featured

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 18’inci Akşam Maçları

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası
18’inci Akşam Maçları

Urgancıoğlu Pamukova: 6-Towerlift Asansör: 4
Hakem: Murat Bay
Urgancıoğlu Pamukova: Musa Balaban, Abdurrahman Çağaltay, Fahri Budak, Samet Köse, Tahsin Öz, Beytullah Özmen, Mustafa Lafcı, Mustafa İskender Kotan
Antrenör: Selçuk Aral
Towerlift Asansör: Erdal Şakar, Kurban Öntürk, Adil Onur Dönmez, Ömer Ediş, Mesut Aka, Birkan Komonovalı, Serkan Şakar
Antrenör: Serkan Şakar
Goller: Dk.3 Beytullah Özmen, Dk.4-10 Mustafa İskender Kotan, Dk.15-50 Fahri Budak, Dk.41 Tahsin Öz (Urgancıoğlu Pamukova), Dk.16 Ömer Ediş, Dk.18 Mesut Aka, Dk.29-30 Birkan Komonovalı (Towerlift Asansör)

ASKF: 4-Berk Yapı Akyazıspor: 11
Hakem: Berat İnekçioğlu
ASKF: Zeki Dönmez, Mehmet Sarı, Nusret Türkmen, Ali Palas, Orhan Muslu, Niyazi Aka, Hasan Zandolu, Mustafa Püskül
Antrenör: Hayri Çolakoğlu
Berk Yapı Akyazıspor: Mesut Özkan, Adnan Öztürk, Şükrü Kara, Osman Berk, Sadettin Dağlı, Yusuf Demirbaş, Muammer Hikmet, Hasan Sabri Yılmaz, Recai Eker, Fahrettin Berk
Antrenör: Celal Çevik
Goller: Dk.3-8 Muammer Hikmet, Dk.12-15-17 Sadettin Dağlı, Dk.22-26-40 Fahrettin Berk, Dk.39-41 Yusuf Demirbaş, Dk.45 Recai Eker (Berk Yapı Akyazıspor)
Dk.27 Ali Palas, Dk.30-46 Nusret Türkmen, Dk.48 Hasan Zandolu (ASKF)

Dindaroğlu Group: 3-Kuyudibisavaşspor Taş Grup: 7
Hakem: Muhammet Emin Arıcı
Dindaroğlu Group: Erman Hasekioğlu, Seydi Ahmet Karagöz, Fadıl Güve, Emrah Kahya, Ferdi İyem, Soner İyem, Sedat Bezci, Yasin Şimşek, Erdem Koç, Hakan Nalbant
Antrenör: Emin Dindaroğlu
Kuyudibisavaşspor Taş Grup: Emre Bodur, Kemal Yazıcı, Atilla Güngör, Hakim Karakaya, Enes Ayvacı, Tuncay Uyar, Berat Çömlekçioğlu, Kerem Eren
Antrenör: Yıldırım Çelik
Goller: Dk.8-35 Enes Ayvacı, Dk.18-25 Tuncay Uyar, Dk.19 Kerem Eren, Dk.29-47 Berat Çömlekçioğlu (Kuyudibisavaşspor Taş Grup), Dk.32-50 Yasin Şimşek, Dk.38 Soner İyem (Dindaroğlu Group)

Sakarya Bil Koleji: 7-Cordel Enerji A.Ş.: 2
Hakem: Serhat Dönmez
Sakarya Bil Koleji: Emre Arslan, Serhat Karakayalar, İshak Topçu, Oğuzhan Altınkaya, Serkan Akyol, İbrahim Yılmaz, Aydın Taşkın, Murat Tiryaki
Antrenör: Seyhun Sarı
Cordel Enerji A.Ş.: Muhammet Adıgüzel, Kerim Ekşi, Onur Uslu, Aykut Akbaş, İlter Tülüoğlu, Yahya Yakupoğlu, Hakan Yılmaz, Osman Atalay
Antrenör: Alper Günaydin
Goller: Dk.7-24 Aydın Taşkın, Dk.17-44-50 İshak Topçu, Dk.29 İbrahim Yılmaz, Dk.42 Murat Tiryaki (Sakarya Bil Koleji), Dk.15 Hakan Yılmaz, Dk.33 İlter Tülüoğlu (Cordel Enerji A.Ş.)

