featured

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 30’uncu Akşam Maçları

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası

30’uncu Akşam Maçları

Sakarya .K.&Turab Makine: 4-Serdivan Gold: 2
Hakem: Tayfun Güz
Sakarya Futbol Kulübü&Turab Makine: Adem Çolak, Serkan Aytaç, Serkan Karagöz, Seçkin Dereli, Hakan Sezvan, Çetin Serter, Zekeriya Akkuş, Abdullah Doğan, Nadir Kurt, Sezgin Cumhur, Nihat Aktaş
Antrenör: Birol Yavuz
Serdivan Gold: Barış Çalışkan, Abdullah Akyol, İsmail Yazgan, Fatih Nogay, Özay Akgün, Metin Usluoğlu, Mustafa Ay, Cengiz Bayrak, Ali Osman Gürsoy
Antrenör: Yasin Yaman
Goller: Dk.8-47 Çetin Serter, Dk.9 Nihat Aktaş, Dk.48 Hakan Sezvan (Sakarya F.K.&Turab Makine), Dk.46 İsmail Yazgan, Dk.51 Özay Akgün (Serdivan Gold)

Kuyudibisavaşspor Taş Grup: 10-Sakarya Emniyet: 10
Hakem: Ramazan Çiftçi
Kuyudibisavaşspor Taş Grup: Emre Bodur, Kemal Yazıcı, Atilla Güngör, Hakim Karakaya, Enes Ayvacı, Berat Çömlekçioğlu, Fikri Yılmaz
Antrenör: Yıldırım Çelik
Sakarya Emniyet: Selçuk Söyler, Yusuf Serhan Şenkal, Cevdet Demirbaş, Mahmut Kumbaşlı, Ergin Say, Ercan Yaman
Antrenör: Erdal Kökçek
Goller: Dk.5 Atilla Güngör, Dk.9-24-36-38 Berat Çömlekçioğlu, Dk.21-36-39 Fikri Yılmaz, Dk.24-29 Hakim Karakaya Dk.25 (K.Kalesine) Ergin Say (Kuyudibisavaşspor Taş Grup), Dk. 17-18-26-42-45-47-52 Ergin Say, Dk.31 Cevdet Demirbaş, Dk.41 Ercan Yaman (Sakarya Emniyet)

Büztaş Beton-Sezgin Ofset: 11-Cihanoğulları Tel Çit Sanayi: 3
Hakem: Murat Bay
BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset: İlhan Sezgin, Turgay Koçkar, Erhan Taşçıkar, Gökhan Aslan, Ferhat Genç, Erkan Turgay, Duran Mutlu, Çetin Akpınar, İsmet Yüzücü
Antrenör: Yücel Yayla
Cihanoğulları Tel Çit Sanayi: Samet Kadrioğlu, Emre Seymen, Metin Kurnazer, Hüseyin Şahin, Yasin Özten, Haluk Yavuz, Şenol Abanoz, Serhat Cengiz, Cihan Yanova, Olcay Uzun
Antrenör: Emrah Akkuş
Goller: Dk.2 Turgay Koçkar, Dk.8-15-22 Ferhat Genç, Dk.10 Duran Mutlu, Dk.18-30-34-35-45-47 Erhan Taşçıkar (BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset), Dk.4-40 Olcay Uzun, Dk.33 Şenol Abanoz (Cihanoğulları Tel Çit Sanayi)

Türkoğlu Ticaret: 9-ASKF: 1
Hakem: Furkan Köknar
Türkoğlu Ticaret: Hüseyin Subaşı, Erdun Alkan, Erdoğan Talay, Asım Dorak, Aydın Alkan
Antrenör: Aydın Alkan
ASKF: Zeki Dönmez, Mehmet Sarı, Nusret Türkmen, Ali Palas, Orhan Muslu, Neşet Çakır, Hasan Zandolu
Antrenör: Hayri Çolakoğlu
Goller: Dk.1-2-8-18 Asım Dorak, Dk.8 Aydın Alkan, Dk.11-19 Erdun Alkan, Dk.12-17 Erdoğan Talay (Türkoğlu Ticaret), Dk.5 Orhan Muslu (ASKF)

