featured

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 28’inci Akşam Maçları

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası
28’inci Akşam Maçları

Özada Sigorta 2-Narin Simit 14
Hakem: Bedirhan Gökdemir
Özada Sigorta: Kadir Kazanoğlu, Ahmet Balcıoğlu, Abdullah Kestane, Zafer Gezikol, Ercan Bakırtaş, Burak Akçay, Onur Hoşoğlu
Antrenör: Ercan Bakirtaş
Narin Simit: Coşkun Yılmaz, Emre Güllep, Emrah Başak, Emrah Narin, Burak Baş, Burak Sarıca, İrfan Can, Erkan Uzunboy, Erkan Sevil
Antrenör: Berkan Köroğlu
Goller: Dk.6-8 Emrah Başak, Dk.7 Onur Hoşoğlu (K.Kalesine), Dk.10-14-43 Burak Sarıca, Dk.20-47 Burak Baş, Dk.37-38 İrfan Can, Dk.39 Erkan Uzunboy, Dk.47-49 Emrah Narin, Dk.50 Emre Güllep (Narin Simit), Dk.11 Kadir Kazanoğlu, Dk.21 Ahmet Balcıoğlu (Özada Sigorta)

Topçuoğlu Koltuk: 3-Aydınlı Ticaret: 7
Hakem: Berkan Sercan Dertli
Topçuoğlu Koltuk: Volkan Karaca, Musa Avcı, Yusuf Öden, Mehmet Özcan, Gürkan Kiraz, İsmail Topçuoğlu, Zülfü Toraman, Alptuğ Kazıcıoğlu
Antrenör: İbrahim Topçuoğlu
Aydınlı Ticaret: Volkan Ötünç, Ömer Gündostu, Cengiz Reis, Arif Hasekioğlu, Ceyhun Sarı, Mustafa Agah Şen, Hasan Hüseyin Kan, Özgür Özkan
Antrenör: İsmail Bakkal
Goller: Dk.15 Özgür Özkan, Dk.22-31-39 Cengiz Reis, Dk.40-42-50 Mustafa Agah Şen (Aydınlı Ticaret), Dk.21 Mehmet Özcan, Dk.31-49 İsmail Topçuoğlu (Topçuoğlu Koltuk)

Yaymak Makina Bosna 2 – Kılıçoğlu Otomotiv 3
Hakem: Eyüp Ensar Kurt
Yaymak Makina Bosna: Ferruh Bayram, Özcan Tanıl, Cemil Gümüş, Berat Ferik, Murat Kepez, Ferdi Aksakal, Şenol Kargün, Tuna Koçoğlu, Engin Esmer, Akan Mıhçı,
Antrenör: Suat Onar
Kılıçoğlu Otomotiv: Adem Sobacı, Hüda Cemil Kılıç, Hayati Bekar, Kazım Kamışoğlu, Yılmaz Arslan, Serkan Bilgeç, Hakan Öncü, Kadir Mestanlı, Cengiz Kuybulu
Antrenör: Erkan Turgay
Goller: Dk.9-40 Yılmaz Arslan, Dk.11 Hakan Öncü (Kılıçoğlu Otomotiv), Dk.25 Özcan Tanıl, Dk.36 Ferdi Aksakal (Yaymak Makina Bosna)

Ferizli Bellona&İzmirli Gayrimenkul: 6-Bies Cafe: 3
Hakem: Furkan Gökdemir
Ferizli Bellona&İzmirli Gayrimenkul: Fatih Bakcan, Bayram Kargün, Oğuz Sallı, Ümit Özen, Murat Demir, Erdem Zeki, Suat Ateş, Nihat Ayvacı, Gökhan Demirbilek, Ahmet Batuhan Akbaş
Antrenör: Şemsettin Ege
Bies Cafe: Şaban Öz, Mustafa Metin Sarı, Emre Kılıçaslan, Ali Şahin İşbilen, Ömer Sercan Yılmaz, Olgun Zurnacı, Emre Başlı
Antrenör: Oğuzhan Çelenk
Goller: Dk.12 Ali Şahin İşbilen, Dk.28 Mustafa Metin Sarı, Dk.49 Ömer Sercan Yılmaz (Bies Cafe), Dk.31 Suat Ateş, Dk.37-39 Gökhan Demirbilek, Dk.39 Nihat Ayvacı, Dk.47 Ahmet Batuhan Akbaş, Dk.50 Ümit Özen (Ferizli Bellona&İzmirli Gayrimenkul)

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası Fikstürü
NOT: 4 Ağustos Perşembe günü Sakarya Atatürk Stadında Konferans Ligi ön eleme müsabakası olduğundan dolayı Turnuvamızda maç oynanmayacaktır.
5 Ağustos 2022 Cuma
Saat 20.00 Ciğerci Sofuoğlu-Taraklı Kazım Ustaspor (Genç Olgunlar Kategorisi E Grubu)
Saat 21.00 Serkan Aydın Saç Ekimi-Sakarya Doğal Taş Dünyası (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 22.00 Vien Yapı&İHL Mezunları-Sakarya F.K.&Cumhur Çelik (Olgunlar A Grubu)
Saat 23.00 Batu Balık-Sakarya Bilim Koleji (Genç Olgunlar Kategorisi C Grubu)
6 Ağustos 2022 Cumartesi
Saat 20.00 Sakarya F.K.&Turab Makine-Serdivan Gold (Olgunlar B Grubu)
Saat 21.00 Kuyudibi Savaşspor&Taş Grup-Sakarya Emniyet (Genç Olgunlar D Grubu)
Saat 22.00 BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset-Cihanoğulları Tel Çit Sanayii (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 23.00 Türkoğlu Ticaret-ASKF (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
7 Ağustos 2022 Pazar
Saat 20.00 Arslan İnşaat-Dindaroğlu Group (Genç Olgunlar Kategorisi D Grubu)
Saat 21.00 Towerlift Asansör-Kocaali Abatay Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi E Grubu)
Saat 22.00 Sakarya Yarenler-Erenler Olgunlar Recep Acar 2.El Ticaret (Olgunlar B Grubu)
Saat 23.00 Gün İnşaat-Ak Belde A.Ş. (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
8 Ağustos 2022 Pazartesi
Saat 20.00 Vien Yapı&İHL Mezunları-Türkyapı&bardakpazari.com. (Olgunlar A Grubu)
Saat 21.00 Aydınlı Ticaret-Serkan Aydın Saç Ekimi (Genç Olgunlar Kategorisi A Grubu)
Saat 22.00 İstanbul Doğuş Gold-Urgancıoğlu Pamukova (Genç Olgunlar Kategorisi E Grubu)
Saat 23.00 Berk Yapı Akyazıspor-Limas Grup (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
İLK TUR SONU

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!