Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 16’ncı Akşam Maçları

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası
16’ncı Akşam Maçları

Sakarya Emniyet: 3-Bies Cafe: 6
Hakem: Önder Demir
Sakarya Emniyet: Yunus Aygün, Tuncay Güler, Yusuf Serhan Şenkal, Cevdet Demirbaş, Mahmut Kumbaşlı, Ergin Say, Yüksel Hira, İdris Tekin, Ercan Yaman
Antrenör: Erdal Kökçek
Bies Cafe: Şaban Öz, Mustafa Metin Sarı, Onur Dikmen, Emre Kılıçaslan, Giray Cihangir Zorba, Ali Şahin İşbilen, Ömer Sercan Yılmaz, Olgun Zurnacı, Emre Başlı
Antrenör: Oğuzhan Çelenk
Goller: Dk.11-44 Yunus Aygün, Dk.48 Tuncay Güler (Sakarya Emniyet), Dk.16-42 Ömer Sercan Yılmaz, Dk.22 Emre Kılıçaslan, Dk.29-49 Ali Şahin İşbilen, Dk. 40 Olgun Zurnacı (Bies Cafe)

Vien Yapı&İHL Mezunları: 6-Egas Mühendislik: 6
Hakem: Mert Elbahadır
Vien Yapı&İHL Mezunları: Fatih Yılmaz, Cafer Canbaz, Selim Topçu, Turgay Porsuk, Hakan Alkan, Metin Öztürk, Celil Güner, Özkan Kar, Muhammet Candan, Sadık Adatepe
Antrenör: Muhittin Çelik
Egas Mühendislik: Hakan Aydın, Ali İhsan İskender, Salim Demir, Ali Küçük, Muhammet İskender, Deniz Yılmaz, Ersin Türker, Şerafettin Beyaz
Antrenör: Oğuz Bayramoğlu
Goller: Dk.10-52 Hakan Alkan, Dk.21 Turgay Porsuk, Dk.38-49-53 Metin Öztürk (Vien Yapı&İHL Mezunları), Dk.12 Deniz Yılmaz, Dk.24-28-31-51 Ersin Türker, Dk.34 Şerafettin Beyaz (Egas Mühendislik)

Kocaali Abatay Yapı: 6-Taraklı Kazım Ustaspor: 8
Hakem: Zeki Erdem Şen
Kocaali Abatay Yapı: Dağhan Aslan, Yasin Emecan, Barış Turgut, Yavuz Çangır, Aytaç Lütfü Ayhan, Yakup Yılmaz
Antrenör: Yasin Macuncu
Taraklı Kazım Ustaspor: Cavit Akbal, Atıf Özen, Turgay Özen, Hakan Özen, Engin Dönmez, Yavuz Özkul, İbrahim Coşkun Demirarslan, Osman Yasir Pektaş
Antrenör: Barış Dönmez
Goller: Dk.10-50 Barış Turgut, Dk.11 Yasin Emecan, Dk.23-33-34 Aytaç Lütfü Ayhan (Kocaali Abatay Yapı), Dk.20-48 Turgay Özen, Dk.26-38 Osman Yasir Pektaş, Dk.33-41 İbrahim Coşkun Demirarslan, Dk.37 Engin Dönmez, Dk.47 Hakan Özen (Taraklı Kazım Ustaspor)

Bayrak Ağaç Anonim Şirketi: 9-Erişyem&Vespro: 2
Hakem: Alper İnanır
Bayrak Ağaç Anonim Şirketi: Erkan Aydoğan, Adnan Işık, İbrahim Köleoğlu, Erhan Atmaca, Hasan Ali Özdemir, Etem Dermanoğlu, Faruk Erden, Menderes Işık, Özkan Kocaman, Onur Ada
Antrenör: Adnan Işık
Erişyem&Vespro: Ogün Akar, Öztürk Kılınç, Sinan Açar, Emrah Kalın, Fatih Göklüoğlu, Cemil Gökçeoğlu, Ergün Akdağ, Sercan Yılmaz, Selman Korkmaz, Emre Önür
Antrenör: Abdullah Kara
Goller: Dk.12-36 Hasan Ali Özdemir, Dk.23-28 Adnan Işık, Dk.33 Erhan Atmaca, Dk.35 Etem Dermanoğlu, Dk.45-51 Özkan Kocaman, Dk.48 Faruk Erden (Bayrak Ağaç Anonim Şirketi), Dk.16 Selman Korkmaz, Dk.22 Cemil Gökçeoğlu (Erişyem & Vespro)

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası Fikstürü
22 Temmuz 2022 Cuma
Saat 20.00 Erenler Olgunlar Recep Acar 2. El Tic.-Kılıçoğlu Otomotiv (Olgunlar B Grubu)
Saat 21.00 Ada Eser Yapı-Narin Simit (Genç Olgunlar Kategorisi B Grubu)
Saat 22.00 Limas Grup-AK-Belde A.Ş. (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.00 BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset-Sakarya Murat Eğitim Kurumları (Gençler A Grubu)
23 Temmuz 2022 Cumartesi
Saat 20.00 Tower Lift Asansör-Urgancıoğlu Pamukova (Genç Olgunlar E Grubu)
Saat 21.00 Berk Yapı Akyazıspor-ASKF (Tecrübeli Olgunlar kategorisi)
Saat 22.00 Kuyudibi Savaşspor&Taş Grup-Dindaroğlu Group (Genç Olgunlar D Grubu)
Saat 23.00 Cordel Enerji A.Ş.-Sakarya Bilim Koleji (Genç Olgunlar Kategorisi C Grubu)
24 Temmuz 2022 Pazar
Saat 20.00 Cihanoğulları Tel Çit Sanayi-Topçuoğlu Koltuk (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 21.00 Sakarya Yarenler-Serdivan Gold (Olgunlar Kategorisi B Grubu)
Saat 22.00 SBM.UPS. Sun Solar-Türk Metal Sendikası (Genç Olgunlar B Grubu)
Saat 23.00 Sakarya F.K.&Cumhur Çelik-Hendek Sarılar Fındık (Olgunlar Kategorisi A Grubu)

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!