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası Fikstürü
7 Ağustos 2022 Pazar
Saat 20.00 Arslan İnşaat-Dindaroğlu Group (Genç Olgunlar Kategorisi D Grubu)
Saat 21.00 Towerlift Asansör-Kocaali Abatay Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi E Grubu)
Saat 22.00 Sakarya Yarenler-Erenler Olgunlar Recep Acar 2.El Ticaret (Olgunlar B Grubu)
Saat 23.00 Gün İnşaat-Ak Belde A.Ş. (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
8 Ağustos 2022 Pazartesi
Saat 20.00 Vien Yapı&İHL Mezunları-Türkyapı&bardakpazari.com. (Olgunlar A Grubu)
Saat 21.00 Aydınlı Ticaret-Serkan Aydın Saç Ekimi (Genç Olgunlar Kategorisi A Grubu)
Saat 22.00 İstanbul Doğuş Gold-Urgancıoğlu Pamukova (Genç Olgunlar Kategorisi E Grubu)
Saat 23.00 Berk Yapı Akyazıspor-Limas Grup (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
İLK TUR SONU

GENÇ OLGUNLAR KATEGORİSİ İKİNCİ TUR EŞLEŞMELERİ
A Grubu (15 Maç)
A Grubu Birincisi-C Grubu Birincisi
C Grubu Birincisi-A Grubu Üçüncüsü
E Grubu Birincisi-B Grubu İkincisi
D Grubu İkincisi-A Grubu Üçüncüsü
A Grubu Birincisi-E Grubu Birincisi
C Grubu Birincisi-B Grubu İkincisi
E Grubu Birincisi-D Grubu İkincisi
B Grubu İkincisi-A Grubu Üçüncüsü
A Grubu Birincisi-B Grubu İkincisi
C Grubu Birincisi-D Grubu İkincisi
E Grubu Birincisi-A Grubu Üçüncüsü
B Grubu İkincisi-D Grubu İkincisi
A Grubu Birincisi-A Grubu Üçüncüsü
C Grubu Birincisi-E Grubu Birincisi
A Grubu Birincisi-D Grubu İkincisi
B Grubu (15 Maç)
B Grubu Birincisi-D Grubu Birincisi
A Grubu İkincisi-C Grubu İkincisi
E Grubu İkincisi-En İyi Üçüncü
B Grubu Birincisi-A Grubu İkincisi
D Grubu Birincisi-E Grubu İkincisi
D Grubu Birincisi-C Grubu İkincisi
B Grubu Birincisi-En iyi Üçüncü
A Grubu İkincisi-E Grubu İkincisi
D Grubu Birincisi-C Grubu İkincisi
D Grubu Birincisi-En İyi Üçüncü
B Grubu Birincisi-E Grubu İkincisi
C Grubu İkincisi-En İyi Üçüncü
B Grubu Birincisi-C Grubu İkincisi
A Grubu İkincisi-En İyi Üçüncü
C Grubu İkincisi-E Grubu İkincisi
YARI FİNAL
A Grubu Birincisi-B Grubu İkincisi
A Grubu İkincisi-B Grubu Birincisi
FİNAL
Mağluplar (Üçüncülük Kupası Maçı)
Galipler (Şampiyonluk Kupası Maçı)

OLGUNLAR KATEGORİSİ ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERİ
A Grubu Birincisi-B Grubu Dördüncüsü
A Grubu İkincisi-B Grubu Üçüncüsü
A Grubu Üçüncüsü-B Grubu İkincisi
A Grubu Dördüncüsü-B Grubu Birincisi
YARI FİNAL
A 1-B 4 Galibi ile A 2-B 3 Galibi
A 3-B 2 Galibi ile A 4-B 1 Galibi
FİNAL
Mağluplar (Üçüncülük Kupası Maçı)
Galipler (Şampiyonluk Kupası Maçı)

TECRÜBELİ OLGUNLAR KATEGORİSİ EŞLEŞMELERİ
YARI FİNAL
Grup Birincisi-Grup Dördüncüsü
Grup İkincisi-Grup Üçüncüsü
FİNAL
Mağluplar (Üçüncülük Kupası Maçı)
Galipler (Şampiyonluk Kupası Maçı)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!