİSİ
(………………………………….-Kılıçoğlu Otomotiv)
YARI FİNAL
A 1-B 4 Galibi ile A 2-B 3 Galibi
A 3-B 2 Galibi ile A 4-B 1 Galibi
FİNAL
Mağluplar (Üçüncülük Kupası Maçı)
Galipler (Şampiyonluk Kupası Maçı)

TECRÜBELİ OLGUNLAR KATEGORİSİ EŞLEŞMELERİ
YARI FİNAL
—GRUP BİRİNCİSİ-GRUP DÖRDÜNCÜSÜ
(…………………-Ak Belde A.Ş.)
GRUP İKİNCİSİ-GRUP ÜÇÜNCÜSÜ
(…………………-……………….)
FİNAL
MAĞLUPLAR (Üçüncülük Kupası Maçı)
GALİPLER (Şampiyonluk Kupası Maçı)

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!