featured

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 22’nci Akşam Maçları

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası
22’nci Akşam Maçları

Gün İnşaat: 11-ASKF: 2
Hakem: Muhammet Emin Arıcı
Gün İnşaat: Ender Özdemir, Ahmet Öksüz, Yavuz Öztürk, Derya Mehmet Sökmenberk, Naim Çınar, Özcan Sönmez, Metin Söyler, Nail Kurt, Cengiz Yazıcı, Yusuf Diril, Murat Çiçek
Antrenör: Naim Çınar
ASKF: Zeki Dönmez, Mehmet Sarı, Nusret Türkmen, Ali Palas, Orhan Muslu, Neşet Çakır, Hasan Zandolu, Mustafa Püskül
Antrenör: Hayri Çolakoğlu
Goller: Dk.8-18 Özcan Sönmez, Dk.9-12 Yusuf Diril, Dk.13-40-47 Cengiz Yazıcı, Dk.32-49 Nail Kurt, Dk.35-46 Naim Çınar (Gün İnşaat), Dk.21 Orhan Muslu, Dk.23-Hasan Zandolu (ASKF)

Batu Balık: 5-Cordel Enerji A.Ş.: 8
Hakem: Cem Harman
Batu Balık: Alperen Kırdemır, Sercan Demir, Fatih Baş, Halil Uysal, Fatih Karaman, Erdi Acar, Özgür Murat Çetinkaya, Yasin Kaçmaz, Sinan Duruk, Melih Türkyılmaz
Antrenör: Akın Mergül
Cordel Enerji A.Ş.: Muhammet Adıgüzel, Ömer Örçün, Kerim Ekşi, Aykut Akbaş, Mehmet Tiryaki, Osman Atalay
Antrenör: Alper Günaydın
Goller: Dk.5 Kerim Ekşi, Dk.9 Mehmet Tiryaki, Dk.23-27-30-35-50 Aykut Akbaş, Dk.42 Osman Atalay (Cordel Enerji A.Ş.), Dk.6-39 Fatih Karaman, Dk.13 Sercan Demir, Dk.31-45 Halil Uysal (Batu Balık)

Cihanoğulları Tel Çit Sanayi: 9-Sakarya Doğal Taş Dünyası: 5
Hakem: Görkem Cesur
Cihanoğulları Tel Çit Sanayi: Samet Kadrioğlu, Emre Seymen, Ramazan Dağlı, Hüseyin Şahin, Yasin Özten, Haluk Yavuz, Şenol Abanoz, Nazmi Durat, Serhat Cengiz, Cihan Yanova, Olcay Uzun
Antrenör: Emrah Akkuş
Sakarya Doğal Taş Dünyası: Ertuğrul Canım, Serkan Koşucuoğlu, Halil İbrahim Göl, Yavuz Şanlı, Ümit Yıldırım, Ahmet Şentürk, Şaban Çalışkan, Musa Volkan Keser, Ozan Ulutaş
Antrenör: Semih Şenoğul
Goller: Dk.5-37 Cihan Yanova, Dk.7-14-29-31 Olcay Uzun, Dk.15 Nazmi Durat, Dk.36 Emre Seymen, Dk.41 Serhat Cengiz (Cihanoğulları Tel Çit Sanayi), Dk.28 Ahmet Şentürk, Dk.33-34 Şaban Çalışkan, Dk.34 Emre Seymen (K.Kalesine), Dk.47 Ozan Ulutaş (Sakarya Doğal Taş Dünyası)

SBM UPS&Sun Solar: 5-Ada Eser Yapı: 9
Hakem: Oğuzhan Çalışkan
SBM UPS&Sun Solar: Erkan Akın, Ahmet Oyar, Salih Bayram, Adem Demirci, Uğur Merey, Yunus Emre Kayın, İsmail Aydın, Yıldıray Kenet, Murat Öz
Antrenör: Fevzi Uzel
Ada Eser Yapı: Hüseyin Çatan, Enis Tort, Hamza Duman, Eyüp Berk, Haluk Yılmaz, Serkan Şişman, Serkan Gümüşel, Mehmet Öztürk, Semih Alankaya
Antrenör: Serkan Gümüşel
Goller: Dk.5-34 Eyüp Berk, Dk.6-8 Hamza Duman, Dk.7 Serkan Gümüşel, Dk.14-43 Serkan Şişman, Dk.49 Enis Tort, Dk.50 Haluk Yılmaz (Ada Eser Yapı), Dk.15-28 (Pen.)-38-46 Yunus Emre Kayın, Dk.21 Yıldıray Kenet (SBM UPS&Sun Solar)

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası Fikstürü
28 Temmuz 2022 Perşembe
Saat 20.00 Murat Eğitim Kurumları-Serkan Aydın Saç Ekimi (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 21.00 BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset-Topçuoğlu Koltuk (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 22.00 Ciğerci Sofuoğlu-Urgancıoğlu Pamukova (Genç Olgunlar Kategorisi E Grubu)
Saat 23.00 Hendek Sarılar Fındık-Türkyapı&bardakpazari.com. (Olgunlar Kategorisi A Grubu)
29 Temmuz 2022 Cuma
Saat 20.00 Ferizli Bellona&İzmirli Gayrimenkul-Dindaroğlu Group (Genç Olgunlar D Grubu)
Saat 21.00 Sakarya F.K.&Cumhur çelik-EGAS Mühendislik (Olgunlar Kategorisi A Grubu)
Saat 22.00 Yaymak Makine Bosna-Serdivan Gold (Olgunlar Kategorisi B Grubu)
Saat 23,00 Taraklı Kazım Ustaspor-Towerlift Asansör (Genç Olgunlar Kategorisi E Grubu)
NOT: 30 Temmuz 2022 Cumartesi akşamı Sakaryaspor’un açılış maçı olduğundan dolayı Turnuvamızda müsabaka yoktur.
31 Temmuz 2022 Pazar
Saat 20.00 Kocaali Abatay Yapı-İstanbul Doğuş Gold (Genç Olgunlar Kategorisi E Grubu)
Saat 21.00 Türk Metal Sendikası-Narin Simit (Genç Olgunlar Kategorisi B Grubu)
Saat 22.00 Kılıçoğlu Otomotiv-Sakarya Yarenler (Olgunlar Kategorisi B Grubu)
Saat 23.00 Aydınlı Ticaret-Cihanoğulları Tel Çit Saniyii (Genç Olgunlar Kategorisi A Grubu)
1 Ağustos 2022 Pazartesi
Saat 20.00 BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset-Serkan Aydın Saç Ekimi (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 21.00 Murat Eğitim Kurumları-Sakarya Doğal Taş Dünyası (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 22.00 Erişyem&Vespro-Sakarya Bilim Koleji (Genç Olgunlar Kategorisi C Grubu)
Saat 23.00 Ada Eser Yapı-Başak Traktör A.Ş. (Genç Olgunlar Kategorisi B Grubu)

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!