featured

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 15’inci Akşam Maçları

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası
15’inci Akşam Maçları

Yaymak Makina Bosna: 4-Sakarya F.K.&Turab Makine: 1
Hakem: Murat Bay
Yaymak Makina Bosna: Ferruh Bayram, Özcan Tanıl, Cemil Gümüş, Berat Ferik, Murat Kepez, Şenol Kargün, Tuna Koçoğlu, Akan Mıhçı,
Antrenör: Suat Onar
Sakarya Futbol Kulübü&Turab Makine: Adem Çolak, Fatih Pırıldar, Serkan Aytaç, Serkan Karagöz, Aydın Özmert, Seçkin Dereli, Hakan Sezvan, Çetin Serter, Zekeriya Akkuş, Nadir Kurt, Sezgin Cumhur
Antrenör: Birol Yavuz
Goller: Dk.1 Çetin Serter (Sakarya F.K.&Turab Makine), Dk.16-17 Tuna Koçoğlu, Dk.26 Murat Kepez, Dk.50 Cemil Gümüş (Yaymak Makina Bosna)

Serkan Aydın Saç Ekimi: 4-Topçuoğlu Koltuk: 7
Hakem: Muhammet Emin Çelik
Serkan Aydın Saç Ekimi: Hakan Mercan, Muhammed Erman, Kadir Öztürk, Ünsal Dağhan, Hasan Çatan, Adem Emir, Servet Duman, Engin İmamoğlu, Yasin Çatalbaş, İsmail Erdem, Nail Dağhan
Antrenör: Kazım Kamışoglu
Topçuoğlu Koltuk: Zülfü Toraman, Engin Bostancı, Hayri Vatansever, Volkan Karaca, İsmail Yersüren, Musa Avcı, Yusuf Öden, Mehmet Özcan, Gürkan Kiraz, İsmail Topçuoğlu, Hilmi Kısa
Antrenör: İbrahim Topçuoğlu
Goller: Dk.12-21-50 İsmail Topçuoğlu, Dk.13-51 Mehmet Özcan, Dk.15-44 Yusuf Öden (Topçuoğlu Koltuk), Dk.20-30 İsmail Erdem, Dk.43 Servet Duman, Dk.45 Engin İmamoğlu (Serkan Aydın Saç Ekimi)

Gün İnşaat: 12-Türkoğlu Ticaret: 4
Hakem: Yücel Demir
Gün İnşaat: Ender Özdemir, Ali Alyüz, Ahmet Öksüz, Yavuz Öztürk, Çetin Tunçat, Derya Mehmet Sökmenberk, Özcan Sönmez, Metin Söyler, Nail Kurt, Cengiz Yazıcı, Vedat Tapan, Yusuf Diril
Antrenör: Naim Çinar
Türkoğlu Ticaret: Alper Aktaş, Oktay Kaya, Erdun Alkan, Erdoğan Talay, Asım Dorak, Aydın Alkan, Hüseyin Subaşı, Yusuf Örengül, Nevzat Özbay, Şükrü Güneş, Salih Orta
Antrenör: Aydın Alkan
Goller: Dk.1-50 Yusuf Diril, Dk.6-12 Vedat Tapan, Dk.8-18-50 Derya Mehmet Sökmenberk, Dk.23-29 Cengiz Yazıcı, Dk.24-37 Metin Söyler, Dk.31 Özcan Sönmez (Gün İnşaat), Dk.17 Erdun Alkan, Dk.42 Aydın Alkan, Dk.44 Erdoğan Talay, Dk.47 Nevzat Özbay (Türkoğlu Ticaret)

Başak Traktör A.Ş.: 4-SBM UPS&Sun Solar: 10
Hakem: Süleyman Hilmi Metin
Başak Traktör Anonim Şirketi: Kenan Işık, İsmail Karaman, Özkan Dirmenci, Osman Serdaroğlu, Fatih Baykal, Taner Tosun, Yılmaz Mehmetağaoğlu, Fahri Kahveci
Antrenör: Engin Mercan
SBM UPS&Sun Solar: Erkan Akın, Abdullah İleli, Ahmet Oyar, Salih Bayram (K.Kart), Metin Aydınlı, Adem Demirci, Uğur Merey, Yunus Emre Kayın, İsmail Aydın Antrenör: Fevzi Uzel
Goller: Dk.19-20-21 Özkan Dirmenci, Dk.24 İsmail Karaman (Başak Traktör A.Ş.), Dk.2-23-30-43-44-47 Yunus Emre Kayın, Dk.10 Uğur Merey, Dk.15 Salih Bayram, Dk.46 Metin Aydınlı, Dk.50 Adem Demirci (SBM UPS&Sun Solar)
Kırmızı Kart: Dk.36 Salih Bayram (SBM UPS&Sun Solar)

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası Fikstürü
21 Temmuz 2022 Perşembe
Saat 20.00 Sakarya Emniyet-BİES Cafe (Genç Olgunlar Kategorisi D Grubu)
Saat 21.00 Vien Yapı&İHL Mezunları-EGAS Mühendislik (Olgunlar Kategorisi A Grubu)
Saat 22.00 Kocaali Abatay Yapı-Taraklı Kazım Usta (Genç Olgunlar Kategorisi E Grubu)
Saat 23.00 Bayrak Ağaç A.Ş.-Eriş Yem&VesPro (Genç Olgunlar Kategorisi C Grubu)
22 Temmuz 2022 Cuma
Saat 20.00 Erenler Olgunlar Recep Acar 2. El Tic.-Kılıçoğlu Otomotiv (Olgunlar B Grubu)
Saat 21.00 Ada Eser Yapı-Narin Simit (Genç Olgunlar Kategorisi B Grubu)
Saat 22.00 Limas Grup-AK-Belde A.Ş. (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.00 BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset-Sakarya Murat Eğitim Kurumları (Gençler A Grubu)
23 Temmuz 2022 Cumartesi
Saat 20.00 Tower Lift Asansör-Urgancıoğlu Pamukova (Genç Olgunlar E Grubu)
Saat 21.00 Berk Yapı Akyazıspor-ASKF (Tecrübeli Olgunlar kategorisi)
Saat 22.00 Kuyudibi Savaşspor&Taş Grup-Dindaroğlu Group (Genç Olgunlar D Grubu)
Saat 23.00 Cordel Enerji A.Ş.-Sakarya Bilim Koleji (Genç Olgunlar Kategorisi C Grubu)
24 Temmuz 2022 Pazar
Saat 20.00 Cihanoğulları Tel Çit Sanayi-Topçuoğlu Koltuk (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 21.00 Sakarya Yarenler-Serdivan Gold (Olgunlar Kategorisi B Grubu)
Saat 22.00 SBM.UPS. Sun Solar-Türk Metal Sendikası (Genç Olgunlar B Grubu)
Saat 23.00 Sakarya F.K.&Cumhur Çelik-Hendek Sarılar Fındık (Olgunlar Kategorisi A Grubu)

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!