featured

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 21’inci Akşam Maçları

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası
21’inci Akşam Maçları

Bies Cafe: 2-Kuyudibisavaşspor Taş Grup: 13
Hakem: Furkan Kocayıldız
Bies Cafe: Şaban Öz, Mustafa Metin Sarı, Onur Dikmen, Sercan Damar, Giray Cihangir Zorba, Olgun Zurnacı, Emre Başlı
Antrenör: Oğuzhan Çelenk
Kuyudibisavaşspor Taş Grup: Selçuk Bektaş, Enes Buruşoğlu, Kemal Yazıcı, Atilla Güngör, Hakim Karakaya, Enes Ayvacı, Tuncay Uyar, Berat Çömlekçioğlu, Özgür Sürekçi
Antrenör: Yıldırım Çelik
Goller: Dk.3 Onur Dikmen, Dk.48 Sercan Damar (Bies Cafe), Dk.8-31-32-33-37 Enes Buruşoğlu, Dk.10-38 Enes Ayvacı, Dk.15 Tuncay Uyar, Dk.25 Özgür Sürekçi, Dk.33-49 Berat Çömlekçioğlu, Dk.36 Selçuk Bektaş, Dk.40 Hakim Karakaya (Kuyudibisavaşspor Taş Grup)

Türk Metal Sendikası: 4-Egas Mühendislik: 7
Hakem: Ömer Faruk Şahin
Türk Metal Sendikası: Tarık Vardar, Ayhan Coşkun, Ayhan Aldemir, Olcay Meriç, Aydın Engin, Engin Acar, Selçuk Çolak, Cemalettin Akın, İsmail Karakullukçu, Erdoğan Çavuşlar
Antrenör: Özcan Tanıl
Egas Mühendislik: Hakan Aydın, Ali İhsan İskender, Salim Demir, Muhammet İskender, Deniz Yılmaz, Erkan Durgut, Ersin Türker, Şerafettin Beyaz
Antrenör: Oğuz Bayramoğlu
Goller: Dk.6-21-22-36-38 Ersin Türker, Dk.19 Ali İhsan İskender, Dk.43 Deniz Yılmaz (Egas Mühendislik), Dk.27-28-46 Selçuk Çolak, Dk.44 Ayhan Aldemir (Türk Metal Sendikası)

Bayrak Ağaç A.Ş.: 2-Sakarya Bil Koleji: 2
Hakem: Hakan Adlı
Bayrak Ağaç Anonim Şirketi: Erkan Aydoğan, Adnan Işık, Erhan Atmaca, Hasan Ali Özdemir, Etem Dermanoğlu, Menderes Işık, Onur Ada
Antrenör: Adnan Işık
Sakarya Bil Koleji: Sabri Kuvancı, Serhat Karakayalar, İshak Topçu, Oğuzhan Altınkaya, Serkan Akyol, Aydın Taşkın, Murat Tiryaki, Önder Tiryaki
Antrenör: Seyhun Sarı
Goller: Dk.11 Oğuzhan Altınkaya, Dk.34 İshak Topçu (Sakarya Bil Koleji), Dk.33 Erhan Atmaca, Dk.46 Onur Ada (Bayrak Ağaç Anonim Şirketi)

Sakarya Emniyet: 5-Arslan İnşaat: 9
Hakem: Zeki Erdem Şen
Sakarya Emniyet: İdris Tekin, Yunus Aygün, Tuncay Güler, Yusuf Serhan Şenkal, Ergin Say, Ercan Yaman
Antrenör: Erdal Kökçek
Arslan İnşaat: Burhan Varol, Onur Püskül, Serdar Hamarat, Serdar Ergelen, Selçuk Yıldız, M.Mert Marangoz, Orhan Çakır
Antrenör: Cafer Erdoğan
Goller: Dk.4-24-43 Onur Püskül, Dk.6-35-36 Selçuk Yıldız, Dk.16 Serdar Ergelen, Dk.40 M.Mert Marangoz, Dk.50 (K.Kalesine) Ercan Yaman (Arslan İnşaat), Dk.9-30 Ergin Say, Dk.15 Yunus Aygün, Dk.18 Yusuf Serhan Şenkal, Dk.39 Ercan Yaman (Sakarya Emniyet)

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası Fikstürü
27 Temmuz 2022 Çarşamba
Saat 20.00 Gün İnşaat-ASKF (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.00 Batu Balık-Cordel Enerji A.Ş. (Genç Olgunlar Kategorisi C Grubu)
Saat 22.00 Cihanoğulları Tel Çit Sanayii-Sakarya Doğal Taş Dünyası (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 23.00 SBM UPS Sun Solar-Ada Eser Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi B Grubu)
28 Temmuz 2022 Perşembe
Saat 20.00 Murat Eğitim Kurumları-Serkan Aydın Saç Ekimi (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 21.00 BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset-Topçuoğlu Koltuk (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 22.00 Ciğerci Sofuoğlu-Urgancıoğlu Pamukova (Genç Olgunlar Kategorisi E Grubu)
Saat 23.00 Hendek Sarılar Fındık-Türkyapı&bardakpazari.com. (Olgunlar Kategorisi A Grubu)
29 Temmuz 2022 Cuma
Saat 20.00 Ferizli Bellona&İzmirli Gayrimenkul-Dindaroğlu Group (Genç Olgunlar D Grubu)
Saat 21.00 Sakarya F.K.&Cumhur çelik-EGAS Mühendislik (Olgunlar Kategorisi A Grubu)
Saat 22.00 Yaymak Makine Bosna-Serdivan Gold (Olgunlar Kategorisi B Grubu)
Saat 23,00 Taraklı Kazım Ustaspor-Towerlift Asansör (Genç Olgunlar Kategorisi E Grubu)

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!