featured

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 29’uncu Akşam Maçları

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası
29’uncu Akşam Maçları

Ciğerci Sofuoğlu: 5-Taraklı Kazım Ustaspor: 11
Hakem: Kerem Şenneyli
Ciğerci Sofuoğlu: Serkan Keser, Serkan Cihan, Hakan Abay, Murat Sofuoğlu, Abdullah Şen, Fikret Kaba, Bahtiyar Memiş, Ömer Sadıç
Antrenör: Talha Ateş
Taraklı Kazım Ustaspor: Cavit Akbal, Alperen Kabak, Turgay Özen, Hakan Özen, Engin Dönmez, İbrahim Coşkun Demirarslan, Osman Yasir Pektaş
Antrenör: Barış Dönmez
Goller: Dk.4-7-8-19-48 Hakan Özen, Dk.11 İbrahim Coşkun Demirarslan, Dk.14-21-30 Osman Yasir Pektaş, Dk.26 Turgay Özen, Dk.43 Engin Dönmez (Taraklı Kazım Ustaspor), Dk.16-26-45 Serkan Cihan, Dk.29 Abdullah Şen, Dk.48 Murat Sofuoğlu (Ciğerci Sofuoğlu)

Serkan Aydın Saç Ekimi 13 – Sakarya Doğal Taş Dünyası 5
Hakem: Berat İnekçioğlu
Serkan Aydın Saç Ekimi: Hasan Çatan, Muhammed Erman, Kadir Öztürk, Ünsal Dağhan, Engin İmamoğlu, Yasin Çatalbaş, İsmail Erdem, Nail Dağhan
Antrenör: Kazım Kamışoğlu
Sakarya Doğal Taş Dünyası: Ozan Ulutaş, Ertuğrul Canım, Halil İbrahim Göl, Yavuz Şanlı, Ümit Yıldırım, Şeyhmus Aluş, Musa Volkan Keser
Antrenör: Semih Şenoğul
Goller: Dk.3-46-49 Nail Dağhan, Dk.16-18-19-33-38-41-44 İsmail Erdem, Dk.31 Engin İmamoğlu, Dk.36 Yasin Çatalbaş, Dk.50 Muhammed Erman (Serkan Aydın Saç Ekimi), Dk.6-20-34 Ümit Yıldırım, Dk.17 Halil İbrahim Göl, Dk.47 Ozan Ulutaş (Sakarya Doğal Taş Dünyası)

Vien Yapı&İHL Mezunları: 2-Sakarya F.K.&Cumhur Çelik: 10
Hakem: Enes Avcı
Vien Yapı&İHL Mezunları: Fahrettin Demiryandı, Selim Topçu, Turgay Porsuk, Hakan Alkan, Metin Öztürk, Celil Güner, Özkan Kar, Muhammet Candan, Sadık Adatepe
Antrenör: Muhittin Çelik
Sakarya Futbol Kulübü&Cumhur Çelik: Şener Dönmez, Mustafa Suiçmez, Cem Korkmaz, Ali İhsan Tarım, Orhan Tok, İlyas Asan, Fatih Faruşoğlu, Adil Yazıcı
Antrenör: Çetin Serter
Goller: Dk.7-9-16-35-39-46-49 Cem Korkmaz, Dk.36 Adil Yazıcı, Dk.41-47 Fatih Faruşoğlu (Sakarya Fk Cumhur Çelik), Dk.35 Hakan Alkan, Dk.44 Celil Güner (Vien Yapı&İHL Mezunları)

Batu Balık: 1-Sakarya Bil Koleji: 13
Hakem: Furkan Şen
Batu Balık: Yasin Kaçmaz, Sercan Demir, Fatih Baş, Melih Kurtuluş, Fatih Karaman, Erdi Acar, Özgür Murat Çetinkaya
Antrenör: Akın Mergül
Sakarya Bil Koleji: Emre Arslan, Sabri Kuvancı, İshak Topçu, Oğuzhan Altınkaya, Serkan Akyol, İbrahim Yılmaz, Aydın Taşkın, Murat Tiryaki, Serhat Karakayalar
Antrenör: Seyhun Sarı
Goller: Dk.7-11-14-24-41-46 Aydın Taşkın, Dk.8-32 Sabri Kuvancı, Dk.10-43-47 İshak Topçu, Dk.26 İbrahim Yılmaz, Dk.36 Oğuzhan Altınkaya (Sakarya Bil Koleji), Dk.49 Melih Kurtuluş (Batu Balık)

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası Fikstürü
6 Ağustos 2022 Cumartesi
Saat 20.00 Sakarya F.K.&Turab Makine-Serdivan Gold (Olgunlar B Grubu)
Saat 21.00 Kuyudibi Savaşspor&Taş Grup-Sakarya Emniyet (Genç Olgunlar D Grubu)
Saat 22.00 BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset-Cihanoğulları Tel Çit Sanayii (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 23.00 Türkoğlu Ticaret-ASKF (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
7 Ağustos 2022 Pazar
Saat 20.00 Arslan İnşaat-Dindaroğlu Group (Genç Olgunlar Kategorisi D Grubu)
Saat 21.00 Towerlift Asansör-Kocaali Abatay Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi E Grubu)
Saat 22.00 Sakarya Yarenler-Erenler Olgunlar Recep Acar 2.El Ticaret (Olgunlar B Grubu)
Saat 23.00 Gün İnşaat-Ak Belde A.Ş. (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
8 Ağustos 2022 Pazartesi
Saat 20.00 Vien Yapı&İHL Mezunları-Türkyapı&bardakpazari.com. (Olgunlar A Grubu)
Saat 21.00 Aydınlı Ticaret-Serkan Aydın Saç Ekimi (Genç Olgunlar Kategorisi A Grubu)
Saat 22.00 İstanbul Doğuş Gold-Urgancıoğlu Pamukova (Genç Olgunlar Kategorisi E Grubu)
Saat 23.00 Berk Yapı Akyazıspor-Limas Grup (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
İLK TUR SONU

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!