featured

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 14’ncü Akşam Maçla

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası
14’ncü Akşam Maçları

Ferizli Bellona&İzmirli Gayrimenkul: 4-Arslan İnşaat: 5
Hakem: Mert Elbahadır
Ferizli Bellona&İzmirli Gayrimenkul: Fatih Bakcan, Bayram Kargün, Oğuz Sallı, Ümit Özen, Ahmet Batuhan Akbaş, Erdem Zeki, Suat Ateş, Nihat Ayvacı
Antrenör: Şemsettin Ege
Arslan İnşaat: Burhan Varol, Onur Püskül, Çağdaş Sarı, Serdar Hamarat, Serdar Ergelen, Selçuk Yıldız, M.Mert Marangoz, Orhan Çakır
Antrenör: Cafer Erdoğan
Goller: Dk.2 Erdem Zeki, Dk.25 Bayram Kargün, Dk.49-52 Nihat Ayvacı (Ferizli Bellona&İzmirli Gayrimenkul), Dk.12-26-33 Selçuk Yıldız, Dk.45 M.Mert Marangoz, Dk.50 Onur Püskül (Arslan İnşaat)

İzrek A.Ş.: 9-Batu Balık: 3
Hakem: Berkin Tuna
İzrek A.Ş.: Yasin Çelik, Serdar Pamuklar, Cemalettin Parlak, Engin Öztonga, Ümit Tale, Serkan İrdem, Ahmet Kara
Antrenör: Mustafa Yıldırım
Batu Balık: Alperen Kırdemır, Sercan Demir, Fatih Baş, Melih Kurtuluş, Halil Uysal, Fatih Karaman, Erdi Acar, Özgür Murat Çetinkaya, Sinan Duruk
Antrenör: Akın Mergül
Goller: Dk.4-46 Ümit Tale, Dk.5-10-38 Serkan İrdem, Dk.21-30-32-37 Engin Öztonga (İzrek A.Ş.), Dk.40 Fatih Karaman, Dk.41 Halil Uysal, Dk.51 Erdi Acar (Batu Balık)

Türk Yapı&Bardakpazari.com: 5-Türk Metal Sendikası: 3
Hakem: Ömer Faruk Şahin
Türk Yapı&Bardakpazari.com.: Bilal Göktuna, Fevzi Uzel, Levent Ayaz, Halil Karaaslan , Mesut Yılmaz, Volkan Bakan, Volkan Yava, Ömer Dandan, Orhan Ergün
Antrenör: Adnan Altıntaş
Türk Metal Sendikası: Tarık Vardar. Ayhan Coşkun, Ayhan Aldemir, Aydın Engin, Engin Acar, Selçuk Çolak, Aydın Arslan, Cemalettin Akın, Nazım Doğan, İsmail Karakullukçu, Erdoğan Çavuşlar
Antrenör: Özcan Tanıl
Goller: Dk.8 Selçuk Çolak, Dk.24 Cemalettin Akın, Dk.31 Erdoğan Çavuşlar (Türk Metal Sendikası), Dk.22 Orhan Ergün, Dk.23-45-49 Mesut Yılmaz, Dk.54 Volkan Yava (Türk Yapı&Bardakpazari.com.)

Ciğerci Sofuoğlu: 3-İstanbul Doğuş Gold: 7
Hakem: Efe Ökten
Ciğerci Sofuoğlu: Yavuz Haymana, Hüseyin Köse, Serkan Cihan, Murat Sofuoğlu , Abdullah Şen, Utku Nalbant, Fikret Kaba, Ömer Sadıç,
Antrenör: Talha Ateş
İstanbul Doğuş Gold: Samet Arslan, Ersin Ürer, Erkan Vani, Oktay Balkaya, Serkan Önsal, Gökhan Önsal, Suat Güz
Antrenör: Hasan Kösemen
Goller: Dk.8 Ömer Sadıç, Dk.13 Serkan Cihan, Dk.50+1 Fikret Kaba, Dk.12-34-35 Ersin Ürer, Dk.16-21-33 Oktay Balkaya, Dk.50 Suat Güz (İstanbul Doğuş Gold)

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası Fikstürü
20 Temmuz 2022 Çarşamba
Saat 20.00 Yaymak Makine&Bosna-Sakarya F.K. Turab Makine (Olgunlar B Grubu)
Saat 21.00 Topçuoğlu Koltuk-Serkan Aydın Saç Ekimi (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 22.00 Gün İnşaat-Türkoğlu Ticaret (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.00 Başak Traktör-SBM. UPS. Sun Solar (Genç Olgunlar Kategorisi B Grubu)
21 Temmuz 2022 Perşembe
Saat 20.00 Sakarya Emniyet-BİES Cafe (Genç Olgunlar Kategorisi D Grubu)
Saat 21.00 Vien Yapı&İHL Mezunları-EGAS Mühendislik (Olgunlar Kategorisi A Grubu)
Saat 22.00 Kocaali Abatay Yapı-Taraklı Kazım Usta (Genç Olgunlar Kategorisi E Grubu)
Saat 23.00 Bayrak Ağaç A.Ş.-Eriş Yem&VesPro (Genç Olgunlar Kategorisi C Grubu)
22 Temmuz 2022 Cuma
Saat 20.00 Erenler Olgunlar Recep Acar 2. El Tic.-Kılıçoğlu Otomotiv (Olgunlar B Grubu)
Saat 21.00 Ada Eser Yapı-Narin Simit (Genç Olgunlar Kategorisi B Grubu)
Saat 22.00 Limas Grup-AK-Belde A.Ş. (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.00 BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset-Sakarya Murat Eğitim Kurumları (Gençler A Grubu)
23 Temmuz 2022 Cumartesi
Saat 20.00 Tower Lift Asansör-Urgancıoğlu Pamukova (Genç Olgunlar E Grubu)
Saat 21.00 Berk Yapı Akyazıspor-ASKF (Tecrübeli Olgunlar kategorisi)
Saat 22.00 Kuyudibi Savaşspor&Taş Grup-Dindaroğlu Group (Genç Olgunlar D Grubu)
Saat 23.00 Cordel Enerji A.Ş.-Sakarya Bilim Koleji (Genç Olgunlar Kategorisi C Grubu)
24 Temmuz 2022 Pazar
Saat 20.00 Cihanoğulları Tel Çit Sanayi-Topçuoğlu Koltuk (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 21.00 Sakarya Yarenler-Serdivan Gold (Olgunlar Kategorisi B Grubu)
Saat 22.00 SBM.UPS. Sun Solar-Türk Metal Sendikası (Genç Olgunlar B Grubu)
Saat 23.00 Sakarya F.K.&Cumhur Çelik-Hendek Sarılar Fındık (Olgunlar Kategorisi A Grubu)

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!