featured

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 17’nci Akşam Maçları

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası
17’nci Akşam Maçları

Erenler Olgunlar Recep Acar 2. El Tic.: 2-Kılıçoğlu Otomotiv: 7
Hakem: Berkan Sercan Dertli
Erenler Olgunlar Recep Acar 2. El Ticaret: Mustafa Arslan, Cumhur Öcal, Engin Uğurkan, Murat Eren, Erdem Uğurkan, Davut Arslan, Ersoy Yıldırım, Tamer Ekmekçi, Hüseyin Deniz, Engin Akyıldız,
Antrenör: Muharrem Süel
Kılıçoğlu Otomotiv: Adem Sobacı, Hüda Cemil Kılıç, Hayati Bekar, Kazım Kamışoğlu, Yılmaz Arslan, Serkan Bilgeç, Hakan Öncü, Cengiz Kuybulu
Antrenör: Erkan Turgay
Goller: Dk.8-48 Hakan Öncü, Dk.9-18 Yılmaz Arslan, Dk.20 Serkan Bilgeç, Dk.32 Hayati Bekar, Dk.42 Hüda Cemil Kılıç (Kılıçoğlu Otomotiv), Dk.31 Hüseyin Deniz, Dk.37 Davut Arslan (Erenler Olgunlar Recep Acar 2. El Tic.)

Narin Simit: 6-Ada Eser Yapı: 2
Hakem: Bedirhan Gökdemir
Narin Simit: Coşkun Yılmaz, Emre Güllep, Erhan Şimşek, Emrah Başak, Emrah Narin, Burak Baş, Burak Sarıca, İrfan Can, Serdar Uysal, Erkan Uzunboy, Erkan Sevil
Antrenör: Berkan Köroğlu
Ada Eser Yapı: Hüseyin Çatan, Enis Tort, Hamza Duman, Eyüp Berk, Haluk Yılmaz, Serkan Gümüşel, Mehmet Öztürk, Serkan Şişman, Semih Alankaya
Antrenör: Serkan Gümüşel
Goller: Dk.8 Eyüp Berk, Dk.50 Serkan Şişman (Ada Eser Yapı), Dk.19 İrfan Can, Dk.24 Burak Baş, Dk.25 Burak Sarıca, Dk.28 Erhan Şimşek, Dk.34-38 Erkan Uzunboy (Narin Simit)

Limas Grup: 5-Ak Belde A.Ş.: 0
Hakem: Furkan Köknar
Limas Grup: Recep Kocacık, Metin Öztürk, İdris Kaymak, Soner Çalışkan, Erdem Baykan, Selahattin Arslan, Beyler Gökçe, Murat Tunçlar, Serkan Kunduz
Antrenör: Enis Tort
Ak Belde AŞ.: Sami Yılmaz, Hüseyin Fırat, İrfan Genç, İsmail Gül, Serdar Gürkan, Nihat İçyüz, Mustafa Sağlam, Ömer Uluköylü, Ahmet Yiğit, Mustafa Hikmet, Hüseyin Kalyoncu
Antrenör: Ömer Uluköylü
Goller: Dk.16 Serkan Kunduz, Dk.32 Beyler Gökçe, Dk.38-41 Selahattin Arslan, Dk.43 Murat Tunçlar (Limas Grup)

BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset: 5-Sakarya Murat Eğitim Kurumları: 4
Hakem: Furkan Gökdemir
BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset: İlhan Sezgin, Turgay Koçkar, Erhan Taşçıkar, Gökhan Aslan, Ferhat Genç, Duran Mutlu, Çetin Akpınar
Antrenör: Yücel Yayla
Sakarya Murat Eğitim Kurumları: Muharrem Dardağan, Batuhan Severcan, Ferhat Asan, Ali Durak, Gökhan Çelikaslan, Osman Sağır, Cihat Özkılıç, Kadir Yıldırım, Erkan Çorbacıoğlu
Antrenör: Efkan Akarlar
Goller: Dk.5 Osman Sağır, Dk.14 Ferhat Asan, Dk.17 Gökhan Çelikaslan, Dk.38 Cihat Özkılıç (Sakarya Murat Eğitim Kurumları), Dk.15-16 Erhan Taşçıkar, Dk.37-44 Çetin Akpınar, Dk.47 Ferhat Genç (BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset)