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası Fikstürü
24 Temmuz 2022 Pazar
Saat 20.00 Cihanoğulları Tel Çit Sanayi-Topçuoğlu Koltuk (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 21.00 Sakarya Yarenler-Serdivan Gold (Olgunlar Kategorisi B Grubu)
Saat 22.00 SBM.UPS. Sun Solar-Türk Metal Sendikası (Genç Olgunlar B Grubu)
Saat 23.00 Sakarya F.K.&Cumhur Çelik-Hendek Sarılar Fındık (Olgunlar Kategorisi A Grubu)
25 Temmuz 2022 Pazartesi
Saat 20.00 Başak Traktör-Özada Sigorta (Genç Olgunlar Kategorisi B Grubu)
Saat 21.00 Erenler Olgunlar Recep Acar 2.El Tic.-Sakarya F.K.&Turab Makine (Olgunlar B Grb.)
Saat 22.00 Aydınlı Ticaret-Murat Eğitim Kurumları (Genç Olgunlar Kategorisi A Grubu)
Saat 23.00 İzrek A.Ş.-Erişyem&Vespro (Genç Olgunlar Kategorisi C Grubu)
26 Temmuz 2022 Salı
Saat 20.00 Bies cafe-Kuyudibi Savaşspor&Taş Grup (Genç Olgunlar Kategorisi D Grubu)
Saat 21.00 Türk Metal Sendikası-EGAS Mühendislik (Olgunlar Kategorisi A Grubu)
Saat 22.00 Bayrak Ağaç A.Ş.-Sakarya Bilim Koleji (Genç Olgunlar Kategorisi C Grubu)
Saat 23.00 Sakarya Emniyet-Arslan İnşaat (Genç Olgunlar Kategorisi D Grubu)
27 Temmuz 2022 Çarşamba
Saat 20.00 Gün İnşaat-ASKF (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.00 Batu Balık-Cordel Enerji A.Ş. (Genç Olgunlar Kategorisi C Grubu)
Saat 22.00 Cihanoğulları Tel Çit Sanayii-Sakarya Doğal Taş Dünyası (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 23.00 SBM UPS Sun Solar-Ada Eser Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi B Grubu)
28 Temmuz 2022 Perşembe
Saat 20.00 Murat Eğitim Kurumları-Serkan Aydın Saç Ekimi (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 21.00 BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset-Topçuoğlu Koltuk (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 22.00 Ciğerci Sofuoğlu-Urgancıoğlu Pamukova (Genç Olgunlar Kategorisi E Grubu)
Saat 23.00 Hendek Sarılar Fındık-Türkyapı&bardakpazari.com. (Olgunlar Kategorisi A Grubu)
29 Temmuz 2022 Cuma
Saat 20.00 Ferizli Bellona&İzmirli Gayrimenkul-Dindaroğlu Group (Genç Olgunlar D Grubu)
Saat 21.00 Sakarya F.K.&Cumhur çelik-EGAS Mühendislik (Olgunlar Kategorisi A Grubu)
Saat 22.00 Yaymak Makine Bosna-Serdivan Gold (Olgunlar Kategorisi B Grubu)
Saat 23,00 Taraklı Kazım Ustaspor-Towerlift Asansör (Genç Olgunlar Kategorisi E Grubu)
30 Temmuz 2022 Cumartesi
Saat 20.00 Kocaali Abatay Yapı-İstanbul Doğuş Gold (Genç Olgunlar Kategorisi E Grubu)
Saat 21.00 Türk Metal Sendikası-Narin Simit (Genç Olgunlar Kategorisi B Grubu)
Saat 22.00 Kılıçoğlu Otomotiv-Sakarya Yarenler (Olgunlar Kategorisi B Grubu)
Saat 23.00 Aydınlı Ticaret-Cihanoğulları Tel Çit Saniyii (Genç Olgunlar Kategorisi A Grubu)
31 Temmuz 2022 Pazar
Saat 20.00 BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset-Serkan Aydın Saç Ekimi (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 21.00 Murat Eğitim Kurumları-Sakarya Doğal Taş Dünyası (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 22.00 Erişyem&Vespro-Sakarya Bilim Koleji (Genç Olgunlar Kategorisi C Grubu)
Saat 23.00 Ada Eser Yapı-Başak Traktör A.Ş. (Genç Olgunlar Kategorisi B Grubu)

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!