featured

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 27’nci Akşam Maçları

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası
27’nci Akşam Maçları

Türk Metal Sendikası: 5-Hendek Sarılar Fındık: 8
Hakem: Burak Ali Öztürk
Türk Metal Sendikası: Abdullah Levent Odabaş, Tarık Vardar, Olcay Meriç, Aydın Engin, Engin Acar, Selçuk Çolak, Cemalettin Akın, İsmail Karakullukçu, Erdoğan Çavuşlar
Antrenör: Özcan Tanıl
Hendek Sarılar Fındık: Selim Ertuğrul, Coşkun Barutçu, Erhan Turunç, Mesut Canlı, Bahadır Erol, Recep Anılmış, Hüseyin Çalman, Faruk Sarman, Mustafa Yılmaz, Özgür Canbulat
Antrenör: Ender Cevahirci
Goller: Dk.2-31 Mustafa Yılmaz, Dk.15-30-50 Bahadır Erol, Dk.24-38 Özgür Canbulat, Dk.44 Recep Anılmış (Hendek Sarılar Fındık), Dk.3 Cemalettin Akın, Dk.20-47 Olcay Meriç, Dk.47 Erdoğan Çavuşlar, Dk.52 İsmail Karakullukçu (Türk Metal Sendikası)

Limas Grup: 9-Türkoğlu Ticaret: 1
Hakem: Ömer Faruk Şahin
Limas Grup: Recep Kocacık, Metin Öztürk, İdris Kaymak, Soner Çalışkan, Erdem Baykan, Selahattin Arslan, Beyler Gökçe, Murat Tunçlar, Serkan Kunduz
Antrenör: Enis Tort
Türkoğlu Ticaret: Alper Aktaş, Oktay Kaya, Erdoğan Talay, Aydın Alkan, Yusuf Örengül, Şükrü Güneş, Salih Orta
Antrenör: Aydın Alkan
Goller: Dk.6 Serkan Kunduz, Dk.13-39-43-46 Selahattin Arslan, Dk.17-31-38 Beyler Gökçe, Dk.48 Murat Tunçlar (Limas Grup), Dk.49 Erdun Alkan (Türkoğlu Ticaret)

Ak Belde A.Ş.: 2-Berk Yapı Akyazıspor: 5
Hakem: Muhammet Kantaroğlu
Ak Belde A.Ş.: Sami Yılmaz, İrfan Genç, İsmail Gül, Serdar Gürkan, Nihat İçyüz, Mustafa Sağlam, Ömer Uluköylü, Ahmet Yiğit, Mustafa Hikmet, Hüseyin Kalyoncu
Antrenör: Ömer Uluköylü
Berk Yapı Akyazıspor: Mesut Özkan, Şükrü Kara, Osman Berk, Sadettin Dağlı, Yusuf Demirbaş, Muammer Hikmet, Hasan Sabri Yılmaz, Recai Eker, Mustafa Yavuz, Fahrettin Berk, Hasan Altuntaş
Antrenör: Celal Çevik
Goller: Dk.3 Hüseyin Kalyoncu, Dk.7 Nihat İçyüz (Ak Belde AŞ), Dk.4 Muammer Hikmet, Dk.14 Sadettin Dağlı, Dk.34-47 Fahrettin Berk, Dk.53 Recai Eker (Berk Yapı Akyazıspor)

Cordel Enerji A.Ş.: 7-İzrek A.Ş.: 10
Hakem: Muhammet Emin Arıcı
Cordel Enerji A.Ş.: Onur Uslu, Aykut Akbaş, İlter Tülüoğlu, Yahya Yakupoğlu, Osman Atalay, Mehmet Tiryaki
Antrenör: Alper Günaydın
İzrek A.Ş.: Cihan Şeybak, Serdar Pamuklar, Cemalettin Parlak, Engin Öztonga, Ümit Tale, Burak Uzuner, Serkan İrdem, Ahmet Kara, Levent Demiray
Antrenör: Mustafa Yıldırım
Goller: Dk.5-15 (Pen.)-40 Engin Öztonga, Dk.9-10-12-23 Serkan İrdem, Dk.27-35-48 Ahmet Kara (İzrek A.Ş), Dk.26-49 Yahya Yakupoğlu, Dk.29-34-50 Aykut Akbaş, Dk.31 İlter Tülüoğlu, Dk.44 Osman Atalay (Cordel Enerji A.Ş.)

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası Fikstürü
3 Ağustos 2022 Çarşamba
Saat 20.00 Özada Sigorta-Narin Simit (Genç Olgunlar Kategorisi B Grubu)
Saat 21.00 Topçuoğlu Koltuk-Aydınlı Ticaret (Genç Olgunlar Kategorisi A Grubu)
Saat 22.00 Yaymak Makine Bosna-Kılıçoğlu Otomotiv (Olgunlar Kategorisi B Grubu)
Saat 23.00 Ferizli Bellona&İzmirli Gayrimenkul-Bies Cafe (Genç Olgunlar D Grubu)
NOT: 4 Ağustos Perşembe günü Sakarya Atatürk Stadında Konferans Ligi ön eleme müsabakası olduğundan dolayı Turnuvamızda maç oynanmayacaktır.
5 Ağustos 2022 Cuma
Saat 20.00 Ciğerci Sofuoğlu-Taraklı Kazım Ustaspor (Genç Olgunlar Kategorisi E Grubu)
Saat 21.00 Serkan Aydın Saç Ekimi-Sakarya Doğal Taş Dünyası (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 22.00 Vien Yapı&İHL Mezunları-Sakarya F.K.&Cumhur Çelik (Olgunlar A Grubu)
Saat 23.00 Batu Balık-Sakarya Bilim Koleji (Genç Olgunlar Kategorisi C Grubu)
6 Ağustos 2022 Cumartesi
Saat 20.00 Sakarya F.K.&Turab Makine-Serdivan Gold (Olgunlar B Grubu)
Saat 21.00 Kuyudibi Savaşspor&Taş Grup-Sakarya Emniyet (Genç Olgunlar D Grubu)
Saat 22.00 BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset-Cihanoğulları Tel Çit Sanayii (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 23.00 Türkoğlu Ticaret-ASKF (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
7 Ağustos 2022 Pazar
Saat 20.00 Arslan İnşaat-Dindaroğlu Group (Genç Olgunlar Kategorisi D Grubu)
Saat 21.00 Towerlift Asansör-Kocaali Abatay Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi E Grubu)
Saat 22.00 Sakarya Yarenler-Erenler Olgunlar Recep Acar 2.El Ticaret (Olgunlar B Grubu)
Saat 23.00 Gün İnşaat-Ak Belde A.Ş. (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
8 Ağustos 2022 Pazartesi
Saat 20.00 Vien Yapı&İHL Mezunları-Türkyapı&bardakpazari.com. (Olgunlar A Grubu)
Saat 21.00 Aydınlı Ticaret-Serkan Aydın Saç Ekimi (Genç Olgunlar Kategorisi A Grubu)
Saat 22.00 İstanbul Doğuş Gold-Urgancıoğlu Pamukova (Genç Olgunlar Kategorisi E Grubu)
Saat 23.00 Berk Yapı Akyazıspor-Limas Grup (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
İLK TUR SONU

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!