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası Fikstürü
23 Temmuz 2022 Cumartesi
Saat 20.00 Tower Lift Asansör-Urgancıoğlu Pamukova (Genç Olgunlar E Grubu)
Saat 21.00 Berk Yapı Akyazıspor-ASKF (Tecrübeli Olgunlar kategorisi)
Saat 22.00 Kuyudibi Savaşspor&Taş Grup-Dindaroğlu Group (Genç Olgunlar D Grubu)
Saat 23.00 Cordel Enerji A.Ş.-Sakarya Bilim Koleji (Genç Olgunlar Kategorisi C Grubu)
24 Temmuz 2022 Pazar
Saat 20.00 Cihanoğulları Tel Çit Sanayi-Topçuoğlu Koltuk (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 21.00 Sakarya Yarenler-Serdivan Gold (Olgunlar Kategorisi B Grubu)
Saat 22.00 SBM.UPS. Sun Solar-Türk Metal Sendikası (Genç Olgunlar B Grubu)
Saat 23.00 Sakarya F.K.&Cumhur Çelik-Hendek Sarılar Fındık (Olgunlar Kategorisi A Grubu)
25 Temmuz 2022 Pazartesi
Saat 20.00 Başak Traktör-Özada Sigorta (Genç Olgunlar Kategorisi B Grubu)
Saat 21.00 Erenler Olgunlar Recep Acar 2.El Tic.-Sakarya F.K.&Turab Makine (Olgunlar B Grb.)
Saat 22.00 Aydınlı Ticaret-Murat Eğitim Kurumları (Genç Olgunlar Kategorisi A Grubu)
Saat 23.00 İzrek A.Ş.-Erişyem&Vespro (Genç Olgunlar Kategorisi C Grubu)
26 Temmuz 2022 Salı
Saat 20.00 Bies cafe-Kuyudibi Savaşspor&Taş Grup (Genç Olgunlar Kategorisi D Grubu)
Saat 21.00 Türk Metal Sendikası-EGAS Mühendislik (Olgunlar Kategorisi A Grubu)
Saat 22.00 Bayrak Ağaç A.Ş.-Sakarya Bilim Koleji (Genç Olgunlar Kategorisi C Grubu)
Saat 23.00 Sakarya Emniyet-Arslan İnşaat (Genç Olgunlar Kategorisi D Grubu)
27 Temmuz 2022 Çarşamba
Saat 20.00 Gün İnşaat-ASKF (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.00 Batu Balık-Cordel Enerji A.Ş. (Genç Olgunlar Kategorisi C Grubu)
Saat 22.00 Cihanoğulları Tel Çit Sanayii-Sakarya Doğal Taş Dünyası (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 23.00 SBM UPS Sun Solar-Ada Eser Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi B Grubu)
28 Temmuz 2022 Perşembe
Saat 20.00 Murat Eğitim Kurumları-Serkan Aydın Saç Ekimi (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 21.00 BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset-Topçuoğlu Koltuk (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 22.00 Ciğerci Sofuoğlu-Urgancıoğlu Pamukova (Genç Olgunlar Kategorisi E Grubu)
Saat 23.00 Hendek Sarılar Fındık-Türkyapı&bardakpazari.com. (Olgunlar Kategorisi A Grubu)
29 Temmuz 2022 Cuma
Saat 20.00 Ferizli Bellona&İzmirli Gayrimenkul-Dindaroğlu Group (Genç Olgunlar D Grubu)
Saat 21.00 Sakarya F.K.&Cumhur çelik-EGAS Mühendislik (Olgunlar Kategorisi A Grubu)
Saat 22.00 Yaymak Makine Bosna-Serdivan Gold (Olgunlar Kategorisi B Grubu)
Saat 23,00 Taraklı Kazım Ustaspor-Towerlift Asansör (Genç Olgunlar Kategorisi E Grubu)
30 Temmuz 2022 Cumartesi
Saat 20.00 Kocaali Abatay Yapı-İstanbul Doğuş Gold (Genç Olgunlar Kategorisi E Grubu)
Saat 21.00 Türk Metal Sendikası-Narin Simit (Genç Olgunlar Kategorisi B Grubu)
Saat 22.00 Kılıçoğlu Otomotiv-Sakarya Yarenler (Olgunlar Kategorisi B Grubu)
Saat 23.00 Aydınlı Ticaret-Cihanoğulları Tel Çit Saniyii (Genç Olgunlar Kategorisi A Grubu)
31 Temmuz 2022 Pazar
Saat 20.00 BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset-Serkan Aydın Saç Ekimi (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 21.00 Murat Eğitim Kurumları-Sakarya Doğal Taş Dünyası (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 22.00 Erişyem&Vespro-Sakarya Bilim Koleji (Genç Olgunlar Kategorisi C Grubu)
Saat 23.00 Ada Eser Yapı-Başak Traktör A.Ş. (Genç Olgunlar Kategorisi B Grubu)

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!