featured

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 23’üncü Akşam Maçları

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası
23’üncü Akşam Maçları

Sakarya Murat Eğitim Kurumları: 3-Serkan Aydın Saç Ekimi: 3
Hakem: Sinan Bilgin
Sakarya Murat Eğitim Kurumları: Erkan Çorbacıoğlu, Ferhat Asan, Osman Sağır (K.Kart), Cihat Özkılıç, Batuhan Severcan
Antrenör: Efkan Akarlar
Serkan Aydın Saç Ekimi: Hakan Mercan, Ünsal Dağhan, Hasan Çatan, Servet Duman, Salim Ünlü, Engin İmamoğlu, Yasin Çatalbaş, İsmail Erdem, Nail Dağhan
Antrenör: Kazım Kamışoğlu
Goller: Dk.6-13 Erkan Çorbacıoğlu, Dk.23 Osman Sağır (Sakarya Murat Eğitim Kurumları), Dk.30 Engin İmamoğlu, Dk.31 Hasan Çatan, Dk.48 Yasin Çatalbaş (Serkan Aydın Saç Ekimi)
Kırmızı Kart: Dk.50+3 Osman Sağır (Sakarya Murat Eğitim Kurumları)

BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset: 3-Topçuoğlu Koltuk: 4
Hakem: Kerem Şenneyli
BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset: İlhan Sezgin, Turgay Koçkar, Adnan Muslu, Erhan Taşçıkar, Gökhan Aslan, Ferhat Genç, Duran Mutlu, Çetin Akpınar, İsmet Yüzücü, Özer Yavuz
Antrenör: Yücel Yayla
Topçuoğlu Koltuk: Engin Bostancı, Volkan Karaca, Musa Avcı, Yusuf Öden, Mehmet Özcan, Gürkan Kiraz, İsmail Topçuoğlu, Zülfü Toraman, Alptuğ Kazıcıoğlu
Antrenör: İbrahim Topçuoğlu
Goller: Dk.3-5 Turgay Koçkar, Dk.17 Çetin Akpınar (BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset), Dk.28-33-36 İsmail Topçuoğlu, Dk.49 Mehmet Özcan (Topçuoğlu Koltuk)

Ciğerci Sofuoğlu: 8-Urgancıoğlu Pamukova: 5
Hakem: Serhat Dönmez
Ciğerci Sofuoğlu: Serkan Keser, Hüseyin Köse, Serkan Cihan, Murat Sofuoğlu, Abdullah Şen, Hüseyin Ören, Fikret Kaba, Bahtiyar Memiş, Ömer Sadıç
Antrenör: Talha Ateş
Urgancıoğlu Pamukova: Musa Balaban, Abdurrahman Cağaltay, Fahri Budak, Samet Köse, İdris Var, Tahsin Öz, Mustafa Lafcı, Mustafa İskender Kotan, Beytullah Özmen
Antrenör: Selçuk Aral
Goller: Dk.5-44 Beytullah Özmen, Dk.10 Mustafa İskender Kotan, Dk.17-51 Tahsin Öz (Urgancıoğlu Pamukova), Dk.6-33 Bahtiyar Memiş, Dk.15-37-40-49-52 Serkan Cihan, Dk.43 Fikret Kaba (Ciğerci Sofuoğlu)

Hendek Sarılar Fındık: 7-Türk Yapı&bardakpazari.com: 4
Hakem: Hakan Can Yılmaz
Hendek Sarılar Fındık: Coşkun Barutçu, Mesut Canlı, Bahadır Erol, Yusuf Dural, Faruk Sarman, Mustafa Yılmaz, Özgür Canbulat, Recai Kandemir, Hüseyin Çalman
Antrenör: Ender Cevahirci
Türk Yapı&bardakpazari.com: Bilal Göktuna, Erkan Aşık, Fevzi Uzel, Erdoğan Yavuz, Halil Karaaslan, Mesut Yılmaz, Volkan Bakan, Ömer Dandan, Orhan Ergün, Volkan Yava, Levent Ayaz
Antrenör: Adnan Altıntaş
Goller: Dk.8 Faruk Sarman, Dk.16-50+2 Yusuf Dural, Dk.36-46 Özgür Canbulat, Dk.45 Bahadır Erol, Dk.50 Mustafa Yılmaz (Hendek Sarılar Fındık), Dk.13 Halil Karaaslan, Dk.22-48-50+3 Mesut Yılmaz (Türk Yapı& bardakpazari.com)

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası Fikstürü
29 Temmuz 2022 Cuma
Saat 20.00 Ferizli Bellona&İzmirli Gayrimenkul-Dindaroğlu Group (Genç Olgunlar D Grubu)
Saat 21.00 Sakarya F.K.&Cumhur çelik-EGAS Mühendislik (Olgunlar Kategorisi A Grubu)
Saat 22.00 Yaymak Makine Bosna-Serdivan Gold (Olgunlar Kategorisi B Grubu)
Saat 23,00 Taraklı Kazım Ustaspor-Towerlift Asansör (Genç Olgunlar Kategorisi E Grubu)
NOT: 30 Temmuz 2022 Cumartesi akşamı Sakaryaspor’un açılış maçı olduğundan dolayı Turnuvamızda müsabaka yoktur.
31 Temmuz 2022 Pazar
Saat 20.00 Kocaali Abatay Yapı-İstanbul Doğuş Gold (Genç Olgunlar Kategorisi E Grubu)
Saat 21.00 Türk Metal Sendikası-Narin Simit (Genç Olgunlar Kategorisi B Grubu)
Saat 22.00 Kılıçoğlu Otomotiv-Sakarya Yarenler (Olgunlar Kategorisi B Grubu)
Saat 23.00 Aydınlı Ticaret-Cihanoğulları Tel Çit Saniyii (Genç Olgunlar Kategorisi A Grubu)
1 Ağustos 2022 Pazartesi
Saat 20.00 BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset-Serkan Aydın Saç Ekimi (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 21.00 Murat Eğitim Kurumları-Sakarya Doğal Taş Dünyası (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 22.00 Erişyem&Vespro-Sakarya Bilim Koleji (Genç Olgunlar Kategorisi C Grubu)
Saat 23.00 Ada Eser Yapı-Başak Traktör A.Ş. (Genç Olgunlar Kategorisi B Grubu)
2 Ağustos 2022 Salı
Saat 20.00 Türk Metal Sendikası-Hendek Sarılar Fındık (Olgunlar Kategorisi A Grubu))
Saat 21.00 Limas Group-Türkoğlu Ticaret (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.00 Ak Belde A.Ş.-Berk Yapı Akyazıspor (Tecrübeli Olgular Kategorisi)
Saat 23.00 Cordel Enerji A.Ş.-İzrek A.Ş. (Genç Olgunlar Kategorisi C Grubu)
3 Ağustos 2022 Çarşamba
Saat 20.00 Özada Sigorta-Narin Simit (Genç Olgunlar Kategorisi B Grubu)
Saat 21.00 Topçuoğlu Koltuk-Aydınlı Ticaret (Genç Olgunlar Kategorisi A Grubu)
Saat 22.00 Yaymak Makine Bosna-Kılıçoğlu Otomotiv (Olgunlar Kategorisi B Grubu)
Saat 23.00 Ferizli Bellona&İzmirli Gayrimenkul-Bies Cafe (Genç Olgunlar D Grubu)

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!